סקירה מורחבת למוצר ברייטקס מרתון

סקירה מורחבת למוצר ברייטקס מרתון

עם התקנה קלה ופשוטה, שימוש קל ועיצוב איכותי אין ספק שכסא בטיחות ברייטקס מרתון מבית חברת ברייטקס הוא כל מה שאתם מחפשים. ריכזנו עבורכם את התכונות שלו, היתרונות, והמאפיינים הייחודיים.

מרתון Britax הוא אחד המושבים הפופולריים שישנם שהצליח להוציא ציונים גבוהים מהממוצע בכל מדד, כולל במבחני ריסוק וקלות ההתקנה והשימוש. ברייטקס מרתון קל להתקנה ולשימוש, יש לו עשרה מצבי גובה להתאמה מקסימלית והתאמה טובה לילדים בכל הגדלים. מושב זה בולט בהשוואה להמון מושבים אחרים וכמעט שלא ניתן למצוא בו חסרונות, אין ספק שהוא עומד בכבוד בתחרות הקיימת בשוק.

מבחן התרסקות

ברייטקס מרתון זכה בציון הכללי הגבוה ביותר במבחן הריסוק והוא מעוצב בהתאם להנחיות הבטיחות והתקנים המחמירים.

קלות התקנה – LATCH

בזכות מערכת LATCH של הכסא ההתקנה שלו קלה ופשוטה אפילו הרבה יותר מהשימוש בחגורות הרכב. עוגני ה- LATCH ממוקמים די טוב לחיבור קל לעוגני הרכב, אך בסיס המושב קרוב לעוגנים, לכן הפשטות של ההתקנה גם לא פעם תלויה בסוג הרכב שלכם. כאשר המושב מותקן באמצעות  LATCH הוא מרגיש יציב, במיוחד כשהוא מחובר עם כיוון הנסיעה, מה גם שלאחר ההתקנה הוא מרגיש כחלק בלתי נפרד מהמכונית. למושב יש אפשרויות כוונון והכיוון שלו מתבצע על ידי ידית כוונון שנמצאת בחלקו התחתון של הכסא. יש לציין שהרבה יותר פשוט לכוון את זווית הישיבה הרצויה לפני התקנת המושב בצורה מאובטחת ולפני חיבור או הידוק עוגני ה- LATCH.

קלות התקנה – חגורות הרכב

ההתקנה באמצעות חגורת הרכב מעט מורכבת יותר, אך עדיין הכסא השיג ציון 8 מתוך 10 למדד זה. שימו לב שיש להזיז את כיסוי המושב ואת הריפוד כדי להשחיל את החגורה. ההתקנה עם חגורת הרכב קלה מספיק בפועל, אך מציאת נתיב החגורה מעט מאתגרת ודורשת פירוק קל של ריפוד הכסא. יש לציין שהנעילה לא תיסגר במידה וחגורת הרכב הדוקה מדי או אם לא צמודה מספיק וכתוצאה מכך כסא הבטיחות אינו מאובטח כראוי, תכונה זו נועדה כדי שתמצאו את רמת ההידוק הנכונה.

קלות שימוש

שימוש קל ונוח הוא מדד חשוב מאוד וצריך להיות בראש סדר העדיפויות מכיוון שהוא משקף את החוויה היומיומית בהתנהלות עם כסא הבטיחות ומשפיע על שביעות הרצון. השימוש באבזמים אומנם נוח אך לא יותר מאשר בכסאות בטיחות אחרים, ולגבי מערכת כוונון הגובה, יש לציין שהגודל והצורה של הידית שמפעילה את המנגנון מושלמים, כי אפשר לבצע את הפעולה בלחיצה קלה ואולי אפילו ביד אחת. מנגנון זה אופטימלי כי הוא מאפשר לבצע התאמות של הרצועות במהירות ובקלות ברגע שישנו צורך, אפילו כשהתינוק נמצא כבר בתוך המושב. שחרור הרצועות מתבצע על ידי כפתור הממוקם בתחתית המושב, מתחת לבד. לא קשה למצוא אותו והשימוש בו קל ופשוט. רצועת ההידוק ממוקמת ממש מתחתיו ויחסית קלה למשיכה. גם כיסוי הבד תורם לקלות השימוש. קל להסיר אותו וניתן לכבס את הבד ולהניחו לייבוש.

נוחות ואיכות

הבד של כסא בטיחות ברייטקס מרתון הוא אחד המאפיינים שמייחדים את כסאות הבטיחות של החברה. לכסא יש ריפוד נעים שמיוצר מבד חלק וידידותי לעור חשוף, ובאזור הראש ישנו בד חלק יותר וקטיפתי שקל לנקות ועמיד יחסית בפני זיעה. המושב עצמו מיוצר מפוליפרופילן מוקצף וסופג אנרגיה, חומר עמיד וידידותי לסביבה שאופייני למוצרים של ברייטקס. ההתאמה והגימור הסופיים מאוד טובים, ללא חלקים בולטים שנתקעים איפה שלא צריך. יש לציין שהמרתון ברייטקס יחסית כבד ביחס למושבי בטיחות אחרים, למרות שישנם מושבים הרבה יותר כבדים. לכן אם צריך להעביר את המושב בין רכבים, חשוב לדעת את הנתון הזה. יחד עם זאת, אם המושב יהיה באופן קבוע ברכב אחד, המשקל שלו פחות משנה.

פסק הדין שלנו

כסא בטיחות מרתון של חברת ברייטקס הוא בחירה מעולה שמעניקה את מלוא התמורה עבור ההשקעה. הוא קל להתקנה, נוח לשימוש, מעוצב ואיכותי ומתאים לתינוקות מגיל לידה ועד משקל 30 ק"ג. באמצעות מערכת הנעילה שלו, כל אחד יכול להתקין את הכסא ברכב בקלות ובצורה בטיחותית. מערכת ההגנה של הכסא מגנה על הילדים מכל הכיוונים מעל ומעבר לסטנדרט הנדרש מכיסאות בטיחות. זאת לצד מערכת חגורות שגדלה עם הילדים וכוללת 12 מצבים שונים, שניתן לשנות בקלות בלחיצת כפתור אחת.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

מנשא לתינוק

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה: