הזמנת חבילת לידה בייבי סתיו


 

 
 

חבילות לידה בבייבי סתיו

כן אין ספק שההתרגשות היא בשיא, הלידה מתקרבת והגיע הזמן להתחיל ולהצטייד בכל הנדרש לקראת בואו של הקטן החדש לחייכים, על מנת למנוע סיבוביות ארוכים והסתבכויות מיותרות אנחנו ממליצים להזמין כמה שיותר מוקדםף מחודש עד חודש וחצי את חבילת הלידה ובדגש על כל הפריטים החיונים לטיפול בתינוק.

חבילות הלידה בבייבי סתיו כוללות מיטה לתינוק, שידת החתלה, עגלה לתינוק, מזרון לתינוק, סט מצעים לתינוק ומוצרים שונים מהמובחרים שתוכלו למצוא בעולם.

מדוע להזמין בבייבי סתיו חבילת לידה?

חבילות הלידה של בייבי סתיו מסייעות לכם לחזור הביתה עם שקט נפשי, כשאנחנו דואגים לכם לכל מה שחשוב ומחכים לכם שתתחילו חיים חדשים ומלאי אתגרים., לפניכם מספר יתרונות בהזמנה של חבילת לידה מוקדמת בייבי סתיו

  • חסכון של זמן - במקום להסתבך עם ביצוע תחקירים, הנכם מוזמנים אלינו ואנחנו נבין אתכם, נקשיב לכם ונייעץ לכם כך שברגע הלידה אנחנו בייבי סתיו נדע שסיפקנו לכם את הטוב ביותר והדברים החשובים ביותר עבורכם וכל זה במסגרת חבילת הלידה המותאמת במיוחד עבורכם. בחנות יוסבר לכם על המוצרים שנכללים בחבילת הלידה ובטווחי מחיר שונים.
  • חסכון בטרטורים - בהזמנת חבילת לידה, כל המוצרים יחכו לכם מראש ליום הלידה, או לכמה ימים קודם או כמובן כמה ימים אחרי, הכל בתיאום מלא עמכם כך שתקבלו את זה בהתאם לבקשתכם וצרכיכם. ניתן לבצע משלוחים של חדרי תינוקות מחדרה ועד באר שבע וכל שאר המוצרים, משלוחים לכל הארץ.
  • חיסכון כספי - חבילות הלידה של בייבי סתיו מגוונות מאות ומגיעות במחירים שונים, כמו כן יש חבילות לידה מותאמות אישית במחירים זולים והוגנים, בייבי סתיו מתחייבת למחירים אטרקטייבים במיוחד בחבילות לידה ובמוצרים בפרט, חבילות הלידה של בייבי סתיו מתאימות לכל כיס
  • שירות מקצועי - בייבי סתיו עושה חבילות לידה כבר 30 שנה, הרבה יותר מהרבה מאוד חנויות ורשתות אחרות, ועל הבייבי שלכם לא מתפשרים ומחפשים את הטוב ביותר, בבייבי סתיו תקבלו, שירות מקצועי, אמינות, איכפתיות, הזדהות וחבילת לידה שמתאימה לכם

 

מתי להזמין חבילת לידה?

בעיקרון מומלץ להזמין את החבילה בין חודש לחודש וחצי לפני תאריך הלידה הצפוי וזאת על מנת להיות רגועים, את הסלקל אנחנו תמיד ממליצים לקחת אתכם כבר הביתה, מכיוון שלא תשוחררו מבית החולים ללא סלקל - נקודה למחשבה. כמובן שאם תחליטו אחרת אין בעיה בכך.

את חבילת הלידה תוכלו להזמין תוך יעוד אישי ובליווי מקצועי של בייבי סתיו, אנחנו ממליצים לתכן חבילת לידה בהתאמה אישית אך תמיד ניתן לבחור גם את החבילות הקיימות.

איך בוחרים חבילת לידה?

מומלץ מאוד לעשות רשימה מסודרת, ניתן להשתמש ברשימת הלידה המומלצת של בייבי סתיו, ערכו את הפריטים החשובים לכם  וזכרו שרב המוצרים הם מוצרים שצריך להשמור בהספקה כבוה כמו מגבונים וחיתולים, ולכן יש דברים שלא צריך לחכות למתנות כי זה גם ככה יילך ובכמויות, ולכן את המוצרים החשובים הכלילו כבר בחבילת הלידה. כמו כן אין בעיה בייבי סתיו לספק את חבילת הלידה לאחר הלידה.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

מנשא לתינוק