כסא בטיחות PALLAS S

כיסא בטיחות מבית סייבקס | Cybex

אם אתם מחפשים בטיחות חסרת פשרות עבור הילדים שלכם בעת הנסיעה, כסא בטיחות דגם Pallas S-Fix מבית חברת סייבקס הידועה יהיה בחירה טובה. ביחס לדגם ה- M, הוא נחשב למשופר בזכות ציונים גבוהים יותר במבחני ריסוק אירופאים. הוא כולל מצבי ראש רבים יותר, בדים איכותיים יותר וכרית קדמית משופרת. עם כסא בטיחות PALLAS S הנוחות והבטיחות תהיה מקסימלית וכל נסיעה תהפוך לשקטה ובטוחה יותר.

 

כיסא בטיחות דגם Pallas S-Fix כולל איזופיקס

כסא בטיחות PALLAS S כולל איזופיקס אך יכול להתחבר גם בלי. איזופיקס זו המילה האחרונה בתחום הבטיחות ברכב, וכיום זו מערכת שנחשבת לסטנדרט ברכבים חדשים. בעזרת כסא הכולל איזופיקס אתם יכולים להיות שקטים עם הידיעה שחיברתם את הכסא נכון, להימנע מטעויות הרות גורל וכך להפוך כל נסיעה ברכב להכי בטוחה שאפשר.

 

דגם Pallas S-Fix מציע שיפור גם בבטיחות

הדגם המשופר לכסא היוקרתי מבית סייבקס מציע סטנדרטים בלתי מתפשרים גם בנושא הבטיחות. הוא כולל כרית קדמית להגנה מרבית מפני תאונות חזיתיות. במקרה של התנגשות הכרית מתנפחת כמו כרית אוויר ומגנה על הילד היושב בכסא. השימוש בכרית אפשרי עד גיל 3 ולאחר מכן, יש לעבור לשלב השני של הכסא, ללא הכרית.

 

מערכת הגנות צד ייחודית לסייבקס

מערכת זו מפחיתה את הסיכון לפגיעות צוואר בעת התנגשות צדית והיא עושה זאת מבלי לחסום את הילד. משענת הראש מתכווננת ובעלת פטנט ייחודי לשלושה מצבים. היא מונעת הטיה קדימה של ראש הילד, ואף תומכת בראש, שומרת אותו באזור הבטיחותי בכל רגע נתון, ולמעשה מבצעת פעולה חשובה במיוחד בעת התנגשות צדית. יחד עם משענת הראש, מערכת הגנת הצד L.S.P הבלעדית לסייבקס מציעה בטיחות מוגבר על ידי ספיגת האנרגיה במקרה של תאונה.

כיסא בטיחות סייבקס pallas s - בייבי סתיו מוצרי תינוקות

נוחות בלתי מתפשרת

מלבד בטיחות, על כסא הרכב להיות גם נוח. לא פעם הילדים יעבירו בו נסיעות ארוכות ולכן על המושב עצמו להיות מותאם לכך. דגם Pallas S-Fix מתאים לילדים מגיל שנה ומשקל 9 ק"ג  ועד ילדים בגיל 8 ומשקל של 36 ק"ג. כמו כן הוא מאושר לשימוש לתקופה ארוכה של 11 שנים, כך שילווה אתכם לכל אורך שלבי הגדילה של הילדים. הוא משלב בתוכו בוסטר, מיוצר ממתכת אל חלד חזקה שמעניקה לו יציבות ועמידות, יש לו משענת ראש מתכווננת לשלושה מצבים ול-12 גבהים שונים והריפוד שלו נוח ואיכותי. כמו כן כאשר מגיע הזמן לנמנם אפשר להטות את הכסא לשכיבה קלה.

 

כסא בטיחות Pallas S עובר את כל המבחנים

כדי להציע בטיחות מקסימלית על כסאות לרכב לעמוד בכל התקנים ולעבור מבחנים שיעידו על איכותם ועמידותם. כסא בטיחות Pallas S קיבל ציונים גבוהים במבחני הריסוק האירופאים ולכן עומד בהבטחה שמציע לרוכשיו. עיצובו המודרני שם אותו בחוד החנית של כסאות הבטיחות לרכב. החדשניות שכל כך מזוהה עם סייבקס, היא שהופכת אותו לאיכותי ובטיחותי באופן חסר פשרות.

 

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה: