האם יש דרך להתאים בין כיסאות בטיחות לתינוקות לבין סוג הרכב שלכם?

אחד הדברים הראשונים שאתם עומדים לעשות ברגע שיוולדו לכם ילדים הוא לרכוש להם כיסאות בטיחות לתינוקות. מדובר כאן על עניין שהוא בטיחותי, הגנתי וקריטי לכל דבר ועניין, שבלעדיו לא תוכלו לעלות על הרכב ולנסוע עם התינוקות שלכם ממקום למקום. הרבה אנשים מוצאים את עצמם מבולבלים לקראת הבחירה בכיסאות בטיחות לתינוקות, משום שהם לא יודעים בדיוק על מה לשים דגש בזמן הבחירה – על הכיסא עצמו, על סוג הרכב, על גילו של התינוק ועוד. היום אנחנו כאן כדי לגלות איתכם האם יש דרך להתאים בין כיסאות בטיחות לתינוקות לבין סוג הרכב שלכם, ולתת עוד כמה דגשים שחשוב לא לפספס.

כיסאות בטיחות לתינוקות – מתאימים לכל רכב משפחתי סטנדרטי

הדבר הראשון שחשוב לדעת בהקשר של כיסאות בטיחות לתינוקות הוא שהם מתאימים לכל רכב פרטי שאתם נוסעים בו. בין אם מדובר על מכונית מיני ובין אם מדובר על מכונית משפחתית וארוכה יותר – הכיסא צריך להשתלב בצורה פשוטה וקלה ברכב ולהתחבר אליו בלי כל בעיה.

מנקודת המוצא הזו כבר קל יותר לבחור כיסאות בטיחות לתינוקות, משום שאין צורך בהתאמה אישית בין סוג הרכב לבין סוג הכיסא, אלא כל כיסא שתבחרו יתאים ויתחבר בקלות אל המושב. כמובן שגילו של התינוק ישפיע על מיקום המושב – במושב הקדמי שלצד הנהג או במושב האחורי בצד.

כיצד לבחור כיסאות בטיחות לתינוקות?

אחרי שפתרנו את סימן השאלה הראשון, הגיע הזמן לעבור אל הטיפים לבחירת כיסאות בטיחות לתינוקות. על מנת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה, מומלץ לוודא את כל הקריטריונים הבאים:

1. יצרן הכיסא – קיימים יצרנים מוכרים, בולטים, מקצועיים ואיכותיים יותר מאחרים, ולכן מומלץ לבחור בהם.

2. מחיר הכיסא – כל משפחה מגיעה עם תקציב אחר לבחירת הכיסא, וחשוב להבין מהי מסגרת התקציב שלכם מראש.

3. גיל הילד – כל כיסא מתאים לגיל אחר של תינוק.

 

אנחנו בבייבי סתיו מזמינים אתכם לעבור על ההיצע הגדול שבחנות שלנו, ולהיעזר בנו בבחירת כיסאות בטיחות לתינוקות שמתאימים לכם כמו כפפה ליד.