כסא בטיחות PALLAS M

כיסא בטיחות לרכב מבית סייבקס | Cybex

בעת קניית כסא בטיחות אנו שואפים להשיג את מידת הביטחון המקסימלית כדי להיות שקטים ורגועים ולדעת שהילדים נמצאים בידיים טובות גם בעת הנסיעה ברכב. כסא בטיחות PALLAS M הוא דגם משופר של הכסא היוקרתי מבית סייבקס Cybex, כסא אשר זכה לציון GOOD הגבוה במבחני הריסוק האירופאיים של ADAC. בנוסף כסא זה גדל עם הילד ומתאים לשימוש ממשקל 9 ק"ג ועד 36 ק"ג, או מגיל שנה ועד גיל 8, כאשר ניתן להשתמש בו לתקופה של 11 שנים.

 

דור חדש של הגנה מפני תאונות

כסא בטיחות PALLAS M כולל כרית קדמית המשמשת להגנה מרבית מפני תאונות חזיתיות. הכרית הקדמית פועלת בדומה לכרית אוויר, כך במקרה של התנגשות חזיתית היא מתנפחת ובכך מציעה הגנה מקסימלית על הילד שיושב בכסא ומגינה מפני פציעות צוואר מבלי להיות מגבילה. הכרית מתאימה לשימוש לילדים עד גיל שלוש, לאחר מכן, מומלץ לעבור לשלב השני של הכסא הכולל שימוש ללא כרית. בנוסף, כסא בטיחות PALLAS M כולל גם מערכת הגנות צד ייחודית לסייבקס L.S.P ומערכת ייחודית להגנה סביבתית וספיגת האנרגיה במקרה של תאונה.

כסא בטיחות לרכב - בייבי סתיו מוצרי תינוקות

כיסא בטיחות כולל איזופיקס - Pallas M-Fix

כסא הבטיחות כולל איזופיקס אך יכול להתחבר גם בלעדיו. השימוש באיזופיקס מאוד מומלץ, לאלו מכם שלא יודעים במה מדובר, איזופיקס זו מערכת שהפכה לסטנדרט ונמצאת בשימוש רב בתעשיית הרכב. המערכת כוללת טבעות מתכת שמחוברות לשלדת הרכב ומתפקדות כנקודות עיגון לכסא הבטיחות. באמצעות איזופיקס התקנת הכסא הרבה יותר פשוטה ובטוחה, מה גם שמערכת זו מצמצמת טעויות התקנה לא נכונה של מושבי בטיחות באופן כללי.

 

כסא בטיחות משולב בוסטר

כסאות בטיחות מותאמים למשקל וגיל ולא פעם יהיה עלינו להחליף את כסא הבטיחות בתדירות גבוהה יחסית, כדי לקבל את המענה הטוב הבטוח ביותר עבור הילדים. לא כך עם כסא בטיחות דגם Pallas M-Fix. הוא משלב בוסטר ומתאים לילדים עד גיל 8. כמו כן בניגוד לכיסאות בטיחות אחרים שמאושרים לשימוש לתקופה של חמש שנים, כסא זה מאושר לשימוש לתקופה של 11 שנים, תקופה שאתם יכולים לנסוע בראש שקט ולדעת שכסא הבטיחות מעניק לילדכם את כל הביטחון לו הוא זקוק.

 

עיצוב חזק וגמיש בו זמנית

השלד של כיסא הבטיחות עשוי ממתכת אל חלד, כתוצאה מכך הכיסא נחשב לחזק ויציב יותר במידה מרבית. לצד היציבות המקסימלית והחוזק הבלתי נלאה, כסא הבטיחות מציע גם גמישות בעת השימוש עם משענת ראש מתכווננת לשלושה מצבים בעזרת פטנט ייחודי. בנוסף הכסא כולל ריפוד נוח ואיכותי וניתן להטות אותו לשכיבה קלה, כך שכשהילד נרדם הוא ייהנה מנוחות מקסימלית ומשינה נינוחה וערבה.

 

בחירת כסא בטיחות זו משימה מאתגרת ולו רק בשל המבחר הרב שקיים, כסא בטיחות  PALLAS M מציע מקסימום הגנה לילדים ושקט נפשי להורים.

 

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.