לול קמפינג- סקירה

לול קמפינג - המלצות

אנו רוצים להציג לכם מספר דגמים של לולי קמפינג. עם הזמן שמתגבר לאט לאט אנשים עוברים מלולי הפלסטיק ולולי העץ ללולי קמפינג העשויים מרשת, לולי הקמפינג מתקפלים בקלות, קלים למשקל, תופסים מעט מקום בזמן האיחסון ומספקים לילדכם את הלול אותו תמיד חיפשתם. ננסה בסקירה זו להציג לכם מספר לולי קמפינג על מנת שתוכלו להחליט מה הלול הרצוי עבורכם.


לול קמפינג נונה סנה

לול קמפינג של נונה סינה או בשפה המקומית אנחנו קוראים לו המיטה של הסבתות, מדובר על לול קמפינג שמשמש גם כעריסת קמפינג, יכול לשמש למקום שינה כבר לילדים מגיל לידה (0) ועד גיל 3, הלול מגיע עם 2 רמות גובה מה שמייחד אותו מדגמים אחרים. את הלול ניתן לקפל ביד אחת, להכניסו לתיק וללכת איתו לאן שצריך ללכת, אחד הלולים המומלצים ביותר שאנחנו מכירים כיום אם לא המומלץ מכולם.
 
 
 

 

לול קמפינג במבינו קינג

לול חדש מאוד, הגיע לארץ לקראת סוף 2013, הלול מתאים לילדים מגיל לידה (0) ועד גיל 3 שנים, הלול מגיע עם מזרון ומאפשר לילד לישון בו לאורך כל הלילה, במידה ומדובר על לילות שלמים יש אופציה להוסיף מזרונים עבור הלול קמפינג כדי שיהיה רך ונוח יותר לתינוקכם אך לא חובה, מדובר על לול רשת הסגור מארבעת צדדיו והוא אחד הלולים היפים ביותר שאנחנו מכירים היום.

 

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

 

לול קמפינג אינפנטי

לול קמפינג אינפנטי מגיע בדגם 2013 עם כילה, חשוב מאוד לתת לזה דגש כי עד לדגם 2013 הלול היה מגיע ללא כילה ולכן חשוב לוודא איזה דגם אתם מקבלים ומדוע, לול קמפינג מתאים מגיל לידה (0) ועד גיל 3 שנים, הלול עצמו מגיע עם מזרון וניתן להוסיף לו מזרון רך יותר במידה וברצונכם שילדכם יישן שם מספר לילות ואתם מרגישים את הצורך בכך. הלול מגיע עם גלגלים קדמיים לניידות ומנגון בטיחות מיוחד למניעת הקיפול בטעות.

מיטת לול קמפינג דגם Easy Go

לפרטים ורכישה לחצו כאן

 

 
 
היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.