דף הבית » סקירות » סקירה מורחבת למושב בטיחות i-Spin 360 של Joie

סקירה מורחבת למושב בטיחות i-Spin 360 של Joie

סקירה מורחבת למושב בטיחות i-Spin 360 של Joie

כסא בטיחות i-Spin 360 מסתובב ל- 360 מעלות בקלות, בעל תכונת כוונון שימושית והוא מספק ערך נהדר עבור ההשקעה. המושב מתאים מגיל לידה ועד גיל 4 או עד משקל 18 ק"ג וגובה 105 ס"מ. ומדוע הוא כל כך מומלץ ואהוב? אספנו לכם את כל הפרטים החשובים.

מושב בטיחות i-Spin 360 מבית Joie מתאים מגיל לידה ואפשר להשתמש בו בשני מצבים, נגד ועם כיוון הנסיעה. אחת התכונות העיקריות של מושב זה היא העובדה שהוא מסתובב על בסיסו ל- 360 מעלות, כך שקל להושיב ילד במושב, כמו גם להוציא אותו החוצה. יש לו 6 מצבי שכיבה והתאמה נוחה לילדים ופעוטות. בנוסף יש לו גם מאפייני בטיחות נהדרים והוא מותאם למכונית באמצעות מערכת איזופיקס.

כיצד מתקינים את מושב הבטיחות ? i-Spin 360

המושב מותקן רק עם מחברי איזופיקס, כך שלא ניתן לאבטח אותו באמצעות חגורת הבטיחות. לאחר שמבינים היכן נמצאות נקודות האיזופיקס במכונית זה די פשוט להתקין את המושב. הבסיס של הכסא והכסא עצמו אינם נפרדים ומגיעים כיחידה אחת, מה שלעיתים עשוי להפוך את ההתקנה למעט יותר מסובכת. עם זאת, לאחר ההתקנה הכסא מונח היטב על מושב הרכב, הוא מרגיש בטוח ויש 6 מצבי ישיבה-שכיבה שמאפשרים להגדיר כמה זקוף או משופע אתם רוצים שהמושב יהיה. מעבר לכך, למושב יש אינדיקטורים של אור ירוק שמאשרים לכם שהתקנתם את הכסא בצורה מאובטחת.

כמה פשוט לחגור את הילדים בתוך כסא הבטיחות?

העובדה שאפשר לסובב את כסא הבטיחות ל- 360 מעלות הופכת את הכנסת והוצאת התינוקות או הפעוטות אל המושב ומחוץ לו למאוד פשוטה. אפשר להכניס את הילדים למושב, לחגור אותם ואז לסובב את המושב עם או נגד כיון הנסיעה. כמו כן תהליך החגירה מאוד פשוט כי קל להתאים ולשחרר את הרצועות בלחיצת כפתור בלבד.

העיצוב של i-Spin 360

המושב נראה מאוד יפה ומעוצב. מבחינת העיצוב הפונקציונלי, ישנם שיאמרו שהכסא מעט מסורבל מכיוון שהבסיס והכסא עצמו מחוברים ולא מגיעים בנפרד. המושב עצמו מרגיש יציב ככל שמשתמשים בו יותר, כך הביטחון בו עולה. המושב כולל 6 מצבי כוונון וכדי לכוון אותו צריך ללחוץ על לחצן גלוי לעין. את המושב ניתן להגביה בהתאם לגודל הילד על ידי תוספת נשלפת למשענת הראש, מעבר לזאת לכסא יש תוספת עבור תינוקות שמגבירה את ההגנה מפני פגיעות צד. כאשר התינוק גדל ניתן להסיר את החלק שתומך בראשו ובפלג העליון של גופו כדי שישב בנוחות. 

תכונות הבטיחות של i-Spin 360

ה-i-Spin 360מביתJoie  תואם לתקנות ה- i-Size העדכניות ביותר. i-Size זהו הסטנדרט החדש באירופה עבור כסאות בטיחות לילדים. נכון לעכשיו, כסא בטיחות i-Size פועל בהתאם לתקןR129 . מושבי i-Size מחזיקים היטב את הילד בכסא, תוך שמגנים על הראש, הצוואה ואיבריו החיוניים. ההתייחסות לגובה הילד ולא אל המשקל נועדה כדי להקל על ההורים לדעת שהם משתמשים בכסא הבטיחות המתאים. ואם עדיין לא התרשמתם, הכסא קיבל ציון הגבוה ביותר מכל הכסאות שיש בישראל במבחני הריסוק שלו - 1.8, שזהו ציון מדהים!

חסרונות עיקריים

המשקל של הכסא מושפע מבסיס איזופיקס שמחובר אליו, מה שהופך אותו למעט כבד לנשיאה ומאתגר את המעבר בין מכוניות, אבל מעבר לזה, זהו כסא פשוט מושלם.

יתרונות עיקריים

הכסא קל לניקוי בעזרת שואב אבק ידני או מטלית, והעובדה שהוא מסתובב מאוד נוחה לשימוש. המושב נראה מודרני והוא מאוד בטוח לתינוקות ופעוטות קטנים וההתקנה שלו קלה להפליא במינימום מאמץ.

האם צריך אביזרים נוספים?

הכסא מגיע עם בסיס איזופיקס שמחובר אליו. אם למכונית שלכם אין נקודות איזופיקס מובנות, ה- i-Spin 360 מגיע עם מחברים של איזופיקס אותם ניתן לחבר את הכסא לרכב. הם אולי דורשים מעט השקעה אך זו השקעה משתלמת עבור כסא שישמש אתכם לארבע שנים לכל הפחות.

פסק הדין שלנו

למרות שהכסא מעט מסורבל לנשיאה והתקנה הוא נראה מעולה ולאחר שמתקינים אותו הוא מאוד נוח ובטוח. כמו כן התכונה של סיבוב המושב מאוד יעילה ומאפשרת להכניס תינוקות ופעוטות קטנים בקלות למושב ולחגור אותם, וגם להוציא אותם מהרכב בתום הנסיעה. בנוסף, ישנה אפשרות של השענת המושב לאחור, כך שתינוקות ופעוטות יכולים לנמנם בו ולישון בנוחות לאורך כל הנסיעה.

משענת הראש מספקת תמיכה מצוינת וניתן להגביה אותה כשהילד גדל וזקוק לתמיכה. לסיכום זהו כסא בטיחות שמעניק תמורה טובה בעבור ההשקעה.

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה: