איך ניתן להעביר בוסטר לרכב ממקום למקום בין נסיעה לנסיעה?

הרבה מאוד אנשים רוכשים בוסטר לרכב שישמש אותם לכל מיני רכבים שונים, משום שהם אינם רוצים לרכוש בוסטרים רבים ולפזר אותם בין הרכבים. היות וכל תינוק או תינוקת נוסעים בכל פעם ברכב אחר – פעם של ההורים, פעם של סבא וסבתא, פעם של חברים ועוד, אתם צריכים להבטיח שהבוסטר לרכב שאתם קונים יוכל להיות קל מאוד לניתוק מרכב מסוים ולהתקנה ברכב אחר. על מנת שתוכלו לעשות את זה בצורה קלה, יעילה ופשוטה – הכנו לכם כאן מדריך שיעזור לכם להעביר בוסטר לרכב ממקום למקום בין נסיעה לנסיעה, אז קדימה – בואו נתחיל.

בוסטר לרכב – קל יותר ממה שחשבתם

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של בוסטר לרכב הוא הקלילות שלו. להבדיל מכיסא בטיחות, למשל, שמביא איתו משקל גבוה וכובד רב, בוסטר לרכב הוא פריט קל יותר בצורה משמעותית שניתן לנשיאה במאמץ מינימלי במיוחד. בהתאם, הוא גם קטן יותר וכמובן שגם מתחבר ומתנתק מהרכב בצורה הרבה יותר פשוטה.

אם בכיסא בטיחות שלבי החיבור והניתוק הם מורכבים יותר, הרי שבוסטר לרכב מתחבר ומתנתק באמצעות חיבור פשוט של החגורה, ותוך שניות בודדות ניתן לשלוף אותו ממקומו או לחבר אותו בחזרה.

האם בוסטר לרכב הוא חובה?

בוסטר לרכב הוא אינו פריט שנמצא בגדר המלצה, אלא בגדר חובה עד גילאים ספצייפיים, משקלים שונים וגבהים שונים של הילדים. ברגע שאתם מוותרים על בוסטר לרכב לפני שהילדים שלכם מגיעים לגיל, המשקל או הגובה המאושר – אתם מעמידים אותם בפני סכנת חיים אמיתית ומוחשית, ועלולים להתמודד עם סיטואציות נוראיות שעדיף להימנע מהן מראש.

כמובן שהבטיחות של הילדים שלכם אינה תלויה רק בהימצאו של בוסטר לרכב במקום, אלא גם באיכות שלו, המקצועיות שלו וכמובן עמידה בתקן הבטיחות הדרוש.

לרכוש בוסטר לרכב שישמש אתכם כמו שצריך

אצלנו בבייבי סתיו קיימת קטגוריה שלמה של בוסטר לרכב שתוכל לשמש אתכם על מנת לבחור את הבוסטר בחכמה וביעילות, אז היכנסו לאתר האינטרנט שלנו ובחרו אותו בהתאם לכל המאפיינים שהכי חשובים לכם.