עד איזה גיל ניתן להשתמש בשער בטיחות לילדים?

שער בטיחות לילדים הוא אחד המוצרים המבוקשים ביותר בעולם, ולא בכדי. מדובר כאן על מוצר שיחול לשנות את המציאות שלכם ושל הילדים שלכם מן הקצה אל הקצה, כי הוא מביא איתו עולם שלם של וודאות, רוגע ובטיחות, ששומר על כולם ומגן עליהם מכל פגע. היות ושער בטיחות לילדים הוא כל כך מבוקש ונפוץ, יצאנו לבדוק היום עד איזה גיל ניתן להשתמש בו, וחזרנו עם התשובות שאולי יפתיעו אתכם.


שער בטיחות לילדים – למי הוא מיועד?


מהרגע שבו הילדים שלכם מתחילים לזחול או ללכת ממקום למקום, הם הופכים להרבה יותר עצמאיים ממה שהם היו עד כה. כשהתינוקות אינם מסוגלים לעשות זאת – אתם אלו שאחראיים על ההעברה שלהם ממקום למקום, אבל ברגע שבו הם "פורסים כנפיים ועפים", הם כבר לא ממש זקוקים לכם כדי להגיע בכוחות עצמם לכל מיני מקומות. הדבר הזה הוא אמנם נפלא, אבל הוא טומן בחובו לא מעט בעיות.
לילדים אין מודעות לסכנות, ובמקביל לסקרנות והחקרנות הגדולות שלהם עלול להיווצר כאן אסון של ממש, עם כניסה לתוך המטבח שיש בו חפצים חדים, נפילה במדרגות ועוד. שער בטיחות לילדים הוא מצוין בדיוק לשלב הזה, שבו הילדים שלכם מתחילים לחקור קצת יותר את גבולות הבית, ועלולים להיפצע בדרגות שונות ולפגוש בסכנות חדשות.


מה עושה שער בטיחות לילדים?


שער בטיחות לילדים ניתן להתקין בכל מקום בבית, והתפקיד שלו הוא בעצם למנוע מעבר. הפתיחה של שער בטיחות לילדים היא מורכבת ואינה מותאמת לילדים, ולכן ברגע שתחליטו לסגור את השער – תוכלו למנוע מהם להגיע למקומות מסוכנים בבית, מבלי שתהיה להם היכולת לפתוח אותו ולעבור אותו בכל אופן.
בהתאם, ניתן להבין ששער בטיחות לילדים יכול להתאים לילדים בכל גיל וגיל. גם גילאי 6, שנתפסים כגילאים בוגרים לכאורה, הם גילאים שבהם הילדים עלולים ליפול במדרגות, לרוץ ולהגיע למקומות מסוכנים, וברגע שיש שער בטיחות ששומר עליהם – אתם יכולים להמשיך להיות רגועים שהם בטוחים בכל רגע ורגע. בחרו שער בטיחות לילדים באתר שלנו ותוכלו לחזור להיות שלווים לגבי בטיחות הילדים שלכם.