טיולון מומלץ 2017

טיולון מומלץ 2017

אחד המוצרים האהובים על ההורים הינו טיולון, כהורים לילדים אנו מבינים שמגיע הרגע בו איננו מעוניינים להיסחב יותר עם העגלה המשולבת אותה רכשנו לפני הלידה, אנו מעוניינים לעבור לטיולון קל יותר, קומפקטי יותר ונוח יותר.

רכישת טיולון הינה רכישה כייפית, מהנה שאמורה להפוך את חווית הטיול למהנה עוד יותר.

עם זאת מדובר תמיד בהתלבטויות ולכן החלטנו לכתוב לכם כאן את סוגי הטיולונים הקיימים ואת המלצתינו לטיולונים המומלצים לשנת 2017.

ישנם 2 סוגים של טיולונים (בעיקר)

  • טיולונים המתקפלים "מטרייה".
  • טיולונים המתקפלים "ספר".

לרוב הטיולונים הנפוצים הינם טיולונים המתקפלים מטרייה, אך משנת 2016 החל קיפול "ספר" לחזור לאופנה.

יש להדגיש כי ישנם טיולונים המתאימים מגיל לידה, העיקרון של טיולון המתאים מגיל לידה אומר שהטיולון נשכב שכיבה מלאה של לפחות 175 מעלות מה שמאפשר לילד לישון בעגלה בזמן הטיול במצב נוח יותר מאשר זוית של ישיבה.

להלן רשימת הטיולונים המומלצת לשנת 2017 שהכנו עבורכם.

אי אפשר להתעלם מהטיולון של סייבקס שכבר שנים מוכיח את הרמה הגבוה שלו, הטיולון מתאים מגיל לידה (0) ועד 22.5 ק"ג, ייתרון נוסף של הטיולון הינו שהוא מגיע עם הצללה ענקית המכסה את כל הילד וגם הגנה מפני קרינה +UV50 הטיולון מגיע עם פגוש ומתקפל עם הפגוש, ייתרון נוסף של הטיולון על פני אין ספור טיולונים אחרים זה שחרור הרצועות והקשירה של הילד המבוצע מאוד דומה לכסאות בטיחות רבים, בלחיצה ומשיכה אין ספק כי סייבקס ממשיכה להוביל בטיולונים ולתת מוצר איכותי ומשתלם.

משקל 7.2 ק"ג

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

כבר כמה שנים שהטיולון של ג'ואי דגם בריסק הוא אחד הטיולונים הנמכרים ביותר בישראל אם לא הטיולון הנמכר ביותר, טיולון בריסק מגיע במספר ורסיות (סוגים)

  1. בריסק TOP - הצללה קטנה וללא פגוש.
  2. בריסק PLUS - הצללה ענקית, ניתן לחבר סלקל - ללא פגוש קדמי.
  3. בריסק LX - הצללה ענקית, ניתן לחבר סלקל בעל פגוש קדמי.
  4. בריסק DLX PRM - הצללה ענקית, כרית NB, פגוש קדמי - לא ניתן לחבר סלקל.

הטיולון הבריטי זכה גם בפרס הטיולון היפה ביותר בעולם והייתרון הבולט שלו הוא הקיפול באמצעות היד, כלומר אין צורך להשתצמש ברגל על מנת לקפל אותו מה שמאפשר קיפול נוח כאשר אנו הולכים עם כפכפים במחיר מנצח אין ספק למה זהו אחד הטיולונים הנמכרים ביותר בישראל כיום.

משקל 8.6 ק"ג

לפרטים ורכישה לחצו כאן

טיולון פוקיט, זוכה פרס גינס כפלא טכנולוגי, הטיולון הקל ביותר בעולם, שוקל 4.3 ק"ג בלבד ומתקפל הכי קטן שאפשר החסררון של הטיולון זה שהוא מצב אחד בלבד, כלומר לא נשכב עם זאת הוא מתאים מגיל חצי שנה ומעלה ולתינוקות בגיל שנה, שנה וחצי ומעלה מדובר על טיולון מושלם. הטיולון מתאים עד 25 ק"ג, גיל 8 לערך ומדובר על טיולון חזק ויציב מאוד, ניתן לעלות עם הטיולון למטוס ללא הצורך לתת אותו לדיילת ואף להניח אותו על קטנוע. מדובר על פתרון מושלם למי שסוחב הרבה את הטיולון ועולה איתו במדרגות או בכל מקום אחר.

משקל 4.3 ק"ג.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

חברת סילבר קרוס הבריטית ידועה כחברה למוצרי יוקרה ואיכות הקיימת המון שנים בשוק, הטיולון נשכב בצורה מלאה ומתאים עד 22.5 ק"ג, לטיולון הצללה ענקית והיא מכסה את כל הילד, הטיולון כולל מסנן קרינה +UV50, פגוש קדמי, מדרך רגליים מתכוונן מה שהופך אותו לטיולון מדהים ואיכותי. ייתרון נוסף של הטיולון זה סל הקניות החזק שלו המאפשר לשים בו ציוד במשקל של עד 5 ק"ג. אין ספק שהמחיר ההוגן מאפשר לכם ההורים לקבל טיולון מדהים במחיר מצויין.

משקל: 7.2 ק"ג

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

בשנת 2016 יצאה בייבי ג'וגר עם מוצר חדש, טיולון דגם סיטי לייט, הטיולון מאוד מזכיר את הבייבי ג'וגר 3 גלגלים אך עם מספר שינוים, לטיולון זה לא ניתן לחבר אמבטיה או סלקל, לטיולון יש אופציה להוסיף קיט (סט משלים) הכולל פגוש קדמי, מגש הורים וכיסוי גשם. הטיולון קליל מאוד ושוקל 7.2 ק"ג. הטיולון כולל הצללה ענקית והגנה מפני קרינה +UV50. בדומה לבייבי ג'וגר הרגילה גם את הטיולון הזה ניתן לקפל באמצעות היד בלבד, בטכנולוגיית ה QUICK FOLD במשיכה אחת. הטיולון נשכב בצורה מלאה ומתאים כבר מגיל לידה ללא הצורך באמבטיה.

משקל: 7.2 ק"ג

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

טיולון מומלץ 2017 מקום #6 טיולון מקלארן דגם קווסט

חברת מקלארן, החברה שהמציאה את הטיולונים, טיולון מקלארן קווסט הוא הטיולון הנמכר ביותר בעולם מזה שנים רבות ונחשב לטיולון עמיד במיוחד, האימרה אומרת שמקלארן קונים שרוצים טיולון ליותר מילד אחד. טיולון הקווסט עבר תפנית בשנת 2014 בכך שהוא מתאים לילדים מגיל לידה כבר מהרגע הראשון, כלומר הוא מגיע לשכיבה מלאה, הבדים האיכותיים שלו מאפשרים לילד להיות בו ברוגע ובנעימות והוא כולל פסים מחזירי אור בצדדים לרגעים בהם אתם הולכים בחשכה שחלילה לא יפספסו אותכם. הטיולון עצמו הוא קל משקל ונחשב לטיולון מהקלים ביותר שיש בעולם היום, 6.1 ק"ג בלבד והוא כולל רצועת נשיאה למקרה שתרצו לשאת אותו על הכתף, המושב עצמו מגיע עם 4 מצבי שכיבה ישיבה, משכיבה מלאה ועד ישיבה ישרה לילדים גדולים. אין ספק כי הבחירה בטיולון מקלארן תהיה בחירה בטוחה, למרות המחיר היקר שלו באופן יחסי לטיולונים הפשוטים תקבלו טיולון שדבר אחד בוודאות ניתן להגיע עליו, אמין במיוחד.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

טיולון מומלץ 2017 מקום #7 טיולון פאלי דגם SEI9

את שנת 2017 ניתן לסמן כשנה שהחזירה חזרה את קיפול הספר לאופנה, אם עד עכשיו דיברנו על טיולונים שמתקלפים מטרייה, היום הטרנד הוא טיולון שמתקפל קטן, בצורת ספר וניתן להעלות אותו למטוס, הבעיה של רוב הטיולונים האלה היא שהם לא נשכבים ומתאימים לילדים מגיל מינימום של 6 חודשים, והנה חברת פאלי האיטלקית אמרה שהם הולכים לשנות את זה, ויצרה את דגם SEI9, שהוא גם מתקפל מטריה, גם שוקל רק 6.9 ק"ג, גם ניתן להעלות אותו למטוס אבל גם סוף סוף מתאים מגיל לידה ללא הצורך באמבטיה, נשכב באופן מלא ואפילו יש לו פגוש להחזיק מקדימה. הטולון אופנתי, קליל, מהיר ומהנה ובמחיר משתלם במיוחד באופן יחסי לטיולונים אחרים באותה קטגוריה, אין ספק כי מכל הטיולונים בקטגוריה הזאת טיולון פאלי הוא ככל הנראה הטיולון המשתלם ביותר למי שאוהב טיולונים קלילים, קיפול ספר קטן ורוצה גם שהתינוק שלו יישן בנעימות בזמן ההליכה.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

חשוב לציין - יש אין ספור טיולונים בישראל ולפני רכישת טיולון אנו ממליצים להיכנס לאתר היצרן של אותו טיולון, לשמוע ביקורות מחברים ולקרוא ביקורות באינטרנט. כמו כן לכל הורה יש את הצרכים האישיים שלו ואנו ממליצים לעשות בדיקה מקיפה לפני רכישה. זכרו מדובר על המלצתינו בלבד לאור ניסיון רב השנים שיש לנו בתחום.