כסאות בטיחות מומלצים 2017 לרכב

כסאות בטיחות מומלצים 2017 לרכב

אחד המוצרים החשובים ביותר שאנו יכולים לבחור עבור ילדינו הינו כסא בטיחות, כסא בטיחות ילווה את ילדנו מהרגע שנחליט להושיב אותו באחד כזה אם מדובר כבר מגיל לידה (0) ואם מדובר מגיל שנה, בשלב כזה או אחר נהיה חייבים לעבור לכסא בטיחות במידה ואנו ניקח את ילדנו ברכב.

לפני שנכין לכם את רשימת כסאות הבטיחות המומלצים לשנת 2017 נסביר לכם איך זה עובד מבחינת משקלים, יש בגדול 2 סוגים של כסאות בטיחות:

 1. כסא בטיחות המתאים מגיל 0 (לידה).
 2. כסא בטיחות המתאים ממשקל 9 ק"ג (גיל שנה).

יש כמובן עוד קבוצות אך אלו הקבוצות הבולטות, עיקר הכסאות המומלצים היום מתאימים כבר מגיל לידה, ההגדרה של גיל לידה אומרת את 2 הדברים הבאים:

 1. ניתן לקשור את כסא הבטיחות עם ונגד כיוון הנסיעה.
 2. כסא הבטיחות מתאים לתינוק כבר מיום היוולדו ואין צורך בסלקל בנוסף.

מבחינת בטיחות, על מנת למכור בארץ כסא בטיחות עליו להיות בעל תו תקן, עם זאת תו תקן במקרה זה הינו הרף הנמוך, כסאות בטיחות עוברים מבחנים רבים כמו מבחנים נגד פגיעות צד, מבחני ריסוק והיום חדש מבחנים גם נגד התהפתכות. חשוב להדגיש: לא כל כסא בטיחות עובר את הבחינות הללו.

להלן הרשמה  של כסאות בטיחות המומלצים לשנת 2017 על ידי המומחים של בייבי סתיו.

 • כסא בטיחות מומלץ 2017 Evenflo דגם Safemax

חברת Evenflo יצרה בשנת 2016 סדרה חדשה של כסאות. כסא ה-Safemax מתאים מגיל לידה (0) ועד 54 ק"ג (משמש גם כבוסטר) כלומר מדובר על מוצר 3 ב 1, מתאים מגיל לידה, שלב ביינים וגם לילדים גדולים. הדגם היוקרתי והבטיחותי הזה מגיע עם סוג בדים חדשני מסדרת הפלטיניום הכולל ג'ל מיוחד נגד הזעה ונגד קור ככה שלילדכם תמיד נעים, לא קר ולא חם מדובר על טכנולוגיה חדשנית שתהפוך לילדכם את הנסיעה לחוויה מהנה. מבחינת בטיחות, חברת Evenflo מתהדרת בכך שהכסאות שלהם עוברים מבחנים הכפולים מדרישות התקן ובנוסף כסא זה עבר גם מבחנים נגד התהפכות. הכסא דורג ברמת בטיחות גבוה מאוד ואנו מחכים שיעבור גם מבחנים נוספים אך ההערכה הינה שהכסא יקבל את הציון הגבוה ביותר של 5 כוכבי בטיחות כיהה לכסא ממעמדו. כמו כן חשוב לציין שהכסא מתחבר Isofix ישירות לשלדת הרכב לבטיחות מקסימאלית.

לפרטים והזמנה היכנסו לקישור הבא

 • כסא בטיחות מומלץ 2017 Evenflo דגם Symphony

פה נעשה לכם קודם כל סדר כי יש הרבה מאוד דגמים, מדובר על סדרת סימפוני כאשר הנתונים הטכניים כמו רמת הבטיחות והמשקלים שתכף נגע בהם זהים אך ישנם הבדלים קטנים בין הדגמים. בשלב הראשון יש את דגם ה DLX ויש את דגם ה LX.

 1. דגם DLX - היוקרתי יותר, מתחבר ISOFIX עם נעילה אוטומטית, כזה שאין צורך במשיכה לחיזוק.
 2. דגם LX  - הדגם מתחבר ISOFIX בסגנון הרגיל, יש צורך למשוך ולהדק את הרצועות כמו כמעט בכל כסא אחר.

בשלב השני יש את סוגי הבדים, יש את הבד הרגיל (הנושם) ויש את בד הפלטיניום שכמו בכסא הקודם מגיע עם הג'ל המיוחד נגד הזעה השומר על טמפרטורה נעימה לילד ככה שאף פעם לא חם ואף פעם לא קר. תמיד נעים. מבחינת משקל הכסא מתאים מגיל לידה (עם ונגד כיון הנסיעה) ועד 49.8 ק"ג (כלומר משמש כ"סלקל", כסא בטיחות ובוסטר ונחשב למוצר 3 ב 1) מבחינת ניקוד שהכסא קיבל ע"י מכון הבדיקה האמריקאי שנחשב למחמיר במיוחד הוא קיבל את התוצאות הבאות.

 1. הסברים על התוויות: 4 כוכבים.
 2. הוראות התקנה: 5 כוכבים.
 3. אבטחת הילד: 4 כוכבים.
 4. נוחות התקנה: 4 כוכבים.
 5. סה"כ התרשמות: 4 כוכבים.
 6. תוצאת מבחני ריסוק: BEST - חמישה (5) כוכבי בטיחות, הרמה הגבוה ביותר
 7. פרסים: הקניה הטובה ביותר ומצויין לנסיעות ארוכות.

מבחינת בטיחות גם הכסא הזה עבר מבחני ריסוק ופגיעות צד פי 2 מהדרישות המכון האמריקאי.

לפרטים ולרכישה היכנסו לקישור הבא

 

 • כסא בטיחות מומלץ 2017 Evenflo דגם Triumph

כמו בכסא הקודם, גם פה מדובר על סדרה רחבה, הכסא דורג ככסא הנמכר ביתר בארה"ב בשנים שעברו. הכסא מתאים מגיל לידה (0) ועד 29.4 ק"ג (גיל 8 לערך) כלומר סביר להניח שתצטרכו לרכוש כאן בוסטר בכמה שקלים באיזשהו שלב אך לא בהכרח והוא כמובן מתאים כבר לעגינה נגד כיוון הנסיעה וגם עם. הכסא מתחבר Isofix ישירות לשלדת הרכב כמחייב התקן לבטיחות מקסימאלית . הכסא עבר גם הוא מבחנים פי 2 מדרישות התקן כך שעבר מבחנים מחמירים לפגיעות צד ומבחני ריסוק. ישנם בעצם נכון להיום 3 דגמים מרכזיים.

 • דגם LX  אשר מגיע עם הבדים הנושמים
 • דגם Platinum - אשר מגיע עם הג'ל המיוחד שלילד תמיד נעים, אף עם לא חם ואף פעם לא קר - מונע הזעה.
 • דגם Platinum כולל מבחנים נגד התהפכות - שוב אותו הג'ל רק כסא שעבר אקסטרה מבחנים, גם פגיעות צד, גם מבחני ריסוק וגם מבחנים נגד התהפכות מה שעושה את הכסא הזה לבטיחותי במיוחד.

חשוב לציין שמדובר על כסא גדול מאוד, מפנק מאוד ויש כאלה שלא קוראים לו כסא בטיחות אלה כורסת בטיחות והוא ללא ספק הדגם הנמכר ביותר של Evenflo בארץ ובעולם.

מבחינת תוצאות של מכון הבחינה האמריקאי הכסא קיבל את התוצאות הבאות:

 1. הסברים על התוויות: 2 כוכבים.
 2. הוראות התקנה: 5 כוכבים.
 3. אבטחת הילד: 4 כוכבים.
 4. נוחות התקנה: 1 כוכבים.
 5. סה"כ התרשמות: 3 כוכבים.
 6. תוצאות מבחני ריסוק: BEST - חמישה (5) כוכבי בטיחות, הרמה הגבוה ביותר

לפרטים ורכישה היכנסו לקישור הבא

 • כסא בטיחות מומלץ 2017 Nuna דגם Rava

בשנת 2016 החלה חברת נונה ההולנדית לעשות עלייה לארץ ובעולם עם כסאות בטיחות, הכסאות עוד בתחילת דרכם אך חברת נונה ההולנדית ידועה כאחת החברות האיכותיות ביותר בעולם שיוצרת מוצרים מדהימים (לדוגמת מיטת הנסיעות המתקפלת שלהם שנחשבת למיטת הנסיעות הטובה ביותר).  כסא הבטיחות נונה מתאים מגיל לידה (0) ועד 29.4 ק"ג (גיל 8) כלומר ניתן לקשור אותו עם ונגד כיוון הנסיעה והוא ישמש אתכם ככל הנראה עד לשלבים המאוחרים ביותר. אחד הדברים במיוחדים ביותר בכסא זה אופן הקשירה של הכסא זה האפשרות לקשור אותו בעגינה כפולה גם Isofix וגם עם רצועות הרכב מה שמונע מהכסא את האופציה לזוז אפילו מהרכב, חזק במיוחד. הכסא עצמו מגיע לראשונה גם עם מדרך רגליים אשר לא רק מאפשר לילדכם מקום להניח את הרגליים אלא גם מאפשר לשמור על רווח אופטימאלי במצב שהכסא מונח נגד כיוון הנסיעה. כמו כן לשינוי מצבים בקלות פשוט לוחצים בצד הכסא על המצב שאליו אנו רוצים להגיע והוא פשוט מכוונים למצב שאליו רוצים להגיע בקלות מאוד. הריפוד של הכסא איכותי מאוד ונעים מאוד לילד והבדים הינם בדים נושמים. מכיוון שהכסא עוד חדש אין עדיין תוצאות לכל המבחנים אך אנו מצפים ומאמינים שהוא יקבל תוצאות גבוהות במיוחד בינתיים הכסא בעל תו תקן ישראלי, אירופאי ועבר מבחני ריסוק ופגיעות צד. דרך אגב הסלקל שלהם קיבל תוצאות מצויינות במבחנים וחברת נונה אומרת שהכסא צפוי לקבל תוצאות אף טובות ממנו אז הוא בהחלט הולך להיות הפתעה מיוחדת.

חשוב לציין שבחו"ל הכסא מתומר בכ-500 דולר (2000 שקל בערך) ובארץ המחיר שלו משמעותית זול יותר. מומלץ בחום.

לפרטים ורכישה היכנסו לקישור הבא

מדובר על כסא בטיחות בעל רמה וגימור איכותיים מאוד, חברת Joie שעשתה עלייה מדהימה לארץ בכל הקשור לעגלות וטיולונים נכנסת חזק בשנת 2017 גם עם כסאות הבטיחות. בשנת 2016 הטיולון שלהם Joie Brisk היה ככל הנראה הטיולון הנמכר ביותר בארץ. חברת Joie האנגלית ידועה כחברה הזוכה בפרסי עיצוב יוקרתיים במוצריהם ובינהם גם כסא הבטיחות שזכה בפרס. כסא הבטיחת מתאים מגיל לידה (0) ועד 25 ק"ג (גיל 7) הכסא יכול להיקשר עם ונגד כיוון הנסיעה ועבר מבחני ריסוק ופגיעות צד. הכסא עצמו מרופד מאוד ובעל ראש מתכוון למספר גבהים כך שהוא שומר את ראש הילד תמיד במרכז במקרה של תאונה ומאפשר הגנה מצויינת על הצוואר כשחלילה ישנה פגיעת צד. הכסא עצמו נשכב ומתאים לתפקד כ"סלקל" עם זווית של 45 מעלות לנוחות מקסימאלית עבור התינוק. הכסא מתחבר Isofix ישירות לשלדת הרכב מה שנותן לו בטיחות מקסימאלית במקרה של חלילה תאונה.

לפרטים ורכישה היכנסו לקישור הבא

 • כסא בטיחות מומלץ 2017 Joie דגם Tilt

כסא בטיחות Tilt מבית Joie הינו כסא המתאים מגיל לידה (0) ועד 18 ק"ג - כלומר ניתן לקשור את הכסא נגד כיוון הנסיעה ועם כיוון הנסיעה עד בערך גיל 5. הכסא בעל תו תקן ישראלי, אירופאי ובמחיר נוח המתאים לכל כיס תשיגו לעצמכם כסא נוח, איכותי שיחזיק לכם שנים רבות. אחד היתרונות הנוספים של הכסא זה שהוא כסא צר במיוחד המתאים למצב בו צריך לשים 3 כסאות מאחורה, יש לא מעט כסאות ענקיים שלהכניס 3 כסאות בטיחות במושב האחורי זה משימה בלתי אפשרית, רוחב הכסא הזה הינו 42 ס"מ בלבד - לעומת 50 ס"מ ומעלה של כסאות אחרים בממוצע מה שמאפשר לכם קשירה קלה מאוד של הכסא לרכב. הכסא נקשר באמצעות רצועות הרכב בלבד ומתאים לכל כלי הרכב הקיימים.  עם ריפוד נעים מאוד וארבעה מצבי שכיבה ישיבה תשיגו לעצמם כסא מצויין במחיר מדהים.

לפרטים נוספים והרכישה היכנסו לקישור הבא

 • כסא בטיחות מומלץ 2017 Infanti דגם S-500

לא כל הכסאות הטובים חייבים להיות יקרים, מדובר בכסא הטוב במאוד בעל תו תקן ישראלי ואירופאי המתאים מגיל לידה ועד 25 ק"ג מה שאומר שהכסא יכול להיקשר עם ונגד כיוון הנסיעה וישמש אתכם בערך עד גיל 7. כסא הבטיחות מגיע עם בדים נושמים היורדים לכביסה. הבדים נעימים במיוחד, בניגוד להרבה מאוד כסאות זולים הדורשים שינוי מצבים ב - 2 ידיים או עם הסתבכויות כאלה ואחרות, את הכסא הזה נשכיב כמו הכסאות המפוארים, ביד אחת בלבד נעבור ממצב ישיבה לשכיבה (כמו הכסאות שקראתם מעלה). כסא הבטיחות מגיע במגוון צבעים וישמש אתכם נאמנה בתקופת השימוש. חברת אינפנטי עצמה מוציאה לאחרונה מוצרים באיכות גבוה והיא בהחלט מנסה לעבור לליגה של הגדולים והחברות היוקרתיות במחירים המתאימים לכל כיס.

לפרטים ורכישה היכנסו לקישור הבא

 

למען הסר ספק, חשוב לציין שמדובר בהמלצתינו בלבד ותמיד אנו ממליצים לפני שאנחנו ניגשים לרכישה של כסא בטיחות לקרוא היטב באתרים הבינלאומיים אודות המוצרים המעניינים אתכם, המוכרים בחנות לא תמיד מנוסים ויודעים היטב את מה שאנחנו צריכים ואין כמו לקרוא ממידע אמין ונתוני יצרן.

בבייבי סתיו אנו עושים את מירב המאמצים לספק לכם ההורים את כסאות הבטיחות במחירים הטובים ביותר בישראל תוך התחשבות בבטיחות מקסימאלית, אנחנו לא מסכימים למכור כל כסא בטיחות שקיים בשוק ואנו מתעקשים לחפש לכם ההורים את הכסאות הטובים ביותר במחיר הזול בישראל.