טיולון מומלץ 2015


 

 

טיולון הוא אחד המוצרים האהובים עליכם ההורים, טיולון יכול לשמש אתכם כבר מגיל לידה (כזה שמתאים) או מגיל חצי שנה, לרוב רוכשים טיולון מגיל שנה ומעלה אך זה לא חובה, יש טיולונים שנשכבים כבר שכיבה מלאה ומתאים ממש מרגע היציאה מבית החולים, אנו בבייבי סתיו סקרנו עבורכם את הטיולונים המומלצים לדעתנו לשנת 2015, תהנו.

 

1. טיולון מומלץ 2015 - סייבקס אוניקס סדרת הזהב - Cybex Onyx Gold Edition

מה אפשר להגיד על טיולון שיש לו הכל? טיולון מושלם... מגיע עם הצללה XXL, הטיולון היחיד שמתאים מגיל לידה ועד 22.5 ק"ג, שזה בערך גיל 8, הטיולון מגיע עם פגוש שנשלף, ריפודים איכותים במילה אחת פשוט מושלם. הטיולון שוקל 7.3 ק"ג וישמש אתכם בכל תנאי שטח שתלכו אליו, אחד הטיולון הכי מומלצים שיש היום בשוק.

 

2. טיולון מומלץ 2015 - ג'ואי נייטרו - Joie Nitro

טיולון ג'ואי נייטרו מגיע אלינו מהממלכה הבריטית, הטיולון מתקפל מטרייה בצורה המסורתית יותר, הטיולון מומלץ מאוד ומתאים לכמעט כל כיס, הבדים איכותיים השלדה חזקה ומגיע אלינו בצבעים מרעניים ויחודיים, לטיולון זה יש גם כן דגם עם פגוש אך לדעתנו במקרה זה הכסף מדבר ועדיף ללכת על הטיולון הסטנדרטי. הטיולון מתאים מגיל לידה ועד גיל 3, שוקל 7.6 ק"ג

 

3. טיולון מומלץ 2015 - צ'יקו לייטוואי ארה"ב - Chicco Liteway USA

צ'יקו לייטוואי מגיע האמת ב -2 גרסאות, צ'יקו לייטוואי בייסיק וארה"ב, עדיף משמעותית הדגם ארה"ב מהסיבות הבאות, ההבדל הכספי הוא בין 50-100 שקל יותר לדגם האמריקאי אך מקבלים מחזיק כוס, סל רשת שהופך לתיק גב,  כיסוי רגליים והדבר החשוב ביותר חיבור הגלגלים הוא ברזלים ולא פלסטיק, משמע חזק יותר, הטיולון מתאים מגיל לידה ועד 18 ק"ג  ושוקל 7 ק"ג, טיולון איכותי נוח ומומלץ מאוד

 

4. טיולון מומלץ 2015 - מקלארן קוואסט  - Maclaren Quest 

טיולון הקוואסט הוא הטיולון הנמכר ביותר בעולם,  הטיולון עבר לאחרונה שינוי משמעותי והוא מתאים מגיל לידה בכך שנשכב ל 180 מעלות, הטיולון ג'ינס החדש מגיע עם אקסטרה הצללה הנפתחת ומגינה על ילדיכם טוב יותר מהשמש, בדים איכותים ורמה גבוה כמו שרק מקלארן יודעים לעשות שוקל 6.1 ק"ג בלבד.

 

5. טיולון מומלץ 2015 - מקלארן אקס אל אר - Maclaren XLR

מדובר על הטיולון היוקרתי ביותר בסדרה של מקלארן, זה השילוב המושלם של עגלה וטיולון, מרווח, ריפוד מחזיר אור, איכותי, חזק נעים אקסטרה הצללה וגם המחיר לא בסקאלה של הטיולונים הזולים, מדובר על פתרון מושלם להורים שלא מעוניינים להשקיע בעגלה משולבת אך רוצים משהו מפנק באותו הזמן,  שוקלת 7.5 ק"ג בלבד ומתאימם פשוט לכל מצב.

 

6. טיולון מומלץ 2015 - גרקו סיטי ספורט - Graco Citisport

טיולון גרקו סיטי ספורט הוא לא טיולון נטראלי, הוא הדבר שהכי תאהבו בעולם הוא הכי תשנאו אותו, מי שלא אוהב לא יגע בו כנראה ומי שאוהב לא ייקח בחיים טיולון אחר, הטיולון צר יותר מכל הטיולונים, קליל מאוד ונכנס בקלות בכל מקום הומה אדם, הטיולון בעל ידית אחת ומתקפל בצורת ספר לקטן מאוד. טיולון מומלץ מאוד למי שאוהב להסתובב בקניונים עמוסים. 

 

7. טיולון מומלץ 2015 - טיולון ריקארו דגם איזי לייף

טיולון ריקארו דגם איזי לייף או בעברית דגם החיים הטובים מגיע אלינו היישר מריקארו בגרמניה, הטיולון מתקפל בצורה קלה ביותר, ביד אחת והינו קל במשקל, הטיולון חזק ובטוח וניתן ללכת איתו בכל סביבה, עירנית או אפילו במושב בצורה אולטימטיבית, הטיולון מתאים מגיל חצי שנה ועד למשקל של 15 ק"ג, מגיע עם הצללה גדולה ובמבחר צבעים. הטיולון זוכה פרס הטיולון האהוב ביותר על ההורים בחסות lovebyparents.com. 

 

רוצה גם אתה לתת טיפים לאמהות הטריות?