המדריך לבחירת בוסטר לרכב

המדריך לבחירת בוסטר לרכב

כשזה מגיע לשמירה על בטיחות הילדים שלנו ברכב, ישנם כמה פריטים מרכזיים שחיוני להצטייד בהם. אחד מהם הוא מושב הגבהה לרכב, הנקרא גם בוסטר, שעוזר להבטיח שהילדים ממוקמים נכון ומאובטחים בעת הנסיעה. בחירת מושב הגבהה המתאים לילדים יכולה להיות מעט מאתגרת, אז ריכזנו את המדריך הזה כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור הקטנטנים שלכם.

מה חשוב לבדוק בבחירת בוסטר לרכב?

הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת בוסטר לרכב הוא הגיל, הגובה והמשקל של ילדכם. חשוב להצטייד במושב המתאים לגודלו של ילדכם, שכן כך הוא יבטיח כי הם יושבים בנוח ובאופן בטוח ברכב. כעיקרון, ילדים צריכים להשתמש במושב הגבהה לרכב עד שהם גבוהים מספיק כדי לשבת במכונית עם חגורת הבטיחות מותאמת כהלכה. 

לאחר שהגדרתם את הממדים הרצויים של המושב, תצטרכו לבחור בוסטר לרכב המתאים למשקלו של הילד. ישנם שני סוגים של כסאות הגבהה לרכב: אחד עם משענת גב גבוהה והשני ללא משענת גב. בחרו את הסוג שיהיה יותר נוח ומתאים לילד ולמשקלו.

בנוסף לגיל, גובה ומשקל, ישנם מספר גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת בוסטר לרכב. אלו כוללים:

 • קלות שימוש - חפשו בוסטר שקל להתקין ולהתאים.

 • נוחות - ודאו שלילד נוח לשבת על הבוסטר, שכן סביר להניח שהוא ישתמש בו במשך מספר שנים.

 • תכונות בטיחות - חפשו כיסא המעניק מנגנוני בטיחות רבים כמו הגנה מפני פגיעות צד ורתמה לשמירה על בטיחות ילדכם במקרה של תאונה.

לא לשכוח להתקין ולהתאים כהלכה!

לאחר שבחרתם את הבוסטר הנכון עבור ילדכם, חשוב להתקין אותו ולהשתמש בו כראוי בכל פעם שאתם ברכב. משמעות הדבר היא לוודא שהבוסטר מחובר היטב למושב המכונית ושחגורת הבטיחות ממוקמת כהלכה על גופו של ילדכם. 

לסיכום, בחירת בוסטר לרכב שיהיה מתאים עבור ילדכם חיונית להבטחת בטיחותו והישיבה הנוחה ברכב. על ידי התחשבות בגורמים כמו גיל, גובה, משקל, קלות שימוש, נוחות, תכונות בטיחות ונוחות, תוכלו למצוא את מושב הגבהה המושלם לרכב עבור הילד שלכם.

 
היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.