מנשא מומלץ 2018

מנשא מומלץ 2018

מנשא כבר מזמן הפך להיות מוצר הנמצא בכל בית אבל איך אנחנו ההורים יודעים מהו מנשא טוב? בניגוד לכסאות בטיחות שמדורגים באמצעות תקנים במנשאים הממליצים הם לרוב איגודים של אורטופדים או כאלה המומחים בכל הקשור לבעיות במפרק הירך אנו כאן ננסה לעזור לכם למצוא את המנשא הטוב ביותר עבורכם, חשוב להדגיש שמנשאים מתחילים בעשרות שקלים ונגמרים במאות שקלים, ההבדלים בינהם הם לא רק בהתייחסות לילד אלה גם בהתייחסות להורה, מה רמת התמיכה לגב של ההורה וכמה קשה או קל יהיה לסחוב את ילדכם ומה המעמסה שתרגישו, יש מנשאים המתאימים מגיל לידה ויש מנשאים הדורשים מתאמים לתחילת הדרך, יש מנשאים המאפשרים ללכת עם כיוון ההליכה ויש כאלה שלא, כאלה שמאפשרים לסחוב את הילד על גבכם וכאלה שלא, את כל זה אנו ננסה לספק לכם כאן על מנת שתמצאו את המנשא הטוב ביותר עבורכם.

מנשא ארגו 360 כבר שנים נחשב למנשא הטוב ביותר בעולם והמומלץ ביותר על ידי אורטופדים ומומחי פרק הירך , המנשא עצמו מתאים מגיל לידה (תלוי בסדרה, ייתכן באמצעות מתאם) ועד ילד בגיל 3 ומאפשר לשים אותו עם / נגד כיוון ההליכה, על הצד או על הגב. המנשא עצמו שומר במבנה ארגונומי מושלם על עמוד השדרה של הילד תוך התייחסות לשמירה על פיסוק או קיפול רגליים בצורה אולטימטיבית. ייתרון נוסף של המנשא הוא חלוקת משקל התינוק על ההורה הנושא בצורה שווה, בריא ונוח לגב ומאפשר נשיאות ארוכות וגם של ילדים גדולים וכבדים. המנשא עצמו מתחלק לסדרה של 4 דגמים עם הבדלים שחשוב לדעת אותם.

 1. הסדרה הבסיסית - איכות בד סטנדרטי, מתאים מגיל לידה באמצעות מתאם בלבד.
 2. מהדורת קיץ מיוחדת - איכות בד סטנדרטי, בעיצוב מיוחד של אמן הגרפיטי קית' הרינג, מתאים מגיל לידה באמצעות מתאם בלבד.
 3. הסדרה האוורירית - בד אוורירי, מתאים מגיל לידה באמצעות מתאם בלבד.
 4. סדרת OMNI - בד רגיל, מתאים מלידה ללא הצורך במתאמים.

 

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

סייבקס בשנים האחרונות שזה לא חשוב רק ליצור מוצרים איכותיים חשוב גם ליצור מוצרים יפים והם משקיעים את כל מה שיש להם במוצרים היפים ביותר שיכולים להיות אם מדובר בעגלות, כסאות בטיחות והשנה גם במנשאים, הם נכנסו למנשא והפכו אותו לאביזר אופנה וכל זה תוך התחשבות מושלמת ברך הקטן, עם המנשא ניתן ללכת נגד כיוון ההליכה, על הצד או על הגב. המנשא מומלץ ע"י הפיזוטרפיסטיים הבינלאומים ומאושר לשימוש לתינוקות סובלים מנקע מולד של מפרק הירך ע"י פיזטורפיסטים מוסמכים. המנשא עצמו מתאים מגיל לידה ללא הצורך במתאם ויכול להיות עד ילד בגיל 3 (15 ק"ג) כאשר סוחבים אותו על הגב, הייתרון הנוסף של המנשא הוא היכולת לשים אותו בכל מצב ובכל זווית לבד ללא עזרה מאדם נוסף. המנשא עצמו עשוי 100% כותנה איכותית במיוחד.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

 • מנשא מומלץ 2018 מקום #3 מנשא ErgoBaby דגם Adapt

מנשא אדאפט מבית בייבי ארגו הינו מנשא חדיש מאוד, יש לו ייתרון ויש לו חסרון מול מנשא ה 360 (לא דגם ה OMNI), הייתרון של המנשא הזה הינו שהוא מתאים מגיל לידה ללא הצורך בשום מתאם ומתאים לילדים עד משקל 20 ק"ג (על הגב, גיל 5), החסרון שלו הוא מקביל למנשא של הסייבקס עליו דיברנו קודם לכן, שלא ניתן ללכת איתו עם כיוון ההליכה (כמנשא חזה), יש רבים שמתנגדים לאופציה הזאת ויש מחקרים האומרים כי זה פחות מומלץ לילד ועדיף על הצד או על הגב אך אם בכל זאת אופציה זו הינה קריטית עבורכם חשוב לדעת אותה, המנשא עצמו מתחלק ל 2 גרסאות

כמו סדרת ה 360 גם מנשא האדאפט הינו מנשא ארגונומי בעל תווי תקן בינלאוומיים ומאושר האיגוד הבינלאומי לדיספלסיה IHDI והאיגוד למוצרים ארגונומיים בריאים AGR.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

מנשא Miamily מיובא לארץ ע"י אחת החברות האמינות ביותר בישראל, "היי סטנדרט", היבואן הרשמי של בייבי ג'וגר ישראל והיא ידועה כחברה שלא מחפשת פחות מהטוב ביותר תוך הקדפה על מוצרים איכותיים ושירות יוצא דופן. מנשא Hipster Plus מתאים לשימוש מגיל 3 חודשים ועד למשקל של 20 ק"ג, הייתרון של המנשא הזה הינו שהוא כולל "מושב" כזה שרק "להניח" לרגע את הילד עליו ולעבור ממקום למקום, הילד יושב כמו על כסא במעבר ופשוט נוח לו כאילו הוא נח על הספה. המנשא עצמו מעוצב בעיצוב ארגונומי לנוחות מירבית אם להורה ואם לתינוק. עם המנשא ניתן ללכת עם ונגד כיוון ההליכה, על הצד או על הגב.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

מנשא צ'יקו דגם Close To You באמת מנשא מצויין ומתאים מגיל לידה ללא הצורך במתאים, עם המנשא ניתן ללכת עם ונגד כיוון ההליכה או על הגב לילדים גדולים יותר, המנשא מומלץ על ידי רופאי ילדים. המנשא עצמו קל מאוד לשימוש והוא פרקטי מאוד חשוב להבדיל שבניגוד לשאר הדגמים של חברת צ'יקו במנשא זה התמיכה לגב היא באמת תמיכה טובה אשר מאוד דומה למנשאים הקודמים שהזכרנו כאן, חשוב לשים לב כי ישנם דגמים אחרים של החברה בה התמיכה משמעותית פחות טובה לגב ההורה ולכם ההורים יהיה קשה יותר לסחוב את הילד ולכן מהדגמים של צ'יקו זהו המנשא המומלץ ביותר. ייתרון נוסף של המנשא זה היכולת להושיב לבד את הילד על הגב ללא הצורך בעזרה מאדם נוסף.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

חשוב לציין כי מדובר בהמלצתינו בלבד ואין כמו לקרוא, לחקור וללמוד מה המנשא הטוב ביותר עבורכם, חשוב לזכור שאם היה רק מנשא אחד טוב לא היה לנו מבחר כל כך שופע של מנשאים ומה שמתאים להורה אחד לא בהכרח מתאים לאחר ולכן אנו ממליצים תמיד לוודא מה הטוב ביותר עבורכם.

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.