החל מאיזה גיל ניתן לרכוש קורקינט לילדים מבלי לסכן אותם?

אחד הכלים שהכי כיף להשתמש בהם, גם בתור ילדים וגם בתור מבוגרים, הוא קורקינט. הקורקינט הוא כלי שעליו ניתן לרכוב בהנאה, להגיע בעזרתו ממקום למקום, וגם לשפר כמה יכולות אישיות בצורה יוצאת דופן. היום נספר לכם החל מאיזה גיל ניתן לרכוש קורקינט לילדים מבלי לסכן אותם, כך שגם אתם תוכלו לקבל את ההחלטות הכי נכונות עבור הילדים שלכם.


קורקינט לילדים – המטרות


נתחיל מלדבר על המטרות של קורקינט לילדים, משום שהן יוכלו בעצמן כבר לשפוך קצת אור על הנושא. קורקינט ילדים נתפס הרבה פעמים בתור צעצוע, אך הוא טומן בחובו הרבה יותר מרק הנאה וכיף. הרכיבה על הקורקינט משפרת בצורה משמעותית אלמנטים כמו שיווי משקל, איזון הגוף, יציבה, קשר עין יד ועוד. בעזרת הרכיבה על קורקינט ילדים הם יכולים לתרגל עוד ועוד את האלמנטים האלו, עד שהם ישפיעו גם על אופן הרכיבה וגם על חיי היום יום שלהם בכלל.
בהתאם, ניתן להבין שקורקינט לילדים מתאים לילדים שכבר יודעים לייצב את עצמם, כלומר יודעים לעמוד בעצמם ולהישאר יציבים. מבחינת גיל, מדובר על גילאים של שנתיים ומעלה, כשכמובן כל קורקינט בנוי בהתאם לגיל. לדוגמה, קורקינטים לילדים קטנים יהיו בדרך כלל עם יותר מרק שני גלגלים, אלא שלושה או ארבעה לצורך ייצוב מקסימלי.

 

איך בוחרים קורקינט לילדים?


בחירת קורקינט לילדים תלויה בגיל שלהם, במשקל שלהם, בקצב ההתפתחות שלהם וכמובן במטרות הרכיבה. אם הכלי הוא למען הגעה ממקום למקום, רצוי לקנות קורקינט לילדים שעשוי מחומרים חזקים יותר שיכולים לעמוד גם בתנאי שטח וכביש. לעומת זאת, אם הכלי הוא למען רכיבה בשעות הפנאי בפארק או בגינה, ניתן לרכוש קורקינט לילדים גם מחומרים קצת פחות קשיחים.


בייבי סתיו לרכישת קורקינט לילדים


אנחנו בבייבי סתיו מציגים בפניכם מגוון רחב מאוד של דגמי קורקינט לילדים, על מנת שתוכלו לבחור לכל ילד או ילדה שלכם בדיוק את הקורקינט המתאים להם. בקרו אצלנו ונשמח לסייע לכם בדרך לבחירה המושלמת, שגם תשמור על הבטיחות של הילדים וגם תעזור להתפתחות שלהם.