מהן הסיבות שהופכות כסאות בטיחות לעניין של חובה בגילאי הילדות?

מהן הסיבות שהופכות כסאות בטיחות לעניין של חובה בגילאי הילדות?

החוק במדינת ישראל, כמו גם במדינות רבות נוספות ברחבי העולם, מורה על הסעת ילדים בגילאים מסויימים ובגובה מסוים אך ורק באמצעות כסאות בטיחות. כסאות בטיחות הם מוצר שאי אפשר לדלג עליו ולא רק בגלל שכך החוק אומר, אלא גם כי הם המפתח לשמירה על הבטיחות של הילדים שלכם בזמן שאתם מסיעים אותם בתוך הרכב ממקום למקום. אז איך כסאות בטיחות הפכו לעניין של חובה, ואיך בדיוק הם יכולים להציל חיים ברגע האמת? הנה כל התשובות שלהם אתם זקוקים כדי להיות בטוחים שאתם דואגים לטובת הילדים שלכם.

כסאות בטיחות – הכל מתחיל בחגורה

הרעיון שעומד מאחורי כסאות בטיחות הוא להבטיח שהילדים שלכם חגורים כמו שצריך. החגורה שמגיעה בילט אין עם הרכב היא חגורה גבוהה מדי, וגם ילדים שנמצאים כבר בגיל שהם יושבים בעצמם – הם עדיין קטנים ונמוכים מדי על מנת שהחגורה תהיה אפקטיבית עבורם ברגע האמת.

כסאות בטיחות למעשה מגביהים את הישיבה של הילדים, ומאפשרת להם להנות מרצועות תמיכה וחגירה ייעודיות משלהם. כסאות בטיחות מתחברים בצורה פשוטה אל חגורת הרכב הקיימת, ואליהם בעצמם מחוברות הרצועות שמותאמות לגובה של הילדים.

בזמן אמת כסאות בטיחות הם היחידים שיכולים לסייע

עצם הקיבוע של כסאות בטיחות לרכב גורם למצב שבו הילדים מוגנים מכל פגיעה, גם בזמן של בלימת פתע או תאונת דרכים, חס וחלילה. תאונות קלות יחסית יכולות להוציא את הילדים אפילו בלי שריטה כשהם חגורים בכסאות בטיחות איכותיים, זאת לעומת תאונות קלות שיכולות להוביל לפציעות קשוות ואפילו למקרים חמורים יותר שמתרחשות בהיעדר כסאות בטיחות שכאלו.

רכישת כסאות בטיחות צריכה להיות מחושבת

כסאות בטיחות הם כותרת להמון מוצרים שנמצאים תחתיה, וכמובן שכל אחד מהם מביא איתו איכות שונה. כסאות בטיחות שאתם רוכשים חייבים לעמוד בתקן ולשמור על איכות ומקצועיות מקסימליות, ולכן מומלץ לבדוק כמה שיותר מראש את היצרן שלהם ולוודא שהוא אכן מקצועי.

היכנסו לקטגוריית כסאות בטיחות באתר שלנו ותוכלו למצוא כסאות בטיחות שיתאימו לילדים שלכם כמו כפפה ליד.

 
היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.