מעוניינים בשערי בטיחות? הנה הסוגים שכדאי להכיר לפני הבחירה וההתקנה

אחד מהמוצרים הפופולריים ביותר היום בתחום האביזרים לתינוקות הוא שערי בטיחות. שערי בטיחות הוכיחו את עצמם לאורך השנים בתור אמצעי הגנה ובטיחות קריטיים לשלבי הגדילה וההתפתחות של התינוק, גם בשלבי הזחילה ובוודאי שגם בשלבי ההליכה. שערי בטיחות משמשים היום ילדים בטווחי גילאים שונים – החל מתינוקות בני כמה חודשים בלבד ועד ילדים בני 5 ואפילו 6, אז רגע לפני שאתם מסתערים על החנויות ורוכשים את השער שהכי מתאים לכם – החלטנו להרים את הכפפה ולהכיר לכם כמה סוגים של שערי בטיחות.

עולם שלם של אפשרויות

הדבר שהכי מאפיין שערי בטיחות היום הוא מגוון האפשרויות שהם מביאים איתם. אם בעבר הייתם יכולים לבחור רק באופציה אחת, הרי שהיום שערי בטיחות מגיעים בגדלים שונים, בעיצובים שונים ואפילו בצבעים שונים!

מה שכן, יש כמה דברים שחשוב ביותר לבדוק לפני שרוכשים שערי בטיחות:

1. היצרן שלהם – קיימים יצרנים מוכרים ומקצועיים יותר מאשר אחרים, ובהם כדאי לבחור.

2. תו תקן בטיחות – שערי בטיחות חייבים לעמוד בתקני הבטיחות הקבועים בחוק, הן מבחינת חומר הייצור, הן מבחינת מנגנוני נעילה ועוד.

3. התאמה לסוגים שונים של חללים – קיימים שערי בטיחות שמתאימים אך ורק לגידור של שטח הסלון, לעומת שערי בטיחות שיכולים להיות מוצבים בכניסה של חדרים, בכניסה לגרמי מדרגות ועוד.

כדי שתוכלו לבחור נכון, אספנו לכם כמה סוגים:

1. שערי בטיחות נפתחים ונסגרים לצד – מדובר על שערים שניתן לפתוח ולסגור אותם בהזזה מצד לצד, וכן לנעול אותם באמצעות וו מתכת שמותקן על הקיר.

2. שערי בטיחות שנפתחים לאחור ולפנים – שערים אלו ננעלים בלחיצת כפתור ובהרמה קלה שלהם כלפי מעלה, ונפתחים כלפי חוץ או כלפי פנים.

3. שערי בטיחות מתקפלים – את השערים הללו ניתן להציב באופן קבוע בסלון ולתחום את שטח המשחק של הילדים, ולקפל אותם כשאין בהם עוד צורך.

אנחנו בבייבי סתיו שמחים להזמין אתכם להסתכל על הדגמים השונים של שערי בטיחות לילדים שקיימים אצלנו באתר, ולבחור את האחד שיענה בול על הצרכים שלכם!