כיצד לייצר סביבה כיפית ופעילה בבית באמצעות צעצועים לילדכם

הבית שלכם הוא המקום שבו אתם נמצאים הכי הרבה זמן, גם לבד וגם ביחד עם התינוק שלכם. בבית יש לכם את כל מה שאתם צריכים במרחק נגיעה ובלי מאמץ, ובמיוחד עם תינוקות קטנים הרצון לצאת ממנו הופך להרבה יותר קטן מבעבר. אם אתם נשארים במשך שעות ארוכות בבית, אתם בוודאי יודעים שאתם חייבים לייצר לילד שלכם סביבה שמאפשרת משחק, למידה והנאה, ובאמצעות צעצועים לילד אתם יכולים לייצר את הסביבה הזו ממש בקלות. אז איך בדיוק זה קורה ואיך תבחרו צעצועים לילד שיוכלו לשעשע אותו למשך זמן ארוך במיוחד? הנה כל התשובות שמעניינות אתכם.

ליווי כבר מהגיל הקטן ביותר

הרבה מאוד הורים בטוחים שצעצועים לילד הם קטגוריה שמתאימה רק לגילאים גדולים יותר של הילד, כמו גיל 3, 4 ועוד. לעומת זאת, מחקרים רבים הוכיחו לאורך השנים שבחירת צעצועים לילד כבר מגילאים צעירים במיוחד, כמו חצי שנה, שנה והלאה, יכולה לתרום רבות להתפתחות המוחית והקוגנטיבית שלהם, לגרום להם להסתקרן ולחקור, לחוש במרקמים שונים וכמובן להעביר שעות רבות בהנאה.

לכן, הטיפ הראשון לבחירת צעצועים לילד הוא לבחור אותם כבר בגילאים צעירים, ולהתחיל לפתח אצלם את כל היכולות, הסקרנות והחקר.

סוגים של צעצועים 

על מנת לבחור צעצועים לילד בצורה חכמה ומושכלת, מומלץ להבחין ביניהם ובמטרות שלהם. קיימים צעצועים לילד שהמטרה שלהם היא הנאה, צעצועים לילד שמטרתם להתאים בין צורות וצבעים כדי לאמן את המוח והמחשבה, צעצועים לילד שמטרתם ללמוד על חיות, צבעים ומספרים וגם צעצועים לילד שלא מגיעים במטרה מסוימת, אלא פשוט נולדו לצרכי המשחק בעצמו.

מומלץ כמובן לשלב בין כמה שיותר סוגים של צעצועים לילד, על מנת לגרות אותו לשחק, להפעיל את עצמו ולגלות אילו סוגי משחק הכי מדברים אליו.

לרכוש צעצועים בבייבי סתיו

אנחנו בבייבי סתיו מעמידים בפניכם עולם שלם של אפשרויות עם צעצועים לילד למגוון רחב של גילאים. זה הזמן להעשיר את חייהם של הילדים שלכם ולבחור להם צעצועים לילד בחנות שלנו!