האם שימור של צעצועים לילד הוא אקט בטיחותי?

האם שימור של צעצועים לילד הוא אקט בטיחותי?

כל הורה, טרי או ותיק, מכיר את הסיטואציה שבה ערימות הצעצועים לילד הופכות להיות גדולות במיוחד, וכבר אין מספיק מקום אחסון שיוכל לאכלס אותה כמו שהיא. מאותו הרגע נשלחת בקשה לכל החברים ובני המשפחה להפסיק לרכוש צעצועים לילד כמתנה, והמלאי הקיים הוא זה שמלווה אותו במשך שנים. בהקשר הזה נשאלת השאלה האם שימור צעצועים לילד הוא אקט בטיחותי או שדווקא מומלץ להחליף אותם מדי פעם, ועל השאלה הזו בדיוק באנו לענות לכם במסגרת הכתבה הבאה.

שימור צעצועים לילד – הכל תלוי בשימוש

אז בתור התחלה נספר לכם ששימור צעצועים לילד הוא בהחלט אפשרי, אולם הדבר תלוי בכמות השימוש ובאופן השימוש של הילד בהם. לצורך הדוגמה, צעצועי התפתחות הם צעצועים נהדרים שניתן להשתמש בהם גם אצל הילד הראשון וגם בילדים שיוולדו, אולי, אחריו, אולם אם השימוש בהם היה אינטנסיבי וכלל נשיכות, קריעה פיזית או התפרקות – כמובן שמומלץ לא להשתמש בהם. לעומת זאת, צעצועים שנעשה בהם שימוש מועט יחסית ומיד הפכו לצעצועים שאחסנתם בקופסה – אין כל סיבה לא להעביר אותם לילדים הבאים.

שמירה איכותית על צעצועים לילד

על מנת להבטיח את האיכות של הצעצועים לילד שאותם בחרתם לשמור, מומלץ לאחסן אותם בתוך קופסאות סגורות שיבטיחו הרחקה של אבק וחיידקים מהצטברות עליהם. בכל מקרה, בטרם מתן הצעצועים לילד הבא מומלץ מאוד לרחוץ ולכבס את הצעצועים, על מנת להבטיח שהם נקיים ובטוחים לשימוש.

בנוסף, כמובן שמומלץ למיין את הצעצועים לילד ולהבטיח שגם זמן האחסון לא יצר בהם פגמים. במידה ומצאתם צעצועים שנראה לכם שאינם ראויים לשימוש בעקבות בלאי או כל סיבה אחרת – השליכו אותם לאשפה ורכשו חדשים במקומם.

רכישת צעצועים לילד בבייבי סתיו

אם אתם מחפשים לרכוש צעצועים לילד שיחזיקו מעמד למשך שנים ויבטיחו הנאה, איכות ועמידה לטווח הארוך – אנחנו בבייבי סתיו מזמינים אתכם לשוטט באתר האינטרנט שלנו ולמצוא את הצעצועים הטובים ביותר עבורכם ועבור הילדים שלכם! בדקו את הקטגוריות השונות ותוכלו למצוא בדיוק את הצעצועים שאותם אתם מחפשים.

 
היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.