סלקל לבייבי ג'וגר

חברת בייבי ג'וגר מייצרת עגלות תינוק איכותיות ופופולריות והורים רבים בוחרים בהן. ולאלו המעוניינים בעגלה רב תכליתית הכוללת סלקל קיימת בשורה אמיתית: אפשר לחבר סלקל לבייבי ג'וגר בעזרת מתאמים.


רכישת עגלה לתינוק זו משימה מורכבת אשר נלווים אליה כמה וכמה שיקולים, כאשר על העגלה להתאים לצרכיהם של ההורים ולמסגרת התקציב. כיום ישנן עגלות רבות וטובות חלקן אף רב תכליתיות, משמע שהן כוללות גם אמבטיה וגם סלקל תואם המשמש כמושב בטיחות ברכב. לעגלות אלו יש יתרון בולט אחד ומרכזי והוא: היכולת להעביר את התינוק מהעגלה לרכב ובחזרה די בקלות וללא הצורך להעיר אותו.


ניתן לחבר סלקל לעגלת בייבי ג'וגר 

למרות היתרונות של העגלות הרב תכליתיות הורים רבים דווקא מעדיפים לרכוש את אחת העגלות המומלצות בשוק שהיא הבייבי ג'וגר. בשנים האחרונות החברה גם החלה לייצר סלקל מדגם סיטי גו, סלקל בטיחותי, קל להתקנה ושימוש, בטיחותי, איכותי וכולל עיצוב ארגונומי ומתקדם. את הסלקל ניתן לחבר לנקודות העיגון ברכב או לחלופין לבסיס איזופיקס הנמכר בנפרד. וכן ניתן לחבר אותו לעגלה באמצעות מתאמים אותם יש לרכוש מהחברה.


אפשר גם סלקלים של חברות אחרות?

מלבד הסלקלים של בייבי ג'וגר ניתן לחבר אל העגלה גם סלקלים של חברות אחרות באמצעות מתאמים ייעודיים לבייבי ג'וגר. ישנם שני סוגי מתאמים אשר בעזרתם ניתן לחבר סלקל לבייבי ג'וגר האחד הוא מתאם של הפגוש אשר אינו דורש פירוק של הטיולון. השני הוא מתאם של האמבטיה והוא כן דורש פירוק לשם הרכבת הסלקל. אם אתם תוהים כיצד לבחור את המתאם הרצוי, התשובה לכך היא בהתאם לסוג הסלקל.


איזה סלקלים מתאימים לבייבי ג'וגר?


מלבד הסלקל של החברה עצמה, ישנם עוד סוגים אותם ניתן לחבר לעגלה. לכן רגע לפני שאתם בוחרים סלקל עליכם לבחון את הסוגיה כדי לדעת איזה סוג כדאי לרכוש. על פי רוב הסוגים של הסלקלים שכן מתאימים הם: סלקל גרקו, סלקל ג'וי, סלקל סייבקס, סלקל צ'יקו, סלקל פג, סלקל בריטקס, סלקל מקסי קוזי וסלקל של ביסייף. מכל הסוגים, המומלצים ביותר עבור עגלות של בייבי ג'וגר הם הסלקלים של בייבי ג'וגר, גרקו, סייבקס, ג'וי וצ'יקו בשל מידת בטיחות גבוהה יותר.


לשימוש בבייבי ג'וגר יש יתרונות רבים

ישנן סיבות רבות וטובות שהופכות את העגלה הזו למועדפת על רבים, ביניהן:

• התאמה לגילאים שונים – עגלה זו מתכווננת ממצב שכיבה ועד מצב ישיבה
• נוחות – העגלה רחבה ויש מקום לתינוק להתרווח ולגדול בנחת
• קיפול ופתיחה – קיפול ופתיחת העגלה מאוד נוחים ופשוטים לשימוש
• גודל – העגלה מתאימה לסביבה הביתית וכן העירונית ונכנסת בקלות לתא המטען
• משקל – העגלה קלה יחסית ונוחה לנשיאה
• גלגלים – הגלגלים נוחים לשימוש ותמרון בסוגים שונים של משטחים

לסיכום: כדאי או לא?

היות והשימוש באמבטיה הוא זמני לא תמיד מומלץ לרכוש עגלה רב תכליתית ולה גם אמבטיה, גם סלקל וגם טיולון. ניתן בהחלט לרכוש רק טיולון ומתאמים ואז לחבר אמבטיה בחודשים הראשונים או סלקל בהתאם לצורך. מדובר בפתרון נוח אשר אינו מצריך מכם להתפשר או לוותר על העגלה בה רציתם בגלל אילוצים. האפשרות לחבר סלקלים שונים לעגלה בעזרת מתאמים היא פתרון נוח ומאוד שימושי עבור אנשים רבים. כדי להבטיח שהחיבור יהיה כמה שיותר בטיחותי מומלץ לפנות לייעוץ טרם רכישת הסלקל וכך להבטיח שתבחרו בסוג הנכון, הן של הסלקל והן של המתאמים.
לקבלת המלצות, ייעוץ והכוונה מומלץ לפנות לחנות מוצרי תינוקות המתמחה בנושא ויכולה לסייע לכם להגיע לבחירה כמה שיותר נכונה ומותאמת לצרכים שלכם.

 

אולי יעניין אותכם לקרוא על:

טיולונים