סקירת מוצר כסא בטיחות SIRONA S

למה כסא בטיחות SIRONA S הוא הכסא שאתם צריכים?

אין עוד כאבי גב מיותרים או הרמות מסורבלות כאשר מכניסים או מוציאים את הילדים מהרכב, עם מושב הבטיחות האיכותי SIRONA S של חברת Cybex תיהנו מנוחות מקסימלית בעת נסיעות ברכב המשפחתי. לכסא מנגנון מסתובב 360 מעלות על ציר אשר בעזרתו אפשר להכניס ולהוציא את הילדים בקלות וללא מאמצים מיותרים.

 

כל הסיבות לבחור בכסא בטיחות SIRONA S

כסא בטיחות SIRONA S מתאים מגיל לידה ועד 18 ק"ג והוא מציע אינספור יתרונות להורים ולילדים. לכסא תקן אירופאי I-Size והוא עומד בדרישות בטיחות מחמירות ביותר. הוא נחשב לאחד מכיסאות הבטיחות הטובים והחדשניים בעולם ועיצובו משלב טכנולוגיה מתקדמת להגנה מקסימלית על הילדים בעת הנסיעה. בנוסף הוא מגיע עם שלד ורגל ליציבות מקסימלית ומאוד ידידותי וקל לשימוש והתקנה.

 

כסא בטיחות SIRONA S - בייבי סתיו

 

הבדל של 360 מעלות בנוחות ובטיחות

מושב הבטיחות של חברת סייבקס דגם Sirona S I-Size מסתובב על ציר ב- 360 מעלות, סיבוב המאפשר להוציא ולהכניס את הילדים לרכב בקלות. מלבד מערכת זו המשפיעה על הנוחות, בכסא משולבות גם מערכות אשר הופכות אותו לסופר בטיחותי, כמו למשל מערכת הגנת צד ייחודית של סייבקס L.S.P. מערכת זו מציעה נסיעה בטוחה עבור ילדים הנוסעים כשגופם עם כיוון הנסיעה הודות לטכנולוגיית הפחתת אנרגיה. מערכת זו מופעלת בעת התנגשות חזיתית ומטרתה לספוג את האנרגיה במקרה של תאונה: משענת הראש מחליקה מטה, מגבילה בהדרגה את חשיפת הצוואר לכוחות הפגיעה וננעלת מחדש במקומה.

 

כסא בטיחות SIRONA S - בייבי סתיו

 

כל הפרטים שעושים את ההבדל

מושב בטיחות אחורי מפחית באופן משמעותי את הסיכון לפציעה במקרה של התנגשות חזיתית. למושב Sirona S ישנו מחבר Isofix המאפשר להושיב את הילדים עם ונגד כיוון הנסיעה, למעשה ניתן להושיבם נגד כיוון הישיבה עד שהם מגיעים ל- 105 ס"מ (גיל 4 שנים בערך). לאילו מכם שאינם יודעים, ההמלצה הרווחת היא לא לסובב ילדים ולהושיב אותם עם כיוון הנסיעה לפני גיל 15 חודשים וגובה 76 ס"מ. לכן לכסא הבטיחות ישנה מערכת ייחודית אשר מונעת את סיבוב הכסא כשהילדים מתחת לגובה הנדרש. יתרון נוסף שמציע דגם זה הוא 8 מצבי ישיבה- שכיבה, כאשר ניתן לשנות את המצבים ביד אחת גם כשהכסא מעוגן לרכב. מלבד מצבי ישיבה-שכיבה של הכסא גם משענת הראש מתכווננת ל- 12 גבהים שונים להשגת הגנה מקסימלית לראשם של הילדים.

 

ISIZE – שומר על הילדים מפני טעויות

כסא הבטיחות Sirona S עומד בתקן אירופאי מחמיר ISIZE, תקן אשר מציע להורים שקט נפשי לצד בטיחות מקסימלית לילדים. מדובר ביתרון משמעותי, שכן עמידות בתקנים מחמירים מעידה על אקסטרה בטיחות ומניעת טעויות הרות גורל. בנוסף הכסא משלב הגנות צד ששומרות על התינוקות הקטנים מפני התנגשות חזיתית. הטכנולוגיות המתקדמות והחשיבה על כל הפרטים הקטנים הם שהופכים את Sirona S לכסא המועדף על הורים רבים ולבחירה הטובה והבטוחה ביותר עבור ילדים.

 

 

תוכן ההודעה:
 • מאיפה אפשר לקנות
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.