האם מנשא לתינוק רלוונטי לתינוקות מעל גיל שנה?

מנשא לתינוק הפך בשנים האחרונות לאחד המוצרים המבוקשים ביותר על ידי הורים שמעוניינים להעניק מענה תמיכתי ונשיאתי לתינוקות שלהם. אין ספק שמדובר על מוצר מהפכני ביותר, שכן הוא מאפשר נוחות מקסימלית בזמן נשיאת הילד והעברתו ממקום למקום, כאשר הידיים חופשיות ומשוחררות לכל פעולה אחרת, בזמן שהתינוקות מאובטחים בתוך המנשא שצמוד לגוף. נשאלת השאלה האם מנשא לתינוק רלוונטי לתינוקות מעל גיל שנה, והיום אנחנו מביאים בפניכם את התשובה.

מנשא לתינוק – לא רק לתינוקות קטנים

התפיסה הרווחת היא שמנשא לתינוק מיועד אך ורק לתינוקות קטנים בני כמה חודשים בלבד, אולם התפיסה הזו היא בהחלט שגויה. אמנם מנשא לתינוק הוא נפלא ונהדר לתינוקות קטנים, אולם הוא בהחלט יכול להיות רלוונטי גם לתינוקות גדולים יותר – בני שנה ומעלה.
מנשא לתינוק מגיע במגוון סגנונות ועיצובים, כאשר חלקם מעוצבים במיוחד לתינוקות קטנים וחלקם מעוצבים לתינוקות בוגרים יותר. לצורך הדוגמה, מנשא בד יתאים בדרך כלל לתינוקות קטנים במיוחד, פגים ותינוקות בני כמה חודשים בלבד, לעומת מנשא לתינוק מסוגים משוכללים יותר שיוכלו לסייע גם לתינוקות בני שנה, שנה וחצי ואפילו יותר.

השימושים של מנשא לתינוק

מנשא לתינוק הוא מוצר שימושי במיוחד, משום שהוא מאפשר לכם להעביר את התינוק ממקום למקום בצורה בטיחותית, נוחה ביותר ולא חשוב מזה – כזו שמאפשרת לכם חופש תנועה מקסימלי. מנשא לתינוק יכול לסייע לכם בזמן טיול שגרתי ויום יומי, כמו גם בזמן טיולים בטבע, מסלולי הליכה ועוד.
במנשא לתינוק ניתן להשתמש בכמה צורות, כאשר ביניהן ניתן למצוא את צורת הערסול בה התינוק שוכב בתוך המנשא ויכול לנוח או לישון, צורת הישיבה בה התינוק יכול לשבת כשפניו פונות כלפי חוץ, בצורת ישיבה בה התינוק נמצא עם הפנים כלפיכם ויכול להניח עליכם את הראש, וכן בצורת ישיבה בה המנשא מורכב על הגב שלכם ומאפשר לילד לשבת במנח גבוה ונוח.


בייבי סתיו לרכישת מנשא לתינוק

אנחנו בבייבי סתיו מציעים לכם מגוון רחב מאוד של מנשא לתינוק, ונשמח אם תיצרו איתנו קשר בדרך לבחירת המנשא המתאים ביותר לתינוקכם.