מהם הסוגים השונים של טיולונים לתינוקות?

טיולון הוא עגלת תינוק שנועדה להידחף על ידי מבוגר. יש לו שלושה גלגלים ומושב לתינוק, וניתן לקפל אותו כאשר אינו בשימוש. זה ידוע גם בתור עגלה. הוא משמש להסעת הילד ממקום למקום, למשל, בהליכה או בנסיעה. ישנם סוגים שונים של טיולונים והם מיועדים למטרות ומצבים שונים. טיולון הוא עגלת תינוק שמיועדת לקיפול ופתיחה בקלות, ונדחפת על ידי אדם אחד. ניתן להשתמש בו לתינוקות מלידה ועד פעוטות, או כמכשיר מסייע לילדים מוגבלי תנועה. 

טיולון מגיע בצורות וגדלים רבים. ישנם ארבעה סוגים עיקריים של טיולונים: טיולון ריצה, טיולון מטרינ, טיולון נסיעות וטיולון זוגי זה לצד זה. לטיולוני ריצה שלושה גלגלים שניתן לנעול במקומם על הקרקע כדי לאפשר להם לשמש כרכב גלגלים רגיל או כעזר לריצה כשהגלגל הקדמי מסתובב בחופשיות לשימוש בעת ריצה עם התינוק.

ישנם סוגים רבים ושונים של גלגלים בטיולון: גלגלי כל שטח לעומת בולמי זעזועים

כל גלגלי השטח כבדים יותר מבולמי זעזועים ויש להם יותר אחיזה במשטחים לא אחידים. הם טובים יותר ליציאה לשטח או על חצץ או עפר, אבל הם לא עובדים טוב על מדרכות או כבישים סלולים. בולמי זעזועים יכולים להיות טובים יותר עבור מדרכות וכבישים סלולים מכיוון שהם משמיעים פחות רעש ואינם נתקעים בקלות כמו כל גלגלי השטח.

מה היתרונות של שימוש בטיולון

ישנם סוגים שונים של טיולונים, אבל כולם משרתים את אותה מטרה: לשמור על תינוק או פעוט בבטוח במקום בזמן שאתם דוחפים אותם. סוג הטיולון שתבחרו תלוי באורח החיים שלכם, כמו גם בתקציב שלכם ומה הצרכים שלכם.

טיולון שימושי מכיוון שהוא מאפשרת להורים לדחוף את ילדיהם ללא צורך לסחוב אותם, דבר שעלול להיות מעייף, ומספק הגנה מפני פגעי מזג האוויר. הם גם עוזרים בקשר כיוון שהורים נוטים לדבר יותר כשהם דוחפים את ילדיהם בטיולון.

היתרונות של שימוש בטיולון כוללים:

-קל להובלה

-זה יכול לשמש כמושב בטיחות לרכב

זה מספק הגנה מפני פגעי מזג האוויר (למשל, גשם או שלג)

-זה שומר על התינוק בטוח