האם ניתן לקחת את התינוק בתוך טיולון כשיוצאים לטייל?

אם אתם מגדלים תינוק קטן בבית, אתם בוודאי יודעים שהוא דורש הרבה מאוד טיולים בחוץ. בין אם בשל הרצון שלכם להתאוורר קצת מחוץ לבית ובין אם מהרצון לחשוף אותו לאוויר העולם, אתם כנראה יוצאים איתו לפחות שלוש פעמים בשבוע לטיולים מחוץ לבית – קצרים בשכונה או ארוכים יותר ככל שיהיו. אבל מה קורה כאשר התינוק קצת גדל, ואתם רוצים לקחת אותו גם לטיולים כמו טיולי טבע ושטח? ובכן, בדיוק לשם כך נולד הטיולון שעומד לשנות לכם את החיים בצורה משמעותית.

מתאים לכל סוג של טיול

להבדיל מעגלה רגילה, שבדרך כלל מותאמת לתנאים בסיסיים ביותר של ריצוף, טיולון הוא סוג עגלה קצת יותר משודרג מזה. הטיולון בנוי בצורה שמאפשרת לו להשתלב בכל מיני סגנונות של רצפה, החל מרצפה עם רצפות קרמיקה, דרך מדרכה עם לבנים או אספלט, ועד משטחים כמו סלעים, אבנים וחול. אז נכון, כנראה שלא תצאו עם התינוק שלכם לטיול אקסטרים בהרים של ארגנטינה בשלבים המוקדמים של חייו, אבל אם תרצו לבלות את השבת בפיקניק משפחתי בשטח – הטיולון בהחלט יאפשר לכם לעשות את זה בנחת.

כמה עולה הטיולון?

אחת השאלות הראשונות שבוודאי מציקות לכם עכשיו קשורה במחיר של הטיולון. כבר הוצאתם כל כך הרבה כסף עד עכשיו, שהוצאה כבדה כזו לא בטוח מתאימה לכם בשלב הזה, אבל רגע לפני שאתם מוותרים על הרכישה – עצרו. מדובר כאן על אביזר שממש עומד לשנות לכם את החיים.

העלות של טיולון יכולה לנוע בין מחירים נמוכים יחסית כמו כ-700 ש"ח עד 800 ש"ח, והיא יכולה גם לטפס למחירים גבוהים יותר כמו 5,200 ש"ח ויותר. הכל כמובן תלוי בתקציב, בצורך וברצון שלכם, ואם אתם שואלים אותנו – מומלץ לבצע סקר שוק קטן לפני הרכישה בפועל.

לקנות את הטיולון המושלם בראש שקט

אנחנו בבייבי סתיו נשמח לפגוש אתכם אצלנו על מנת להכיר לכם את מבחר הדגמים הקיימים אצלנו בחנות, ולסייע לכם לבחור את הדגם הטוב ביותר עבורכם כך שתוכלו להפיק ממנו את המיטב.