כרית הנקה צ'יקו דגם בופי - כרית ההנקה הטובה בעולם


 

כרית ההנקה מבית צ'יקו דגם בופי Boppy הינה הכרית הנמכרת ביותר בארה"ב ומיועד כך שתוכלי להניק את תינוקך בצורה שמתאימה לכל תינוק ולכל אם.

כרית ההנקה צ'יקו בופי מגיע בעיצוב אינטמי שמתאים במיוחד לתינוקות ומכל הגדלים, הכרית עוזרת לך ותומכת בך במהלך זמן ההנקה. על מנת להניק בנוחות בסה"כ יש להתייב בצורה הנוחה ביותר לך, להניח את תינוקך על הכרית בזווית המתהימה להנקה ופשוט להניק בשלווה ובקלות, לא סתם מדובר בכרית מספר 1 בארה"ב. כמו כן חשוב מאוד מיקומו של התינוק בזמן ההנקה וזאת על מנת למנוע נשיכה או משיכת הפטמתך או גירויים אחרים שיכולים להיות מציקים וכואבים. אחד הדברים המיוחדים בכרית הינה המרקם שלה, הכרית לא "מתעצבת מחדש" עם התקופה שעוברת היא לא משנה את הצורה ואת רמת הדחיסות שלה עם הזמן. הכרית תפתור לך את בעיית ה"ידיים המתעייפות" והכאבים בצווארך בזמן ההנקה.

כרית ההנקה של צ'יקו עוצבה בהנדסת אנוש תוך מחשבה והתאמה בדיוק לצרכי האם והתינקו בזמן ההנקה. הכרית מכילה חומרים עמידים ובטוחים שיאפשרו לתינוק גם להתכרבל בה במקצת.

ניתן לכביסה בהתאם להוראות היצרן.

 

תכונות כרית ההנקה צ'יקו בופי:

  • התאמה מגיל לידה: התינוק יכול לנוח ולהיגע בזמן סיום ההנקה כאשר ראשו מורם קצת כלפי מעלה, עוזר בעיכול ומונע את הפליטה.
  • התאמה מגיל חצי שנה: כאשר התינוק שוכב על הבטן, הכרית עורת בסיוע לחיזוק שרירי הגב והצוואר.
  • התאמה מגיל 9 חודשים: הכרית עוזרת לתינוק לשמור על יציבותו, הוא מחבק את הכרית ומתחיל להתרגל לשבת ישיבה זקופה תוך שמירה והגנה על גב התינוק.
  • אתר היצרן
     

לפרטים נוספים, ורכישה >>

מוצרי תינוקות

 

אולי יעניין אותך לקרוא על:

מנשא לתינוק