מהו טיולון ולמה לא כדאי לוותר על רכישת אחד?

טיולון הוא מתקן שמכיל תינוק או פעוט. זה מאפשר להורה לקחת את הילד לטיול ועדיין להיות לו ידיים חופשיות. טיולון הוא סוג של עגלת תינוק שיש לה גלגלים וניתנת לדחיפה או למשיכה. יש לו שלושה גלגלים ויכול להיות מושב לילד או רק פלטפורמה שטוחה לשבת עליה. הוא נועד לאפשר להורים לדחוף את התינוק מסביב בזמן שהם לא מחזיקים אותו בזרועותיהם. עגלות משמשות לרוב הורים עם תינוקות או ילדים קטנים.

טיולון הוא כלי חשוב מאוד להורים. זה לא רק כלי להסעת הילד, אלא גם מקום בו התינוק יכול לישון ולשחק. ישנם סוגים רבים ושונים של טיולונים בעלי תכונות ואיכויות שונות, מה שיכול להקשות על הבחירה הטובה ביותר עבורכם. אבל אל דאגה, ערכנו למטה רשימה של כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת הטיולון שלכם!

הסוג הנפוץ ביותר של טיולון נקרא טיולון מתקפל מכיוון שהןא מתקפל לתוך עצמו כמו מטריה כאשר הוא אינו בשימוש. אלה נהדרים להורים שלא צריכים הרבה מקום אחסון לעגלות שלהם, אבל הם יכולים להחזיק רק ילד אחד בפעם אחת ואינם טובים לטיולים ארוכים.

כמה מקום הורה צריך בביתו עבור טיולון?

הורה צריך לשקול את דרישות המקום עבור הטיולון. צריכים לקחת בחשבון את המקום שצריך עבור שאר העגלות שלכם, את המקום שאתם צריכים עבור ילדיכם ואת המרחב שאתם צריכים גם עבור הכלב שלכם. חשוב לציין שזה לא רק עניין של כמה מקום יש לכם בבית, אלא גם מה כל אחד מבני משפחתכם צריך מכם גם כן.

היתרונות של טיולון הם רבים

היתרונות של שימוש בטיולון הם בכך שהוא קל לשינוע, הוא יכול לשמש ככיסא בטיחות לרכב, הוא מספקת הגנה מפני פגעי מזג האוויר כמו גשם ושומרת על התינוק מפגיעה. טיולון מאפשר לכם לדחוף את הילד שלכם ללא צורך לסחוב אותם, מה שיכול להיות מעייף. זה גם מספק עזרה בתקשורת, מכיוון שההורים נוטים לדבר יותר כשהם דוחפים את ילדיהם בטיולון.