דף הבית » סקירה » סקירה מורחבת למוצר ברייטקס בולוורד

סקירה מורחבת למוצר ברייטקס בולוורד

סקירה מורחבת למוצר ברייטקס בולוורד

ברייטקס בולוורד הוא כסא בטיחות מרשים, הדור הבא מבית ברייטקס שמעוצב בסטנדרט גבוה של איכות, קל להתקנה ושימוש ואהוב על הורים רבים ברחבי העולם. הכסא מיועד לתינוקות מגיל לידה ועד משקל 30 ק"ג.

סדרת כסאות בטיחות ClickTight Boulevard של חברת Britax מאופיינים עם התקנה קלה עד כדי גיחוך, ביחס לכסאות דומים אחרים, מה שהופך את הכסא לבטוח יותר בהשוואה למוצרים מאתגרים להתקנה. הסיבה לכך היא שמחקרים מעידים על כך שהתקנה קלה ונכונה היא המפתח למניעת פגיעות בתאונות בעולם האמיתי. כמו כן לכסא יש מערכת הידוק חגורות חצי אוטומטית CLICK & SAFE שמשמיעה צליל קליל כאשר החגורות מהודקות היטב על הילד.

מבחן התרסקות ובטיחות

כסא בטיחות Boulevard  זכה בציונים גבוהים למבחני ריסוק, כאשר כל המושבים שנמכרים בסדרה זו עומדים בהנחיות הבטיחות המחמירות. כלומר כסא בטיחות זה נחשב למאוד בטוח ביחס לכסאות בטיחות אחרים ומציע הרבה מעבר לסטנדרט הנדרש. כסא בטיחות בולווארד מבוסס על טכנולוגיית SAFECELL אשר מקטינה את מרכז הגובה של הכסא בעת תאונה ומרחיקה את ראשו של הילד מהמושב מולו. כמו כן הכסא מחוזק על ידי שלדת פלדה שמגנה טוב יותר מפני תאונות, רפידות חזה SAFECELL שסופחות אנרגיה בזמן תאונה, וחגורת גב עליונה שמהדקת את הכסא למושב ובעלת מנגנון שחרור אנרגיה מבוקר בעת תאונה.

קלות התקנה – LATCH

סדרת ClickTight כוללת ביצועים ברמה הגבוהה ביותר באמצעות מערכת LATCH במטרה להקל על ההתקנה. מושב זה ידוע בהתקנתו הקלה עם חגורות הרכב, אך הוא קל להתקנה ממש בדיוק באותה המידה גם באמצעות ה- LATCH. מערכת ה- LATCH עובדת היטב וקלה מאוד לשימוש, המושב מרגיש יציב לאחר התקנתו וחגורת ה- LATCH קלה להידוק ושחרור ביחס למתחרות. בנוסף, לכיסא הבולווארד יש מערכת EZ-BUCKLE שמונעת מהילדים לשבת על האבזם.

קלות התקנה – חגורת הרכב

הקלות שבהתקנת הכסא באמצעות חגורת הרכב היא התכונה הבולטת של הכסא. לכסא בולווארד ClickTight יש שיטת התקנת חגורה ייחודית יחסית שכוללת נעילה מובנית והופכת את התקנת הכסא לקלה ביותר, מבלי להפעיל לחץ או להיאבק עם החגורה כלל. כל שצריך לעשות הוא להרים את חלקו התחתון של המושב כלפי מעלה, להשחיל את החגורה מבלי לנסות להדק אותה ואז להוריד בחזרה את המושב על ידי דחיפתו כלפי מטה, עד שנשמע צליל של קליל (ומכאן גם שמה של הסדרה). ההתקנה כל כך פשוטה ולא צריך להפעיל כל לחץ כלל. המושב יציב מאוד לאחר ההתקנה ומרגיש מאובטח, נתיב החגורה מאוד קל לגישה, כך שלא צריך להשחיל אותה דרך פתחים צרים, כמו שקורה בכסאות אחרים.

כמו כן, בחלקו התחתון של הכסא יש חיווי שמסייע להבין מתי הכסא נמצא בזווית הנכונה ביחס למושב הרכב.

קלות שימוש

גם כאשר בודקים את קלות השימוש, לכסא זה יש ציונים טובים ביחס לאחרים, וזה חשוב, מכיוון שאופי השימוש משפיע על שגרת החיים ועל שביעות הרצון שלכם מהמוצר. האבזם של הכסא קל לשימוש וניתן לתפעל אותו ביד אחת. כמו כן הידוק הרתמה על התינוקות או הפעוטות בשיטת הידוק CLICK & SAFE של ברייטקס מאד נוחה, מושכים ברצועה עד שנשמע קליק, מה שמעיד על כך שהרתמה הדוקה מספיק. שחרור הרתמה נעשה באמצעות כפתור שממוקם מתחת לכרית המושב. כמו כן לרצועת המפשעה יש שני מצבים שמסייעים להבטיח התאמה נכונה לרוב התינוקות הקטנים.

בד וריפוד

בד ה- COOL N DRY של כסא הבטיחות מכיל 30% סיבי במבוק. כתוצאה מכך הוא מנדף זיעה טוב יותר ביחס לכסאות אחרים ומאפשר לאוויר לעבור דרכו כך שההרגשה נעימה ויבשה גם בחורף וגם בקיץ. לבד הכסא מגע משי רך ונעים והכיסוי קל ממש להסרה, הוא אף יוצא בארבעה חלקים וקל להרכיב אותו בחזרה. לעומת כסאות אחרים, את כיסוי המושב הזה לא ניתן לכבס במכונה אלא רק באופן ידני או לשלוח לניקוי יבש. בד הכסא עמיד מפני אש ומאוד נעים.

פסק הדין שלנו

מושב ClickTight בולווארד מצטיין בנוחות ובאיכות, ומציע ריפוד נוסף, משענת ראש מרופדת ותחתית מושב עבה יותר. חלקו התחתון של המושב מרגיש עבה ונוח יותר ביחס לתחרות בשוק והריפוד יושב טוב על הכסא ונראה עמיד מאוד. כמו כן נראה שפשוט לנקות את הבד באמצעות מטלית. הכסא עצמו מיוצר מפוליפרופילן מוקצף שזהו חומר עמיד וידידותי יותר לסביבה. לכסא מערכת שינוי גובה בעלת 14 מצבים, מערכת שינוי מצבי ישיבה- שכיבה בעלת 7 מצבים, אבזם מרופד למניעת התחממות, ריפודי הכסא ניתנים להסרה בקלות ואפשר גם לטוס אתו לחו"ל.

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה: