איך בוחרים כסאות בטיחות לתינוקות בראש שקט?

איך בוחרים כסאות בטיחות לתינוקות בראש שקט?

בחירת מושב בטיחות לתינוק שלכם יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות קשה לדעת איזו מהן היא הבחירה הטובה ביותר עבורו. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את מושב הבטיחות המתאים לתינוק שלכם.


שלב אחר שלב – איך לבחור נכון כיסאות בטיחות לתינוקות?

 

 • קחו בחשבון את הגיל והגודל של התינוק

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כשמדובר על כיסאות בטיחות לתינוקות, הוא הגיל והמשקל שלהם. התאימו את הנתונים של התינוק שלכם לנתוני הכיסא כדי לאפשר לו בראש ובראשונה נסיעה בטוחה ונוחה.

 

 • בחרו כיסאות בטיחות לתינוקות שיתאימו לרכב שלכם

כיסאות בטיחות לתינוקות שונים נועדו להתאים לסוגים שונים של רכבים. מושבים מסוימים עשויים להיות רחבים מכדי להתאים למכוניות קטנות, בעוד שאחרים עשויים שלא להתאים היטב במכוניות גדולות יותר. חשוב למדוד את המושב האחורי של הרכב שלכם ולהשוות אותו למידות כיסא הבטיחות שאתם שוקלים לרכוש כדי להבטיח התאמה טובה.

 

 • חפשו כיסאות בטיחות לתינוקות עם דירוגי בטיחות טובים

בטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות בעת בחירת כיסאות בטיחות לתינוקות. חפשו מושבים שנבדקו ודורגו על ידי ארגונים מוסמכים.

 • קחו בחשבון את התקציב שלכם

בעוד שבטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות, חשוב גם לקחת בחשבון את התקציב שלכם בבחירת כיסא הבטיחות. ישנם כיסאות בטיחות לתינוקות בטווח רחב של מחירים, לכן חשוב למצוא אחד שמתאים לתקציב שלכם ועדיין עונה על צרכי הבטיחות שלכם.

 • בחרו כסא בטיחות נוח לשימוש

חשוב לבחור כיסא בטיחות שיהיה קל להתקנה ולשימוש. חפשו מושבים בעלי הוראות ברורות אשר קל להתאים אותם הן לרכב והן לתינוק עצמו. כמו כן, מומלץ לבחור במושב קל לניקוי, שכן לכלוך ובלגן הם בלתי נמנעים כשמדובר על תינוקות.

זכרו שכיסאות בטיחות לתינוקות נועדו לאפשר לכם להתנייד עם תינוק ברכב בראש שקט, ולכן עליו להצריך כמה שפחות התעסקות וכמה שיותר הגנה. בחירת מושב בטיחות לתינוק שלכם יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך זוהי החלטה חשובה שתשמור את בטיחות ילדכם בזמן שתבלו על הכביש.

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.