האם ניתן להעביר מנשא לתינוק מהילד הראשון לילדים שבאים אחריו?

האם ניתן להעביר מנשא לתינוק מהילד הראשון לילדים שבאים אחריו?

הרבה הורים מנסים לחסוך בכסף, ועם בואם של הילד השני, השלישי והלאה מצמצמים רכישות של פריטים, ביגוד ומוצרים חדשים, אלא מעדיפים למחזר אותם מהציוד שנקנה לילד הראשון שלהם. מדובר על גישה הגיונית לחלוטין, במיוחד לאור יוקר המחייה ההולך ועולה במדינת ישראל, אולם בזמן שחלק מהדברים אכן מאפשרים העברה מילד לילד – דברים אחרים דורשים רכישה מחודשת. היום יצאנו לבדוק האם להעביר מנשא לתינוק מהילד הראשון לילדים שבאים אחריו זה אפשרי, או האם דווקא מדובר על עניין מסוכן? הנה כל התשובות שמעניינות אתכם.

שמירה על מנשא לתינוק היא המפתח להעברה בין הילדים

באופן כללי, ניתן לומר שמנשא לתינוק הוא מוצר בטיחותי ויעיל. במנשא לתינוק ניתן להשתמש במשך לפחות שנתיים או שלוש עם כל תינוק, ולכן באופן טבעי הוא הופך לבלאי עם השנים. מה שכן, אם עשיתם שימוש מועט במנשא לתינוק, בין אם מטעמים של חוסר נוחות, אי שביעות רצון של התינוק או מכל סיבה אחרת שאינה קשורה בבטיחות – תוכלו בהחלט לשמור אותו לילד הבא. דאגו לאחסן אותו בתוך הקופסא שבה הוא הגיע, על מנת לשמור על המצב שלו הטוב ביותר, ותוכלו לשלוף אותו לקראת הילד הבא.

מנשא לתינוק – לא לקחת סיכונים מיותרים

לצד כל זה, חשוב להגיד שאם מנשא לתינוק עבר אצלכם שימושים רבים והחל להישחק ולהפוך לבלוי – אין כל הצדקה להשאיר אותו והדבר אף עלול להוות סיכון ממשי לתינוק שלכם. אם מנשא לתינוק נראה לכם אפילו קצת לא טוב – זה הזמן להחליף אותו במנשא חדש.

הבשורה המשמחת בכל העניין הזה היא שמנשא לתינוק הוא לא מוצר יקר, ותוכלו למצוא אותו בכמה מאות שקלים בודדים. השקעה כזו למען בטיחות התינוק שלכם היא בהחלט משתלמת ונחוצה, ולא תעמיד אתכם ואת התינוק שלכם בפני סיכונים מיותרים שעלולים להיות מסוכנים מדי.

רכישת מנשא לתינוק בבייבי סתיו

אנחנו בבייבי סתיו נשמח להציע לכם מגוון סוגים של מנשא לתינוק, ונעזור לכם לבחור את המנשא הטוב והאיכותי ביותר לתינוק האהוב שלכם.

 
תוכן ההודעה:
 • נו באמת
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.