כורסת הנקה - איך בוחרים?

כורסת הנקה תלווה אותך מהתחלה ועד רבות אחריי

בשעה טובה ומזל טוב הגיעה הרגע בו הבאת את תינוקך הביתה, עכשיו הגיע הזמן בו צריך להניק אותו ולתת לו את המזון אותו הוא כל כך צריך. בחודשים הראשונים של התינוק כורסת ההנקה תלווה אותך ללא הפסקה, פעולת ההנקה היא חלק בלתי נפרד מהחיי היום יום שילוו אותך בתקופה הזאת, את תתעוררי להאכיל את התינוק במשך כל שעות היממה ואף לפעמים בשעות המאוחרות של הלילה או לפנות בוקר ולכן רצוי מאוד להיות מסודרת בכל הקשור להנקה ועליך לבחור כורסת הנקה שתפנק אותך בהתאם, הכורסה לרב נמצאת או בחדר התינוק או בחדר השינה אך ישנם גם לא מעט אנשים ששמים את כורסת ההנקה בסלון, מה שחשוב זה שתמקמי את כורסת ההנקה במקום בו תוכלי לשבת ברוגע, לנוח ולהיות עם הבייבי שלך. בייבי סתיו מציעה מגוון של כורסאות הנקה, כורסאות מעץ, או מדמוי עור וכוללות כמובן דום לרגליים.


ישם מספר סוגים של כורסאות הנקה, מה שחשוב בבחירת כורסת הנקה בשלב הראשון זה לדעת האם את רוצה כורסת הנקה ממתכת או מעץ, לאחר מכן האם את רוצה ריפוד בד או ריפוד עור / דמוי עור, צריך להתחיב במיקום כורסת ההנקה כמובן ובהתאם לריהוט בבית כל שתוכלי להשיב את כורסת ההנקה במקום בו את רוצה שיהיה יתאים לך לסט.. כורסאות ההנקה מאוד דומות לכורסאות רגילות רק שהן לרוב רחבות יותר ומגיעות עם הדום ואפשרות לנדנוד מה שמאפשר לך להתקדם בנוחות ולהתמקום, כמו כן יש כורסאות שמאפשרות גב מתכוונן מה שיעביר אותך למצב של חצי שכיבה ומרגיע את תינוקך עם נדנוד קל. הכורסאות נוחות יותר מהמיטה או מכורסא רגילה בכך שהיא מאפשר לך לשכב בפוזיציה הרצויה לך מלבי לסכן את ילדך בזמן ההנקה. 

אז איך בעצם בוחרים כורסת הנקה?

את חייבת לזכור שאת תעבירי לא מעט זמן על כורסת ההנקה ולכן כדי לדעת האם היא עונה על הצרכים שלך, נצא מנקודת הנחה שהכורסאות כולן נוחות, חלקן יותר וחלקן פחות אבל הן נוחות ומפנקות, אז הדבר המאוד חשוב זה החומר ממנו עשויה כורסת ההנקה, המידות שלה, האם יש לה דום או אין לה דום, האם יש לה או אין לה גב מתכוונן וכמובן המחיר, הכורסה צריכה לענות על כך צרכייך כמו כל רהיט אחר, תזכרי כי כורסת ההנקה צריכה לשמור עליך ולהחזיק אותך ואת ילדך, אסור שתהיה רכה מדי ואת צריכה לשבת זקופה בה בזמן שאת מחזיקה ומניקה את תינוקך, אין ספק שאם לא יהיה לך נוח את תתעייפי במהרה. הכורסא שתבחרי צריכה מהרגע הראשון להרגיש בנוח, ולא להתרגל אליה, אצלנו בסתיו לדוגמא אנחנו יושבים על אותה הכורסה המוצגת בחנות למעלה מ 15 שנה ולא מוכנים להחליפה לעולם. סביבה ההנקה חייבת להיות נוחה ורגועה בכך שתעזור לך להעביר רגעים קשים ולהקל עלייך במהלך הלילות הלבנים.,

 

 

למעבר לפרטים נוספים על כורסת הנקה מעץ לחצו כאן >>

למעבר לפרטים נוספים על כורסת הנקה מעור לחצו כאן >>

למעבר לפרטים נוספים על כורסת הנקה דה לוקס עם גב מתכוננן לחצו כאן >>

 

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה: