עצב בעצמך מתנות לתינוקך

בשנים האחרונות הפכה תעשיית הביגוד, המוצרים והמתנות לתינוקות לתעשייה יקרה ביותר. חנויות רבות ברחבי הארץ הקפיצו מחירים, "כי הרי אנו ההורים נקנה לתינוקות את הטוב ביותר".

כניסת הטכנולוגיה
לשמחתנו המהפכה הטכנולוגית וכניסתם של אתרי האינטרנט, האייפונים, הסמרטפונים והאפליקציות מאפשרת לנו היום, לקנות את הטוב ביותר באינטרנט מבלי לקרוע את הכיס.
ובלי לצאת מהבית ולעשות השוואת מחירים מתישה בהליכה בין חנות לחנות.


באתרי האינטרנט היום, ניתן לרכוש וליצור מתנות ייחודיות, מקוריות ובעיקר איכותיות שעומדות כולן בתקן הישראלי ולשלב בהן עיצוב ייחודי משלך. מחדרי תינוקות ועד עגלת תינוקות, ממוצצים ועד מנשא לתינוק. כורסת הנקה או שידות החתלה ועד בגדי גוף ייחודיים לתינוק, מגבות וסינרים מבד.
 

בגדי גוף לתינוקות
לתינוקות לא ממש אכפת מה הם לובשים העיקר שיהיה איכותי, נעים על הגוף ויאפשר לו לנוע בחופשיות. בשוק ישנן אלפי בגדי גוף לתינוקות, אך כמה מיוחד יהיה יותר שתינוקתך ילבש את בגד הגוף שאתה, בן משפחה, או חבר יצרתם עבורו במחיר של בגד גוף בחנות.
 

מגבות ראש
מגבות ראש לתינוק/ת הוא מוצר מסט ונוח לכל אמא ו/או אבא המקלחים את תינוקם.
המגבת המיוחדת אשר נותנת מעטפת לראש ולגוף, נותנת מעטפת בעיקר בימי החורף הקרירים. המגבת אף מאפשרת להורים ליצר ביטחון עצמי ולאחוז בתינוק בחוזקה אך במגע עדין ומלטף. מגבת ראש עם רקמה או הדפסה אישית הינה מתנה נפלאה ושימושית לתינוק/ת החדש.
 

סינרי בד
סינרים לקטנים, לגדולים וגם לתינוקות. סינרי בד הם מוצר מדף בכל בית בישראל ובכל גן / תינוקייה/ פעוטון או משפחתון. ברוב התינוקיות משתמשים בסינרים כבר מהחודש הראשון להולדת התינוק בעת אכילתו. אחד מיתרונותיו של סינרי הבד הוא בלבישתו ובתחושה הנעימה אותו יותר יוצר על הגוף. בתור אמא ל שתי בנות, לבישת סינור מסיליקון או פלסטיק יצר אצלן חוסר נעימות על פני הסינר מבד. "ואיזה אמא לא תרצה שתינוקה יאכל ויגדל".  
ולכן איזה כיף יהיה לשים לתינוק סינר בד בצבע כחול או ורוד או לבן עם הדפס. כאשר תינוקות גדלים הם אט אט מזהים את עצמם. הדפיסו לתינוקכם סינר עם תמונה שלו או של בני המשפחה וחווית האכילה תהפוך לאירוע מכונן.
 

דובי
בובת דובי מודפסת הינה מתנה מקסימה להולדת תינוק. בובת דובי עם הדפס אישי לכבוד התינוק או התינוקת יהיו מתנה מקורית מקסימה שתלווה את התינוק לאורך שנים. איזה כיף יהיה לתינוק לגדול ולהשתעשע לצד דובי חמוד עם הדפס מקורי שנעשה לכבודו.
 

לסיכום
מתנות לתינוק/ת אפשר למצוא כמעט בכל חנות לתינוקות. ברוב החנויות ברחבי הארץ יהיו המחירים גבוהים שלאחריהם צריך "לשבור קופסת חיסכון". בעידן המודרני בהם הטכנולוגיה, אתרי האינטרנט והאפליקציות נכנסו לחיינו ניתן לרכוש מוצרים איכותיים לתינוק ואף לעצב בעצמכם מתנות אישות לתינוקכם.

אולי יעניין אותך לקרוא על :

שערי בטיחות