דף הבית » סקירה » בוסטר מומלץ 2018

בוסטר מומלץ 2018

הרשימה המעודכנת של בוסטרים מומלצים

אחד הנושאים החשובים ביותר הינו בטיחות ילדינו, כל הקשור לבוסטרים קצת מבלבל ולא תמיד מובן. אנחנו ננסה בכתבה הבאה לעשות לכם סדר, מה זה בוסטר, מתי צריך לעבור לבוסטר, איך בוחרים בוסטר ואיזה בוסטר מומלץ.

בשלב הראשון עלינו להבין כי בוסטר הינו מושב הגבהה, ישנם 3 סוגים של בוסטרים.

 • בוסטר עם גב ורצועות - בוסטרים כאלה מתאימים ממשקל של 9 ק"ג (גיל שנה) ומעלה.
 • בוסטר עם גב - בוסטרים כאלה מתאימים ממשקל של 15 ק"ג  (גיל 3) ומעלה.
 • בוסטר ללא גב - בוסטרים כאלה מתאימים ממשקל 22 ק"ג אך עדיפות למשקל 25 ק"ג - חשוב להדגיש שאנו ממליצים או לא להשתמש בהם כלל או הכי מאוחר שאפשר.

במושב ההגבהה (בוסטר) ההורים חייבים להשתמש עד גיל שמונה, על פי החוק, כאשר ההמלצות הן להושיב את הילד בבוסטר עד לגובה של 1.45 מטרים.

אנו מדגישים כי תפקידו של הבוסטר הוא להציל חיים במקרה של תאונה ולכן הכנו עבורכם רשימה של בוסטרים המומלצת לפי המומחים של בייבי סתיו:

הבוסטר מתאים ממשקל של 9 ק"ג ועד למשקל של 49.8 ק"ג. הבוסטר עצמו קיבל ציון של BEST במבחני הריסוק ומתחבר Isofix ישירות לשלדת הרכב, חברת Evenflo עצמה לא מסתפקת במבחני הרגילים ומעבירה את כל הבחינות פי 2 מהדרישות על מנת לוודא שמוצריה הם הבטוחים בעולם עבור הילדים כמו כן  הבוסטר זכה בתואר "משובח" לפי ה-IIHS ונחשב לאחד הבוסטרים הכי טובים ומומלצים בעולם. בבוסטר עצמו תמצאו משני צידיו מקום למחזיק בקבוק לילד, הריפוד איכותי מאוד ויורד לכביסה. יש לציין כי הבוסטר של Evenflo הינו בעל תו תקן ישראלי, אמריקאי, עבר מבחני ריסוק ופגיעות צד פי 2 מדרישות התקן כיהה לחברת Evenflo אשר לא מתפשרת על בטיחות הילדים. בדגמים החדשים של חברת Evenflo תמצאו מבחנים מחמירים מאוד מעבר לפגיעות הצד ומבחני הריסוק הם גם עוברים מבחני התהפכות.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

הבוסטר גם גרקו מדגם נאוטילוס נחשב כבר שנים לאחר הבוסטרים הנמכרים ביותר, הטובים ביותר והמומלצים ביותר שיש בעולם, מדובר על מוצר 3ב1, הוא מתחיל כבוסטר עם רצועות למשקל עד 15 ק"ג, בוסטר גב למשקל עד 18 ק"ג ובוסטר ישיבה עד משקל 54 ק"ג, חשוב לציין כי האינטרס של ההורה זה לשמור על בטיחות ילדיו כמה שיותר ואנו ממליצים להשאר בשלב הראשון כמה שיותר זמן ובכלליות להאריך את הזמנים ולא להשתמש במצב של בוסטר ישיבה בכלל, הבוסטר עצמו גרף את הציון BEST מבחני הריסוק, וזכה בתואר משובח כבוסטר על פי ה-IIHS, הייתרון שלו על פני בוסטרים אחרים זה שיש לו גם מצב "הטיה" ניתן לתת זוית "שכיבה קלה" לילד כאשר הוא נרדם במהלך הנסיעה. בצד הכסא תמצאו מחזיק כוס גם שתוכלו לשים לילדכם במהלך הנסיעה, הבדים של גרקו השתפרו מאוד לאחרונה והדגם האחרון Elite בהחלט מגיע עם בדים איכותיים יותר

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

בוסטר Elevate מבית ג'ואי הינו בוסטר רצועות איכותי, הבוסטר מתאים ממשקל 9 ק"ג ומעלה (גיל שנה). הבוסטר עצמו מגיע עם הגנות צד משופרות וראש מתכוונן. הבוסטר בעל תו תקן ECE R44/04 ועבר את המבחנים הדרושים על מנת להיות אחד הבוסטרים עם הרצועות המומלצים ביותר כיום. חברת ג'ואי עצמה ידועה בעיצובים המרהיבים שלה ובאיכות הבדים הגבוה. לבוסטר מערכת הגנת צד Guard Surround חדשנית הבולמת את פגיעות הצד ומקטינה את הסיכוי לפגיעת הפעוט במקרה של תאונה. ייתרון נוסף של הבוסטר זה שהוא גם מתפרק ומאפשר להיות בוסטר "טוסיק בלבד" לילד גדול, למרות שברב העולם פתרון זה אסור לשימוש עדיין במדינת ישראל הפתרון נפוץ ונהוג ואנו ממליצים להשתמש בפתרון מסוג זה מאוחר ככל האפשר אם בכלל

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

 

לפני שנדבר על הבוסטר המצויין הזה חשוב לציין, היבוא של המוצר מאוד מצומצם בארץ והמלאי איננו גדול, מדובר על בוסטר מאוד יוקרתי איכותי וטוב אך עקב מחירו הביקוש אליו בארץ יחסית נמוך ולא מביאים הרבה ממנו לארץ ולכן אם בטיחות היא ראש הדגל אצלכם והמחיר נוח עבורכם אנו ממליצים לרכוש מוצר זה בהקדם כי ברגע האתר לא בטוח שישאר. ראשית חברת קונקוד הינה חברה גרמנית הנחשבת לחלוצה בכל הקשור לבטיחות, בוסטר Transformer XT זכה לאחרונה ע"י המגזין הבריטי היוקרתי Mother&Baby לבוסטר הטוב ביותר בעולם לשנת 2017 (הם בכל סוף שנה מסכמים את השנה שחלפה וזה הוכרז בדצמבר 2017), הייתרון המיוחד של הכסא הזה הן הגנות הצד ו"הכנפיים" שנפתחות במקרה של פגיעת צד, הבוסטר הזה מבית היטב שיכולות להיות פגיעות צד ולא רק חזיתיות והוא עושה הכל על מנת להגן על הילד במקרה של פגיעה כזאת, הבוסטר מתאים ממשקל 15 ק"ג ועד 36 ק"ג אך אנו ממליצים להשתמש בו מגיל 4 לפחות שהילד יכול לשבת ביציבות בבוסטר, הבוסטר מתחברת Isofix ישירות לשלדת הרכב במבחני הריסוק ופגיעות הצד הבוסטר קיבל את הציון Good של מכון Adac היוקרתי עם תוצאות גבוהות מאוד.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

 

בשנים האחרונות צ'יקו הבינו שהבטיחות זה המשחק והם יצאו בסדרת מוצרי בטיחות מהטובים בעולם, הבוסטר האחרון שלהם הוא בוסטר Kidfit שמתחלק ל 2 דגמים

 • KidFit - בדים רגילים.
 • Kidfit ZIP - בדים רגילים + רוכסן להורדה לכביסה.

מלבד 2 ההבדלים האלו מדובר על אותו המוצר בדיוק, הוא מתאים ממשקל 15 ק"ג (גיל 3) ועד 50 ק"ג, למרות שמשקל 15 ק"ג זה גיל 3 לערך אנו ממליצים להתחיל להשתמש בו מגיל 4 והילך, הבוסטר עצמו מתפרק וניתן להשתמש בו כבוסטר ישיבה בלבד הבוסטר עצמו בעל תו תקן ישראלי, אירופאי ועבר מבחני ריסוק ופגיעות צד, מבחינת מבחני הריסוק הבוסטר קיבל את הציון הגבוה BEST וזכה בתואר משובח כבוסטר על פי ה-IIHS, משענת הראש מתכווננת ל - 10 גבהים שונים להגנה מושלמת על הראש הילד מפני פגיעות צד כמו כן מ - 2 צידי הבוסטר תמצאו מחזיק כוסות עבור ילדכם.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

 

בוסטר Joie מתאים ממשקל 15 ק"ג ומעלה, הבוסטר הינו נוח ואטרקטיבי, בעל מערכת הגנת ראש צד וחיבור Isofix ישירות לשלדת הרכב מה שמחבר אותו חזק משמעותית ומונע תנודות בזמן סיבובים. הבוסטר קיבל את הציון Good במבחני הריסוק  ונחשב לבוסטר איכותי נוח ויעיל. לבוסטר הגנות צד משופרות המגנות על הילד במקרה של תאונת צד. חברת ג'ואי הבריטית ידועה כחברה עם בדים איכותיים ומוצרים יפהפיים. אין ספק שבוסטר טרילו הוא אחד הבוסטרים היותר מומלצים גם מבחינת המחיר וגם מבחינת האיכות הקיימים היום בשוק.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו על הקישור הבא

 

אנו מודים לכם שקראתם את מה שכתבנו עבורכם, השקענו שעות רבות בהכנת הכתבה. יש להדגיש כי לפני רכישת בוסטר אנו ממליצים לכם לקרוא היטב וללמוד את החומר ולסמוך בעיקר על עצמכם, בחנויות רבות המוכרים עובדים פחות זמן ממה שאתם חושבים ומנוסים עוד פחות. בכל הקשור לבטיחות אנו ממליצים תמיד להתייעץ עם בעלי מקצוע מנוסים ולהיכנס לאתרי היצרנים בחו"ל על מנת לוודא שהבוסטרים עברו מבחני ריסוק ופגיעות צד וזאת על מנת להגן על ילדכם במקרה של תאונה.

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  אולי יעניין אותך
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.