הכי כדאי לעשות הזמנת לידה בייבי סתיו

לחדרי תינוקות | חבילות לידה | רשימת לידה | לטבלת השוואה מול הרשתות

זה לא כל יום שמצטרף אלינו חבר חדש למשפחה,  זה לא חדש שכל מה שאנחנו רוצים זה לתת לתינוק שלנו את הטוב ביותר ואנחנו כהורים תמיד מחפשים לתת לו את זה תוך שמירה על העקרונות שלנו ולכן מאז ומתמיד נשאלה השאלה איפה הכי משתלם לעשות הזמנת לידה, האם עדיף לעשות זאת ברשתות או בחנויות הפרטיות? 

הדעה הרווחת היתה שהרשתות מאפשרות מחיר זול יותר לצרכן אך תודות לעידן האינטרנט, הכל השתנה!

עידן האינטרנט מאפשר לחנויות הפרטיות למכור 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללקוחות בכל הארץ בהקפים זהים ולעיתים אף גדולים מהרשתות. בסתיו אנחנו מתחייבים לתת לכם את הזמנת הלידה במחיר המשתלם ביותר אבל בנוסף למחיר טוב אנחנו מבינים שאתם זקוקים גם לדברים הבאים:

1. יחס אישי.

2. מקצועיות.

3. הבנת הלקוח.

4. איכפתיות.

5. אינטראקציה בן אישית

6. כתובת אחת.

7. הסבר על כל המוצרים.

8. מענה פרטני ואישי המבדיל בין לקוח ללקוח.

בחנויות הפרטיות בכלל ובסתיו בפרט העובדים מנוסים, עוסקים בתחום כבר המון שנים ושירתו אין סוף לקחות, היתרון של זה על פני חנויות בהן העובדים מתחלפים על בסיס קבוע הוא כמובן הבנת הצרכים שלכם והתאמה מדוייקת של חבילת הלידה עבורכם.

בבייבי סתיו בנוסף להתחייבות למחיר המשתלם ביותר בהזמנת לידה אנחנו מתחייבים גם לתת לכם מענה לכל שאלותיכם ולעשות הכל על מנת להסיר כל דאגה מלבכם, מכיוון שמדובר בתינוק חדש שנכנס למשפחה, אנחנו מבינים שצריך לדאוג לו אבל גם לכם וכמו כן בבייבי סתיו  כל לקוח הוא חשוב, כל אדם הפונה אלינו מטרתינו היא לתת לו את המענה המדוייק לצרכיו ובכך גם לחסוך לו כסף רב על ידי זה שניתן לו מענה מדוייק בכל הזמנה בכלל והזמנת לידה בפרט.

זכרו - הזמנות לידה עושים רק בבייבי סתיו, חוסכים כסף ומקבלים מענה מדוייק לצרכים שלכם.