אמהות ממליצות על רכישת מוצרים לתינוק

אמא קרן: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות וחבילות לידה הוא שמה שנקנה בזול עולה ביוקר. מניסיון של שתי בנות - המוצרים הזולים שקניתי עלו לי ביוקר בסופו של דבר, אם בצורת פריחה על גוף הבייבי מקרם לחות פשוט, או צעצוע עלוב אבל מדליק שנשבר כבר ביום הראשון. אח"כ ממילא צריך לקנות שוב, כך שמלכתחילה כדאי לקנות בחוכמה. כמובן שלא צריך לקנות את הכי יקר, אבל גם לא את הכי זול, משהו באמצע יהיה מצוין. 

אמא שרון: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא לקנות באהבה מוצרים יפים ואיכותיים שישמרו לזמן ארוך ולא יהיו לשימוש חד פעמי.
 
אמא יאנה: לאור הנסיון שלי כאמא ל-4 בנים אני קונה רק מוצרי תינוקות התפתחותיים ,כמובן מחומרים לא מזיקים לבריאות הילד ולא פחות חשוב מזה שיכולים להשמר לעורך זמן ולעבור מילד אחת לשני, אבל תמיד תזכרו שמה שסובב את הילד (כלי מטבח , גלילי נייר טואלט , ספוג כלים וכו' ) זה לא פחות מפתח אותו וגם לפעמים הרבה יותר מעניין אותו מאשר צעצוע פשוט של יום אחד!
 
אמא אלה: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא לא ללכת על היקר ביותר.. אין זה הכרח שאם זה יקר זה אומר שזה איכותי. לעשות סקר שוק, בין אם זה קרמים לטוסיק או טיטולים, צעצועים או עגלת תינוק. קניות גדולות וקטנות ולא לזלזל בערך השקל. לפעמים יהיו מוצרים זהים מבחינת איכות אך כן יהיה הבדל במחיר בגלל שם או מותג. וכמובן המבצעים..1+1 או השני ב 50%. לקחת חברה עם תינוק ולהתחלק בהוצאה. תמיד שווה. בגדים לקנות בסוף עונה לשנה הבאה במקום לקנות במחיר מלא.. כדי שהתינוק עדיין יהיה "אופנתי" אפשר לקנות כמה פריטים בעונה..2 חולצות וכמה מכנסיים..אבל בטח לא מלתחה שלמה.
 
אמא מיכל: הטיפ שלי הוא לקנות מוצרי תינוקות איכותיים ולא סתם פושטיים שיחזיקו מעמד לזמן ארוך ולא יתפרקו ויסכנו את התינוק.
 
אמא לימור: אני קונה רק צעצועים התפתחותיים ומנגנים שהנסיך שלי יוכל גם להעסיק את עצמו.
 
אמא טובית: הטיפ שלי לרכישת מוצרי תינוקות הוא לחפש תו תקן!! יש מוצרי תינוקות זולים המיוצרים בסין שמכילים רעל (עופרת) אז מומלץ להקפיד לרכוש במקום מוכר ואמין שלא קונה מספקים לא ידועים!! בנוסף מומלץ לרכוש משחקים שתואמים את גילו של הילד ולא סתם רשום גיל על האריזה!! חלקים קטנים או חדים זו כמובן סכנה! במשחק חדש תמיד תשחקו / תצפו בילד ותוודאו שאכן המשחק בטיחותי
 
אמא אליאנה: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא קודם כל הבטיחות, אני מעדיפה משחקים רכים על פני משחקים שעלולים להיות חדים בקצוות . משחקים שנבדקו ע"י משרד התקנים ויש אישור לשימוש בהם. משחקים התפתחותיים עם צלילים, בדים וצבעים שונים (רוז במיוחד אוהבת צעצועים מנגנים) שיוכלו לגעת בכל. וכמובן הצעצוע החביב עלינו הוא סוגים שונים של אוכל, גם אפשר לשחק, גם לזרוק על אמא, גם עבר את מכון התקנים של סבתא ,גם אפשר לטעום . חגיגה במטבח :) אהה וגם זול
 
אמא נדיה: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא זהירות מחלקים קטנים: מכיוון שילדים מתחת לגיל 3 עלולים להכניס חפצים לפה, יש לוודא שהצעצוע אינו מתפרק לחלקיקים קטנים שעשויים למצוא את דרכם אל פיו של הילד. איך תדעו אם הוא קטן מדי? בדקו אם הוא נכנס לתוך קופסא של סרט צילום ריק, אם כן, הוא מסוכן!
 
אמא לינוי: הטיפ שלנו לבחירת מוצרי תינוקות הוא לקנות צעצועים התפתחותיים המתאימים לגיל המתאים וכמובן לשבת בכל גיל ולהסביר לילד אפילו 5 עד 10 דקות.
 
אמא הילה: הטיפ שלי לקנות מוצרי תינוקות מגוונים הפועלים על חושים שונים.
 
אבא אדיר: הטיפ שלנו לבחירת מוצרי תינוקות זה בעיקר אהבה במוצרים שאנו קונים לה..אבל הטיפ האמיתי הוא שבכל מוצר תינוקות שנקנה לה נבדוק אותו טוב מכל הכיוונים מתאריך יצור עד פגם הכי קטן .
 
אמא ענבל: הטיפ של אמא שלי לבחירת מוצרי תינוקות זה להעניק לי מוצרי תינוקות ומשחקים עם תו תקן, רכים ללא כפתורים,ללא חוטים מיותרים,
 
אמא סמדי: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות זה קודם כל לקנות את המוצר הכי איכותי מאשר משהו זול ולא איכותי כי היקר הוא תמיד יותר טוב.
 
אמא תרצה: כשאני קונה סבונים, קרמים, שמפו ומוצרי תינוקות דומים, אני תמיד מנסה אותם על עצמי לפני שאני משתמשת בהם על הבייבי. היו מוצרים שגרמו לי פריחה למרות היותם מיועדים לתינוקות.
 
אמא ענבל: בקניית מוצרי תינוקות צריך לחשוב על איכות, בטיחות והתפתחות.
מאוד חשוב לקנות מוצר איכותי ולא עם צבעים רעילים לדוגמא כי ההתנסות שלהם היא בעיקר דרך הפה. חלקים גדולים שלא מתפרקים וחשוב מאוד שהמוצר יצור גירוי ויעזור להתפתחות, מרקמים שונים, צבעוני, צליל, תנועה. כמו כן צריך להתאים לגיל התינוק - לדוגמא מובייל מצוין עד שהתינוק מתחיל לעמוד במיטה ולמשוך אותו. 
 
אמא שימרית: הטיפ שלנו: לבחור מוצר שימושי ואיכותי וגם מוצר לימודי עם מרקמים שונים וצורות וצבעים שונים.
 
אמא סבינה: הטיפ שלי לבחירת צעצוע: לבחור צעצועים בטיחותיים לתינוק בלי חלקים קטנים שיכולים להתפרק. כדאי לבחור צעצועים צבעוניים עם הרבה מנגינות צבעים וכו'.והכי חשוב לבחור צעצוע שמתאים לגיל התינוק .
 
אמא יוליה: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא דווקא ההתמקדות בבגדים. לדעתי, לפצפונים הכי חשובה הנוחות. זה נורא כיף להלביש אותם חתיכיים אבל לא על חשבון נוחות. קודם כל לבדוק שהבד הוא 100 אחוז כותנה וגם נעים למגע וגמיש, עדיף כמה שיותר חלק כי רוב הזמן התינוקות שוכבים אז שכל התפרים, רקמות, כיסים וכו' לא יציקו להם. מבחינת גזרת הבגד תמיד עדיף בגד גוף עם תיקתים בין הרגליים כדי שלא ילחץ לו שום דבר על הבטן וגם כדי להמנע מהתרוממות חולצה וחשיפת הבטן - מה שקורה כשמלבישים חולצה ומכנסיים בנפרד. כמו כן אני תמיד לוקחת חולצות / בגד גוף עם תיקתקים בכתפיים כדי לאפשר מפתח רחב לראש ולקטנים ממש עדיף אפילו בגד גוף בגזרת מעטפה כשהתיקתים על הצד כדי לא להלביש בכלל דרך הראש. לעומת זאת החל מגיל 9 חודשים לערך, כבר עדיף לדעתי חולצות ומכנסיים בנפרד כדי להלביש כמה שיותר מהר כי כבר אין להם סבלנות והם סקרנים וזזים הרבה.
 
אמא יפית: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות: בתור אם לחמישה קטנטנים אני העדפתי להשקיע בהרבה בגדי גוף, אוברולים (קנגרו) ומכנסי רגליות(יש גם בשלל צבעים ודוגמאות), הם הרבה יותר נוחים לתינוקות, הרבה יותר זולים מבגדים מיוחדים ומושקעים שנלבשים פעמים בודדות ונותנים מענה להחלפות הרבות. בנוסף, מאוד התחברתי לחיתולי טטרה הענקיים, הם מעולים!!! ומשמשים למגוון דברים כמו מגן שמש לעגלה ועוד..
 
אמא ענבל: הטיפים שלי לבחירת מוצרי תינוקות הם חיתולים-רוב היילודים נזקקים למידה הקטנה ביותר - NEWBORN - אך אל תקנו מראש הרבה חבילות חיתולים במידה הקטנה כי רוב התינוקות זקוקים למידה גדולה יותר כבר אחרי חודש, טיפ נוסף הינו סבון תינוקות או שמן אמבטייה?? זה לא כל כך משנה, אצל רוב התינוקות העור מתקלף בהתחלה ותוך כמה שבועות העור החדש גדל מתחת והקילוף נעלם..אין הוכחות שהשמן משפר את מצב הקילוף ואין סיבה רפואית להשתמש בו, עם זאת, גם אין שום סיבה רפואית שלא. בקיצור, עשו מה שנוח לכם. טיפ נוסף הוא כאשר הולכים לרכוש עגלה, רצוי לבוא עם הרכב ולבדוק שהעגלה נכנסת בקלות לבגאג'. כדאי לרכוש כמה סוגי מוצצים/בקבוקים ולראות למה התינוק הכי מתחבר. מיטת תינוק שהופכת למיטת מעבר במקום להחליף כל כמה זמן מיטה, בהתחלה עריסה ואח"כ החלק שעולה ויורד מתחלף למעקה עם פתח כמו במיטת מעבר, אשמח לתת עוד טיפים למי שזקוק בשמחה, אבל הכי חשוב ללכת עם הלב וההרגשה.
מאוד אהבתי להשתמש: מגבת סקווצים-שההורה קושר מראש לצווארו,כך ששתי ידיו פנויות להוציא את התינוק מהמים ולעטוף אותו בלי להסתבך.
 
אמא קרן: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות למען האמהות לעתיד הוא שלא חייבים לקנות מוצרים גדולים שאח"כ ממילא לא משתמשים בהם, לכל דבר ענק יש תחליף קטן ולא פחות נוח. אנחנו למשל, במקום שידת החתלה, קנינו משטח החתלה שמונח על המיטה של התינוק כדרך קבע. ככה כשהתינוק גדל פשוט מוציאים ומניחים מעל הארון עד הילד הבא. זה שימושי אצלנו כבר ילדה שניה וכל מי שרואה מתלהב, כנראה שלא הרבה יודעים שזה קיים. גם כיסא אוכל "מפלצתי" בגודלו שקנינו - מכרנו כבר אחרי חודשיים של שימוש מסורבל וקנינו במקומו כיסכיסא שמונח על כיסא רגיל. הסיסמא שלי - הכי קומפקטי הכי נוח!
 
אמא חן: הטיפ של היום: אהבה יש בשפע והיא בחינם אל תשכחו להעניק מזה הרבה לתינוק. אהבה חשובה להתפתחותו התקינה של התינוק יותר מכל "משחק אחר" אז בפעם הבאה שאתם מסתכלים על התינוק שלכם אל תפריחו נשיקה פשוט תרימו אותו ותחבקו אותו כאילו הוא עדיין בתוך הבטן.
 
אמא מלי: ההמלצה שלי לרכישת מוצרי תינוקות היא לא לקנות לקראת הלידה הרבה מוצרים אלא רק בסיסיים ביותר כי תמיד המשפחה והחברים יביאו עוד שמיכות, צעצועים ומוביילים למיניהם.
 
אבא דניאל: בחירת מוצרי תינוקות זה לא דבר פשוט צריך שיהיו בטיחותיים ולא רק יפים כמו קישוט. כשקונים צעצוע צריך שהאצבעות הקטנטנות לא יתקעו בפנים, ומוצץ שיתאים לרך הנולד ולא יהיה גדול מידי על כל הפנים, צריך לבדוק תמיד את הוראות היצרן לגביי הצעצוע, שלא יהיה מסוכן לשעשוע. חשובים לא פחות חיסכון ויעילות ,כך שתרוויחו את כל המעלות. תזכרו תמיד לעשות את הקניות בחום ואהבה וכך תבינו שהקנייה תהיה יותר משתלמת שווה.
 
אמא נטלי: הטיפ שלי לקניית ציוד לתינוקות - לקחת את הרשימה שהחנויות נותנות ומייעצות לכם לקנות להראות לאמהות שילדו ולשמוע את דעתם על המוצרים המוצעים. יש הרבה דברים שאין בהם צורך מתוך נסיון וחבל לשלם עליהם. כמו כן חשוב להשוות את העסקאות של הלידה שמייעצים לכם. ולפי דעתי ומנסיון חבל לבזבז כסף על שידה, מי שיש לה מקום שתקנה ישר ארון בגדים כי אחרי שנה פשוט אין מקום לכל הבגדים, החיתולים, הגרביים ושלל מוצרי התינוקות.
 
אמא שרית: לא כדאי להשקיע הרבה כסף בבגדים כי מהר מאוד הם גדלים (תודה לאל..) אך עם זאת כדאי וגם רצוי לקנות מוצרים איכותיים מבדים שלא יגרמו לבעיות עור. הפתרון שאני מצאתי זה למצוא את חנויות העודפים של החברות הטובות ושם מוכרים בגדי תינוקות באיכות מעולה.
 
אמא אורטל: הטיפים שלי: אסור שלצעצוע יהיה חלקים קטנים כמו גלגלים או כפתורים שיכולים להשתחרר. כמו כן, הצעצוע צריך להיות עמיד בפני לעיסה. אסור שיהיו חלקים בצעצוע שיכולים ללכוד אצבעות. אסור שיהיו חוטים יותר ארוכים מ – 18 ס"מ. · צעצועים "תוצרת בית" או צעצועים שנמסרו במתנה צריכים לעבור הערכה בטיחותית. ייתכן והם לא עברו בדיקה בטיחותית על ידי יצרן "מקצועי". בובות וצעצועים אחרים שמחלקים בלונה פארקים או מכונות פרסים למיניהם לא בהכרח עומדים בתקני בטיחות ולכן חשוב לבחון אותם מקרוב לפני נותנים לתינוק. אף פעם אל תתנו לילד מתחת לגיל 8, בלונים או כפפות לטקס. ילד אשר מנפח בלון או לועס בלון יכול להיחנק מבליעה. בלונים מנופחים יכולים להווה סיכון משום שבמידה והם מתפוצצים באופן פתאומי הם יכול להיבלע.
 
אבא ויאד: הטיפ שלי לקנייה נכונה הוא: אני נוהג לבדוק באתרי אינטרנט שונים גם בארץ וגם בחו"ל , אני משווה מחירים ולא קונה מוצרי תינוקות שאני לא באמת זקוק להם. לעומת אשתי שקונה כל דבר שהיא אוהבת, בקנייה הראשונה שלנו שהייתה לפני 7 חודשים, קנינו הרבה מוצרים בגלל פרסומות שונות בטלויזיה, אתרים, עיתונים, מעט מהמלצות של חברים. ממליץ לקרוא פורומים של הריון ולידה ולראות את הפרק של "רמזור" על איך שהם עשו קנייה ללידה :) לגבי ביגוד - אז אנחנו אוהבים לקנות בגדים רחבים, אבל זו העדפה אישית שלנו , צעצועים מנגנים, רכים ועם תקן.
 
אמא מרסיה: הטיפ שלנו לקנייה מוצרי תינוקות הוא לרשום את המוצר ואתר פעוטות ולראות איפה הכי כדי לקנות אותו, זהו אתר שמאוד עזר לי להשוואת מחירים ועד עכשיו הוא עוזר לי.
 
אמא ענבל: הטיפים שלנו לקניית מוצרים לתינוקות - הוא קודם כל חוות דעת של אנשים שרכשו את חלקם של המוצרים ובדיקה אם קיימים יתרונות או חסרונות , ואם כן אז מה הן? האם הוא בטיחותי? האם יש לו תו תקן ? האם הוא מתאים ספציפית לגיל של הילד? מה הוא תורם מבחינה התפתחותית? ולא לשכוח שלפעמים "הזול" הוא הביוקר ..יחד עם זאת אין צורך להשקיע הון על צעצועים.
 
אמא ענבל: הטיפ למוצר התינוקות שלי הוא לבקבוק שתייה לקנות עם פיטמה ללא טפטוף. הבקבוק גם לא מלכלך את הריצפה וגם מונע ממני להחליק!
 
אבא אלדד: הטיפ שלנו - בעת רכישת עגלת תינוקות, לא לרוץ לקנות עגלה בגלל היופי. תבדקו על הדרך גם את המשקל שלה. מניסיון העלייה במדרגות מעייפת.
 
אמא ליאורה: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא: סקר שוק באינטרנט, אפשר למצוא דעות והשגות לגבי כל מוצר ולשקול לבד את החיובי והשלילי
 
אבא שי: הטיפ שלי לבחירת צעצוע לתינוק הוא מלבד הבטיחות, רמת הגימור ואיכות הצעצוע לתינוק שחשובים מאוד לפני קניית המשחק, אני ממליץ לקחת את הילד לחנות הצעצועים. שם לבחור מספר משחקים שמתאימים לילד/ה ולתת לו לשחק בהם ולראות לאיזה משחק הוא הכי מתחבר.
 
אמא קרינה: הטיפ שלי לקנייה מוצרי תינוקות הוא על קניית חדר ילדים, שבוחרים שידה לבדוק את המקום האמיתי לאיחסון. הקטנים שלנו מגיעים עם כל כך הרבה ציוד שצריך הרבה מקום. לפעמים היופי בשידה בא על חשבון המקום וזה חבל אפשר למצוא את השילוב של שני הדברים החשובים האלו.
 
אמא רינת: טיפ שלי לקנות בגדים בסיסיים, כלי טיפוח ורחצה ראשוניים, מגבת נעימה ועבה, ריהוט שמתאים לכל עיצוב חדר וכמובן עגלה וסלקל נוחים להורים ולתינוק. בעיקר לקנות בכיף מאהבה ולשמור קצת לקניות הבאות.
 
אמא שרון: טיפ לבחירת מוצרי תינוקות יעיל ונוח ומשחרר לאמא את הידיים לעשות עבודת בית עבורי - הוא טרמפולינה ואומרים גם שזה עוזר נגד גזים ואחלה בתור כיסא האכלה.
 
אבא דימטרי: מגוון המוצרים לתינוקות הוא עצום ורב, והוא מתאים לכל הורה גם מבחינת הדרך שבה הוא מתכנן לגדל את התינוק וגם מבחינת הטעם האישי, הדבר החשוב ביותר הוא לזכור ולבדוק את בטיחות המוצרים שאנחנו רוצים לרכוש והאם הם עומדים בתווי התקן הנדרשים.
 
אמא ענבל: חשוב מאוד כשיש שני ילדים , לדאוג שהצעצועים שקונים לגדול בטיחותים גם לקטנצ'יק וגם שיש אפשרות שיהנו יחד. כמו לגו גדול מאוד.
 
אבא זוהר: הטיפ שלנו לבחירת מוצרי תינוקות הוא לבדוק קודם מה ניתן לקבל ממשפחה וחברים, אחר כך לעשות קניה. לגבי קניית צעצועים מומלץ לקנות דברים איכותיים ובטיחותיים
 
אמא סופיה: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא עבור הבייבי היקר לא לחסוך ולקנות את המוצרים הטובים ביותר והבטיחותיים ביותר ( לבדוק תו תקן )

אבא עטר: הטיפ של לבחירת מוצרי תינוקות הוא שילדים לא צריכים הרבה צעצועים, הם הכי אוהבים להיות בחוץ, לשחק עם הדברים של הבית: סירים, מחבתות, כלי פלסטיק ועוד..ושקונים צעצועים שיהיו בטיחותיים
 
אמא הילה: הטיפ שלנו לבחירת מוצרים לתינוק: צעצועים שיהיו מרעישים, צבעים חזקים ובולטים וכמובן לפי הגיל והתפתחות הילד.
עגלה שתהיה נוחה לסגירה ופתיחה, קלה לנשיאה וכמובן הכי חשוב בעגלות ומיטות שיהיו תו תקן וגם למזרון על הדברים האלה לא מתפשרים! לא חשוב היופי, חשובה הנוחות בסופו של דבר אנחנו האמהות רוב הזמן עם הגוזלים שלנו וצריך שיהיה לנו ולהם נח.
 
 אמא איריס: הכי חשוב בבחירת מוצרי תינוקות לקטנציק שלנו זה הבטיחות, היא הדבר הראשון. כשקונים צעצוע, בואו נחשוב על הצרכים שלהם, שיעניין אותם. כל פעם לחדש, זה לא אומר לקנות בלי סוף, פשוט כל פעם להחביא צעצוע אהוב והופ אחרי כמה ימים להחזירו.
 
אמא שני: הטיפ שלנו לבחירת מוצרי תינוקות: לבקש המלצות מחברים ומבעלי הניסיון על מוצרים טובים שאהבו והתנסו - כי הרי אין חכם כבעל ניסיון. 
 
אמא חגית: הטיפ שלנו לבחירת מוצרי תינוקות הוא שלפני שבוחרים כל מוצר להקפיד על בטיחות ותקן. לנו חשוב שהמוצרים שלנו יהיו איכותיים ובטיחותיים ויש תמיד לשמור על האחריות יחד עם החשבונית (לנו זה עזר הרבה, ככה שהרווחנו גם מוצר איכותי וגם שירות איכותי).
  
אמא מירב: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא שאני תמיד מתייעצת עם משפחה וחברים ובנוגע לצעצועים ההורים יותר מתלהבים מהילדים - אפשר להסתפק בדברים יומיומיים ופחות יקרים.
 
אמא מורן: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא לפני כל דבר שקונים לחשוב על הצרכים שלכם לגבי אותו מוצר ולהתאימו אליכם ואל הצרכים שלכם. למשל עגלה - אנחנו חיפשנו עגלה שתתקפל לקטנה כדי להיכנס לאוטו ללא בעיה, שתיהיה ללא אמבטיה כי יש לנו בבית בעיית איחסון ושתשכב 180 מעלות כי זה מאוד חשוב לחודשיו הראשונים של התינוק.
 
אמא נטלי: בחירת מוצרי תינוקות, ממש כמו בחירת מטפלת לילדכם, היא בחירה חשובה שראוי להשקיע בה מחשבה. כמו שלא הייתם חולמים למסור את הבייבי שלכם לידי מטפלת צעירה מאוד, חסרת נסיון לחלוטין, לא אחראית – כך לא כדאי לבחור מוצרי תינוקות שאינם עומדים בסטנדרטים של בטיחות, פונקציונליות, גימור ונוחות שימוש. הדבר נכון במיוחד בכל הנוגע למוצרים ולרהיטים בהם יבלה הילד את מרבית זמנו בחודשים הראשונים לחייו, קרי: מיטת תינוק, לול או עריסה, כסא בטיחות לרכב ועגלת התינוק. 
 
אמא יסמין: הטיפ שלנו לקניית מוצרי תינוקות הוא פשוט, תהנו כשאתם עושים קניות איתם! זה הרגע שלנו! הם לא להרבה זמן קטנים:) ועכשיו ברצינות, לפני שקונים משהו צריך לחשוב כמה צעדים(חודשים) קדימה. כי ילדינו גדלים מהר וכדי לא לבזבז סתם כסף חשוב לרכוש מוצר רב שלבי כמו בימבות ותלת אופן.
 
אמא שימרית: הטיפ שלי לילד שקט ורגוע היא הטרמפולינה, המכשיר ששיפר את חיי פלאים. פשוט הושיבי את הגוזל עליה, זפזפי לערוץ הופ וקבלי זמן איכות לעצמך.
 
אמא גליה: אנו ממליצים לקנות מוצרים לתינוק רק לאחר שקראתם על החנות, בדקתם את חוות הדעת של הקונים ובעיקר, במקום התרשמתם שבעל הבית אמין ושירותי. כך, אם אתם נתקלים בצורך לתיקונים או החלפות, אתם מקבלים את השירות בצורה מושלמת ומהירה ואת המוצר האיכותי ביותר. מסתבר שזה בסופו של דבר יותר חשוב מהמחיר וההנחות.
 
אמא נורית: הטיפ שלנו לגבי רכישת מוצרי תינוקות הוא ללכת בראש ובראשונה לפי מה שמתאים ונוח לך. אומנם להיות פתוחים לעצות וניסיונם של אחרים, אבל בסופו של דבר ההחלטה היא שלך. צריך כמובן להקפיד על מוצרים בעלי תו תקן, בטיחותיים, על פרקטיות (נוחות איחסון וכו') וכמובן שאם זה צעצוע אז שיהיה בעל ערך מעודד התפתחות. גם מחיר, אמינות ספק ונוחות קנייה חשובים, אבל הכי חשוב זה להיות שלמים עם הבחירה שלכם - היא הכי נכונה עבור התינוק שלכם.
 
אמא אביבית: הטיפ שלי לבחירת מוצרי תינוקות הוא שאני מתייעצת לפני שאני קונה מחברה מסוימת והאמת גם בודקת ביד 2 הרבה. אם מוצר מסויים נמצא הרבה שם כנראה שיש איזה שהיא בעיה שהרבה אנשים מנסים להיפטר ממנו. או שאני בודקת אם אפשר בכלל לקנות מיד 2. בלי שום קשר אין סיבה לא לקנות יד שנייה במידה והמוצר טוב ואיכותי, גם למכור דרך אגב. כל שלב שעברנו פשוט מכרתי את הדברים או העברתי לחברים. ההצעה שלי היא לבדוק ולא ישר להוציא את הארנק. לבדוק איכות, לבדוק מחירים, לבדוק המלצות של המוצר - איזו אחריות החברה נותנת וכו'. לילדים קטנים הייתי בוחרת רק מחברות מוכרות.
 
אבא דניס: אני ממליץ לקנות בגדים לתינוקות מחנויות עודפים כי מקבלים את אותה האיכות בחצי מוצרים, וגם לרכוש אביזרי תינוקות ביד 2 יש תמיד מציאות.
 
אמא שרית: אם מניקה אני יכולה להמליץ על חולצות מיוחדות להנקה הם עוזרות לשמור על צניעות בזמן ההנקה וגורמות להרבה שלוות נפש לאם.
 
אמא רחלי: כאם אני יכולה להמליץ על הרכישה החדשה שלנו - ערסל לתינוקות. ערסל זה מעניק לתינוק את ההרגשה של תנוחת העובר, תנוחה אשר הוא מכיר עוד מהרחם, תנוחה זו מרגיעה אותם ותורמת להתפתחות שלהם מצד אחד, ומצד שני בשילוב עם נדנוד מהווה להם הנאה בזה שהנוף זז לפניהם.
 

בחירת מוצרי תינוקות -  צריכים יעוץ? התקשרו התקשרו אלינו 09-8347524, או לחצו ליצירת קשר

אולי יעניין אותך לקרוא על: שערי בטיחות