האם תיקי החתלה יעילים יותר מאשר תיקים רגילים לנשיאה?

האם תיקי החתלה יעילים יותר מאשר תיקים רגילים לנשיאה?

בשנים האחרונות נכנסו לעולם התינוקות כל מיני טרנדים חדשים, שחלקם מיותרים אך מחלקם ממש אי אפשר להתעלם. אחד מהטרנדים האלו שנכנסו אל עולם התינוקות כדי להישאר בו הוא תיקי החתלה, שהולכים ותופסים מקום נרחב יותר בקרב הורים רבים. תיקי החתלה יעילים הרבה יותר מאשר תיקים רגילים לנשיאה, אז איך בעצם הם שונים מהם ובמה בדיוק הם יעילים יותר?

תיקי החתלה – כשהכל מסודר בצורה הנוחה ביותר

אחד היתרונות הגדולים של תיקי החתלה הוא הנוחות שלהם. תיקי החתלה מעוצבים מלכתחילה בצורה שנוח מאוד להשתמש בהם, משום שכל תא מייעד את עצמו לגודל האידיאלי של חפצים כמו חיתולים, מגבונים, משחות לריפוי אדמומיות, אבקות הרגעה לישבן ועוד, וכמובן מכיל מספיק מקום על מנת לשאת בתוכו חפצים נוספים ששייכים לתינוקות. זאת להבדיל מתיקים כלליים, כמו תיקי גב לדוגמה, שלא שמים דגש על החלוקה של התאים בצורה הנוחה ביותר.

תיקי החתלה מעוצבים בצורה נוחה לנשיאה

מעבר לחלוקת התאים, תיקי החתלה שמים דגש גדול גם על אופן הנשיאה שלהם. עיצוב של תיקי החתלה לוקח בחשבון את כמות החפצים שההורה גם ככה נושא עמו, ומתאים את עצמו לנשיאה נוחה באמצעות רצועות אורתופדיות שנוח לסחוב ביד או לשאת על הגב.

תיקי החתלה נפתחים

עוד טרנד מעולה שתופס תאוצה גדולה בשנים האחרונות הוא של תיקי החתלה שנפתחים לעריסה. תיקי החתלה אלו מהווים שני פתרונות במוצר אחד, שכן הם גם משמשים לנשיאות החפצים השונים המיועדים להחתלה ספונטנית מחוץ לבית, והם גם משמשים כעריסה שמאפשרת לתינוק לנוח או כזו שמאפשרת לו לשכב בתוכה בנוחות בזמן שאתם מחליפים לו חיתול.

לרכוש תיקי החתלה בלב שקט

אצלנו בחברת בייבי סתיו תוכלו למצוא תיקי החתלה שיוצרו על ידי היצרנים הטובים והמקצועיים ביותר בארץ ובעולם, ופותחו במיוחד עבור הנוחות שלכם. אצלנו תוכלו למצוא תיקי החתלה במגוון דגמים ומחירים, כך שבין אם אתם מחפשים דגם יוקרתי ומוכנים להשקיע בו סכום גבוה ובין אם לא – בטוח תמצאו אצלנו בול את מה שאתם צריכים.

 
היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.