כך תוודאו שבוסטר לרכב מחובר כמו שצריך למושב

כך תוודאו שבוסטר לרכב מחובר כמו שצריך למושב

אחד הדברים שחובה שיהיו בכל רכב שנוסעים בו תינוקות או ילדים קטנים הוא בוסטה לרכב. בוסטר לרכב הוא מוצר מחייב על פי חוק, שבעזרתו ניתן להסיע תינוקות, פעוטות וילדים קטנים מתחת לגיל וגובה מסויימים ממקום למקום בביטחה. הבעיה עם בוסטר לרכב מתחילה כאשר ההורים לא מקפידים על הוראות החיבור שלו למושב הרכב, ולמעשה יוצרים סיכון כפול – גם ישיבה לא נוחה ויציבה במקום, וגם סיכון כפול בזמן בלימת פתע או חס וחלילה תאונת דרכים. אם אתם לא רוצים לעמוד במבחן הזה, כדאי שתדעו איך לוודא שבוסטר לרכב מחובר כמו שצריך למושב, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לכל בוסטר לרכב מצורפת חוברת הסבר – השתמשו בה

הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא להשתמש בחוברת ההסבר המצורפת לקופסה שבה מגיע בוסטר לרכב. חוברת ההסבר הזו כוללת את כל שלבי ההתקנה והחיבור של הבוסטר לרכב, ובמעקב אחר השלבים תוכלו להבטיח חיבור מיטבי בדיוק כמו שצריך.

בכל מקרה, אם רכשתם בוסטר לרכב שבמקרה לא קיימת בו חוברת הסבר שכזו – מומלץ לחפש את סוג הדגם של בוסטר לרכב בגוגל או ביוטיוב, ולמצוא סרטוני הדרכה שיסבירו לכם שלב אחר שלב מה בדיוק צריך לעשות.

לפני שהילדים יושבים בתוך בוסטר לרכב, ערכו נסיונות

כדי לוודא במאת האחוזים שחיברתם את הבוסטר לרכב כמו שצריך, מומלץ מאוד לעשות מבחנים עצמיים לחיבור הבוסטר. לצורך הדוגמה, כדאי לנסות למשוך את הבוסטר ממקומו ולראות שהוא אכן מקובע, ואף ניתן לבצע נסיעת מבחן בחניון פתוח וריק מכל אדם, לבצע בלימה חזקה ולבחון את תגובת הבוסטר. אם הוא לא זז ממקומו – כנראה שעשיתם את החיבור כמו שצריך.

בקשו עזרה מאנשים שעשו את זה קודם

כדי לחבר בוסטר לרכב בצורה האידיאלית מומלץ לבקש עזרה. בין אם יהיו אלו החברים הטובים שלכם, השכנים שלכם או אנשי המכירות בחנות שבה רכשתם בוסטר לרכב – כל אדם שיודע לעשות זאת והתנסה בחיבור בעבר יוכל לסייע לכם רבות. היכנסו לאתר של בייבי סתיו כדי לבחור בוסטר לרכב איכותי שמתחבר בקלות לרכב.

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.