באילו סיטואציות שערי בטיחות יכולים להציל חיים?

אף אחד מכם לא רוצה לדמיין את החיים של הילדים שלו נמצאים בסכנה, ובצדק. ברגע שהילדים מגיעים אל העולם הם הופכים להיות האוצר שלכם והדבר הכי חשוב לכם בכל היקום, ובהתאם אתם רוצים לשמור ולהגן עליהם. ובכל אופן, קיימות כמה סיטואציות שמעמידות אותם בפני סיכון ממשי, אבל המזל הוא שהיום באמצעות מגוון כלים ואביזרים אתם לגמרי יכולים למנוע מהן להתממש, להתרחש ולפגוע בהם. היום נספר לכם באילו סיטואציות שערי בטיחות יכולים להציל חיים, כך שגם אתם תוכלו לעשות מעשה ולמנוע מקרים מיותרים מראש.

המטבח שלכם הוא מועד לפורענות

המטבח שלכם אולי נתפש בעיניכם כמקום תמים שלא יכול להעמיד אף אחד בפני סכנה, אבל דמיינו את הסיטואצי הבאה – הילדים שלכם נכנסים למטבח, פותחים את המגירה, מגיעים למגוון סכינים, קולפנים וחפצים חדים נוספים, נפצעים ומתחילים לדמם. סיטואציה כזו היא לצערנו ממש לא חריגה, אבל באמצעות שערי בטיחות אתם יכולים למנוע אותה מראש.

הציבו שערי בטיחות בכניסה למטבח. ברגע שתנעלו אותם, הילדים שלכם לא יוכלו לפתוח אותם ובהתאם לא תהיה להם גישה למטבח. התקנה פשוטה שיכולה להציל חיים.

יש לכם גג? שערי הבטיחות הם חובה עבורכם

בתים שיש בהם גג הם בתים שבדרך כלל יש בתוכם גם מדרגות. המדרגות מובילות אל הגג, וכמובן שכשאתם מבלים עליו אותן המדרגות יובילו גם אל הקומה התחתונה בחזרה. אז מה בעצם כל כך מסוכן פה? ובכן, ילדים קטנים ולא עצמאיים עלולים למצוא את עצמם מתגלגלים במדרגות, נופלים, פותחים את הראש ולפעמים אפילו יותר מזה. הצבת שערי בטיחות בכניסה לגרם המדרגות וביציאה ממנו היא אקט הכרחי שיכול ברגע אחד למנוע אסונות גדולים.

לרכוש את שערי הבטיחות בצורה בטוחה ומוגנת

אנחנו בבייבי סתיו מודעים לסכנות הגדולות שיכולות להתרחש בתוך הבית הקטן שלכם, ומזמינים אתכם למנוע אותן מראש באמצעות שערי בטיחות. היכנסו לאתר האינטרנט שלנו או לחנות הפיזית ותוכלו לקבל מאיתנו הדרכה מלאה על שערי בטיחות ועל מנגנון הנעילה שלהם, כך שכל דבר שתרצו להימנע ממנו אכן יוכל להימנע.