חבילת לידה - הזמנת רשימת מוצרים ללידה במחירים אטרקטיביים | בייבי סתיו - מוצרי תינוקות | חבילת לידה - הזמנת רשימת מוצרים ללידה במחירים אטרקטיביים | בייבי סתיו - מוצרי תינוקות

ברוכים הבאים
הרכיבו את חבילת הלידה שלכם

יש רגעים שעוברים מהר ויש רגעים שאנחנו לא מבינים איך הם חולפים אבל דבר אחד בטוח מדובר באחד הרגעים המרגשים ביותר בחייכם, בקרוב יתווסף לכם חבר קטנטן למשפחה. אנחנו בבייבי סתיו הבנו שאחד הדברים החשובים ביותר לקראת הלידה זה סדר, יש כל כך הרבה דברים שצריך מחדר שינה, עגלה, סלקל ועד מספריים וקיסמי אוזניים. על מנת שלו תשכחו דבר או לא תרכשו דברים מיותרים אנחנו הבנו שהכל צריך להיות מסודר. אנו בבייבי סתיו הכנו לכם מערכת מיוחדת להזמנת לידה, הרכיבו את הרשימה והיא תשמר אצלכם באזור האישי באתר כך שתוכלו לחזור אליה ולערוך אותו בכל עת ומכל מקום.

 

המחיר אותו תקבלו אחרי פעולת ה"חשב מחיר" הינו סופי לאיסוף עצמי, המחיר המשוקלל כולל הנחות מיוחדות, נוספות ובלעדיות למזמינים חבילת לידה מהמערכת, אנו מדגישים כי משלוח עד הבית אפשרי אך כרוך בעלות נוספת שתהיה אטרקטיבית גם כן.

ברוכים הבאים
בחרי את המוצרים

בחרי את המוצרים

הירשמי לאתר וקראי את הרשימה שהכנו עבורך, ברשימה עצמה תוכלי לבחור איזה מוצרים את מעוניינת לרכוש, איזה מוצרים קיימים ברשותך ובאיזה אין לך צורך.
ניהול מימון

ניהול מימון

תוכלי לנהל מימון, כמה כל אחד מהמשפחה ומהמקורבים נותן ועוזר וככה לנהל את החלוקה הכספית טוב יותר ואף לשתף אותה עם חברים ומכרים.
בצעי הזמנה

בצעי הזמנה

בצעי את ההזמנה ואנו נדאג לחזור אליך לגבי אספקתם, מועד והשלמת התשלום.

משתמש חדש

משתמש קיים

שכחתי סיסמא
דברו איתנו

שדה חובה