סקירה מורחבת למושב בטיחות Spin 360 של Joie

סקירה מורחבת למושב בטיחות Spin 360 של Joie

מושב בטיחות Spin 360 מבית חברת ג'ואי (Joie) בעל הבסיס המסתובב ל- 360 מעלות, מציע למשתמשים נוחות מקסימלית במחיר סופר משתלם. מה היתרונות של הכסא והתכונות שהופכות אותו לבחירה כל כך פופולרית? ריכזנו את הכל עבורכם.

מושב הבטיחות Spin 360 הוא אחד הדגמים החדשים ביותר מבית Joie- חברת מוצרי תינוקות מפורסמת ולה מגוון של מוצרים כולל עגלות, מושבי בטיחות וכסאות. כפי שהשם מרמז מדובר בכסא בטיחות שמסתובב על בסיסו, כך שממש פשוט להכניס את התינוק או הפעוט אל הכסא ומחוצה לו. למרות שישנם סוגים שונים של כסאות בטיחות שמציעים את תכונת הסיבוב של 360 מעלות, כסא בטיחות Spin 360 ללא ספק מתמודד בהצלחה בתחרות.

התכונות הבולטות של Spin 360

למושב רכב זה המתאים מגיל 0 יש המון מה להציע, הוא ישמש אתכם לארבע שנים ועד משקל 18 ק"ג. הוא כולל התקנה של ISOFIX בלבד, ובעל משענת ראש, רתמה מתכוונת ללא הברגה מחודשת ו- 10 מצבי שכיבה, 5 קדימה ו- 5 אחורה. בנוסף, אם זה לא מספיק כדי ליצור את הרושם הרצוי, ראוי לציין שמושב בטיחות Spin 360 גרף את פרס הזהב הנכסף למושב הרכב המסתובב הטוב ביותר בפרסי MadeForMums 2017, ובפרס הכסא היפה ביותר לשנת 2017.

מושב מסתובב, איך זה עובד?

פונקציית הסיבוב של המושב מאוד קלה לתפעול. כדי לסובב את המושב לעברכם, עליכם פשוט למשוך את הידית שנמצאת בחלקו הקדמי של בסיס מושב הבטיחות ולסובב. לאחר שהכנסתם את ילדכם פנימה פשוט סובבו את המושב לכיוון הנסיעה, או נגדו, בהתאם לגיל ומשקל הילד והוא יינעל במקום. האפשרות לסובב את המושב ל- 360 מעלות כדי להוציא ולהכניס בקלות את התינוק או הפעוט שימושית להפליא ואחרי שמתנסים פעם אחת בתכונה הזאת של מושבי בטיחות, ללא ספק מתמכרים.

איך מתקינים את מושב הבטיחות?

את המושב אפשר להתקין רק באמצעות ISOFIX אך ההתקה קלה מאוד לביצוע ולא צריכה לקחת יותר מכמה דקות. מכיוון שהיו בעבר תלונות על כך שכפתורי כוונון ISOFIX ב- Spin 360 דורשים הפעלת לחץ משמעותי כדי לשנות את מיקום המושב, בוצעו עדכונים לשיפור נוחות המשתמשים וכיום אין בעיה עם כך. כל המושבים בנויים עם מערכת נסיגה אוטומטית כך שאפשר להזיז את המושב עד למצב ה-ISOFIX החיצוני ביותר, ליצור יותר מקום לרגלי התינוק ולהפוך את הגישה לפונקציות הסיבוב והכוונון של הכסא לנחה יותר.

כמו בהרבה מושבי בטיחות לתינוקות ופעוטות, מידת ההתאמה עשויה להשתנות בהתאם לסוג הרכב. לכן לפני שקונים מומלץ לבדוק שמושב הבטיחות מתאים למידות המושב האחורי ברכב שלכם.

איך חוגרים את התינוק/פעוט?

זה ממש פשוט לחגור את התינוק והגישה אל הכפתור שלוחצים עליו כדי להאריך ולהקטין את החגורה מאוד נוחה. החגורה מתהדקת בקלות ומרגיש שהתינוק מאוד בטוח בתוכה. לכסא הבטיחות יש פונקציה נהדרת שנקראת Grow Together™ ועוזרת להרים את משענת הראש על ידי ידית ממש בפשטות. פעולה זו מכוונת בו זמנית גם את החגורות של הכסא, כך שאינכם צריכים לחבר את הרצועות מחדש בכל פעם שתרצו להתאים את גובהן.

מצבי השכיבה של הכסא

לכל מצב ישיבה (עם כיוון הנסיעה ונגד כיוון הנסיעה) יש 5 אפשרויות כוונון שקל ליישם, פשוט צריך לתפוס את הידית בחלקו הקדמי התחתון של הכסא ולמשוך אותה כלפי מעלה. במידה ואתם משתמשים במושב עבור תינוק קטן, שימו לב שמצב הישיבה הבסיסי אכן נותן לו את התמיכה לראש ולצוואר שאתם מחפשים. כמו כן כאשר הוא פונה נגד כיוון הנסיעה אפשר להרחיק את הכסא ממושב הנוסע או הנהג על ידי הרחבת ה- ISOFIX, מה שמעניק מקום נוסף לרגליים עבור ילדיכם.

מה החסרונות?

כסא בטיחות  Spin 360פשוט להתאמה והתקנה אך עדיין זהו מושב בטיחות מעט כבד ומסורבל בגלל הבסיס והרגל שלו, לכן לא תמיד נוח להעביר אותו בין מכוניות. 

פסק הדין שלנו

Spin 360 הוא מוצר מעולה שישמש אתכם לארבע שנים מלאות ויציע את התמורה המלאה ביותר עבור הכסף, שכן הבסיס של הרכב כלול במחיר. פונקציית הסיבוב של הכסא הופכת את השימוש בו לכמה שיותר נוח ומיטבי עבור ההורים והיכולת להרחיב את המושב כדי לפנות מקום לרגליים הופך אותו גם לסופר נוח עבור פעוטות ותינוקות קטנים.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

שערי בטיחות

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה: