מתי מומלץ להתחיל להשתמש בבוסטר לרכב?

בוסטר לרכב הוא מתקן המסייע להגן על הילד מפני פציעה בתאונה או עצירה פתאומית. זה גם יעזור לשמור על בטיחותם אם הם נכנסים לתאונת דרכים. השימוש במושבים אלו הוכח כמסייע בהצלת חיים ובהפחתת פציעות. החשיבות של שימוש בבוסטר לרכב לילדים היא לשמור על בטיחותם במהלך נסיעות ברכב. ילדים צריכים להיות במושב בטיחות בזמן שינועם במכונית.

בוסטרים לרכב נדרשים על פי חוק עבור תינוקות וילדים מתחת לגיל 8 ברוב המדינות. חשוב שההורים ידעו זאת מכיוון שזה עלול להיות מסוכן מאוד אם הם לא משתמשים באחד כשהם מסיעים את ילדם ברכב. הורים צריכים גם לוודא שהבוסטר מתאים לילדם בצורה נכונה כדי שלא יזוז גם הוא.

יש להשתמש בבוסטר בכל רכב, לא משנה כמה קצרה הנסיעה או כמה אתם קרובים לבית. זה לא משנה אם ילדכם ישן או ער, הוא תמיד צריך להיות חגור במושב בטיחות. המקום הבטוח ביותר עבור ילדכם ברכב הוא במושב האחורי ומאובטח באמצעות חגורת ברכיים או רצועת כתף במידת האפשר. תינוק לעולם לא צריך לשבת על ברכיו של מישהו במהלך נסיעה באוטו כי זה מעמיד אותו בסכנת פציעה או מוות עקב תאונה.

מה לקחת בחשבון בעת רכישת כיסא בטיחות לתינוק

ישנם דברים רבים שתצטרכו לקחת בחשבון בעת רכישת בוסטר לרכב, ואנו לא צריכים ללכת רק על הזול ביותר. אנחנו צריכים לוודא שהוא יהיה תואם לרכב שלנו וגם לתקציב שלנו. אנחנו גם צריכים לוודא שיש לו את כל התכונות שאנחנו רוצים, כמו רתמה קלה להתאמה ומחזיקי כוסות לילדים שלנו.

חשוב לקחת בחשבון את גיל ומשקל הילד וכן את גובה ומשקלו של המבוגר בעת רכישת בוסטר לרכב. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון האם יש או אין צרכים מיוחדים, כמו למשל אם לילדכם יש מוגבלות.

ישנם סוגים רבים ושונים של בוסטר לרכב לילדים בשוק. לחלקם יש דירוג גבוה יותר מאחרים, לכן חשוב לבצע את המחקר לפני ביצוע רכישה. ערכו מחקר מקוון וגלו מה אנשים אחרים חושבים על הניסיון שלהם עם בוסטרים שונים.