סקירה מורחבת למוצר כסא בטיחות ברייטקס GROW WITH YOU

Grow With You - כסא הבטיחות של ברייטקס

ברייטקס היא אחת החברות המובילות ובעלות המוניטין הגדול ביותר בתחום כסאות הבטיחות לרכב, מוניטין שהרוויחו ביושר על בסיס עשרות עיצובי כסאות מצטיינים. ברייטקס לוקחת את הטכנולוגיה צעד אחד קדימה בכל פעם מחדש, תוך ששמה דגש רב על הפיכת המושבים שלה להרבה יותר נוחים לשימוש, לעומת אחרים בתחומם, במיוחד בגזרת ההתקנה הקלה, שם הכסאות של ברייטקס בולטים.

כסא בטיחות Grow With You מבית ברייטקס מתחלק ל- 3 דגמים:

הדגמים החדשים עם מערכת ClickTight מוגנים בפטנט של החברה ולוקחים את קלות ההתקנה אל השלב הבא. Grow With You הוא כסא בטיחות חדשני, הוא מחליף את דגם פרונטייר 70 וקיבל את הציון BEST BET במבחני הריסוק של IIHS.

תכונות עיקריות

  • פטנט טכנולוגיית התקנת ClickTight
  • התאמת משענת ראש ביד אחת
  • 2 שכבות הגנה מפני פגיעות צד סביב הראש ועמוד השדרה העליון
  • טכנולוגיית ההשפעה של SafeCell המנמיכה את מרכז הכובד בעת תאונה
  • מסגרת פלדה בחוזק תעשייתי
  • 2 מקומות לכוסות וחטיפים
  • התאמה מושלמת למרבית הרכבים
  • כיסוי בד ניתן להסרה ולכיבוס
  • חיבור ISOFIX LATCH לשלדת הרכב עם שחרור מהיר

התאמה לרכב

מבחינת התקנה ה- Grow With You זהה לחלוטין ל- Britax Frontier ClickTight שאותו הוא מחליף. הוא מתאים כמעט לכל רכב אך עדיין רחב בדיוק כמו עיצובים קודמים של כסאות החברה. לכסא ישנם שני מצבי שכיבה הניתנים לכוונון על ידי משיכת ידית בחלקו הקדמי של המושב. עם זאת כאשר משתמשים בו בתור בוסטר הוא חייב להיות במצב זקוף בלבד.

התקנת הכסא מאוד פשוטה ומאוד מאוד קלה ומהירה, כל מה שעושים הוא לפתוח את לוח ה- ClickTight, משחילים את החגורה וסוגרים את הלוח. זה הכל. ניתן גם להשתמש ברצועת ה- LATCH למי שמעדיף, אך יש לציין שמערכת ההתקנה הקלה של ClickTight עוצבה עבור חגורות הבטיחות של הרכב, כך שזו ההמלצה. יש לציין שגם בדגם שאינו כולל מערכת  , התקנת ה-ClickTight LATCH גם מאוד מהירה וקלה וניתן לאבטח את הכסא גם באמצעותה.

התאמה לילד

כסא בטיחות ברייטקס Grow With You מציע טווח משקלים גדול ביחס לכסא בטיחות. הוא מתאים לילדים ממשקל 11.5 ק"ג ועד 29.4 ק"ג ומגובה 86 ס"מ ועד גובה 125 ס"מ. גם כשעוברים למצב בוסטר טווח המשקלים רחב, ומתאים לילדים ממשקל 18 ק"ג ועד 54 ק"ג. כבוסטר יש לכסא מובילי חגורות משופרים והוא מאופיין גם עם 7 גבהים שונים של הרצועות, מה שמוביל להתאמה קלה של גובה הרצועות ומערכת הגנת הראש, מבלי לנתק את הבוסטר מהמושב.

2 מצבי ישיבה שכיבה מאפשרים למשתמשים בכסא להישען לאחור במהלך הנסיעה והופכים את תנוחת השינה לנוחה. כמו כן לכסא יש מנגנון חגירה אשר מונע את הסתבכות הרצועות בשעת החגירה, מערכת רצועות בעלת 5 נקודות חיבור, אבזם קדמי שהופך את הישיבה לנוחה ומונע מהילד לשבת על האבזם כשהוא נמצא בכסא, ומעבר פשוט בין כסא לבוסטר, ללא הצורך לנתק את חגורות הכסא. בנוסף, בכסא יש מקומות ייעודיים לכוסות וחטיפים, פיצ'ר שללא ספק אהוב במיוחד על ילדים.

בטיחות

המושב מרופד היטב בקצף בכל אזור הראש והצוואר, מה שמעניק הגנה משופרת במקרה של פגיעה צידית ברכב. מערכת הראש והצד משלבות חומר שנקרא EPP שסופח אנרגיה ומפזר את הכוח המופעל בעת התנגשות, תוך שתומך בראש ובגוף הילד ומגן עליו. תאונות צידיות נחשבות מהשכיחות ביותר ולכן הפטנט של ברייטקס נותן מענה אמיתי והגנה מספקת. בנוסף בכסא משולבת טכנולוגיית Safe Cell שמנמיכה את מרכז הכובד של הכיסא בזמן תאונה ובכך מקטינה משמעותית את התזוזה של הכיסא קדימה. הכסא קיבל את הציון BEST BET שזהו הציון הגבוה ביותר, במבחנים IIHS האמריקאים.

כיסוי הכסא ותחזוקה

כסאות בטיחות צריכים להיות בטוחים אך כדי שהשימוש בהם יהיה מיטבי חשוב שיהיה קל לתחזק ולשמור אותם. לכן בדים שניתנים להסרה וכביסה הם תמיד יתרון משמעותי. כיסוי הבד של הכסא ניתן להסרה במהירות, מבלי שצריך לפרק את מערכת הרצועות לשם כך, והוא כולל רפידות נוחות תואמות. בדגם הכולל בדים נושמים, מערכת הבדים של הכסא רכה ונעימה להפליא וניתן לכבס את הכיסוי ללא מגבלות או קושי.

לסיכום כסא Grow With You של חברת ברייטקס הוא בחירה נהדרת, נוחה ובטוחה לילדים מגיל שנתיים ואילך. הוא אומנם מעט כבד, אך בכל זאת הוא מעולה גם למעבר בין רכב לרכב מכיוון שהוא כל כך מהיר להתקנה.

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה: