סקירת מוצר - אוניברסיטה לתינוק

כל מה שצריך לדעת על אוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק זהו אחד המוצרים הפופולריים ביותר לתינוקות רכים, עדות לכך היא שניתן למצוא אותו כמעט כל בית ובו תינוק קטן. אי אפשר להתעלם מהאירוניה: עוד לפני שהתינוק הקטן לומד לזחול אנו מכניסים אותו לאוניברסיטה, אולם הסיבה לכך היא שמשטח זה חשוב מאוד להתפתחות התינוק והוא מתאים במיוחד לגילאים הרכים של תינוקות בחודשי חייהם הראשונים.

 

אוניברסיטה לתינוק - נעים להכיר

אם עוד אינכם הורים לילדים סביר להניח שזהו אחד המוצרים שתשמעו עליהם מאוד מהר. אם אתם הורים ותיקים אתם יודעים במה מדובר. אך למען הסדר הטוב ניישר קו: אוניברסיטה היא משטח פעילות קטן, מעין שמיכה עבה וצבעונית אותה פורסים על הרצפה או על מזרון ואליה ניתן לחבר שתי קשתות מצטלבות. אל הקשתות מחברים צעצועים ייעודיים לתלייה כמו בובות בד, שמטרתם לגרות את חושיו של התינוק. גם על השמיכה עצמה ישנם גורמי עניין רבים וייחודיים בהם התינוק יכול לשחק כשהוא שוכב על בטנו. כשהתינוק הקטן שוכב במנח בטן או במנח גב הוא יכול לשחק עם האלמנטים השונים, לחקור את הסביבה וללמוד יותר על היכולות שלו.

 

יש יתרונות לאוניברסיטה בגיל צעיר

לצעצועי התפתחות בכלל ולאוניברסיטה בפרט ישנם יתרונות רבים עבור תינוקות. בעזרת אוניברסיטה התינוק יכול לפתח את חוש הראייה, השמיעה והמישוש ולהתמצא יותר טוב במרחב שלו. ואם אתם שואלים כיצד זה אפשרי, התשובה לכך פשוטה: לכל צעצוע הכלול באוניברסיטה יש אפקט מיוחד. ישנם צעצועים שאפשר להכניס לפה, אחרים משמיעים רעש כשנוגעים בהם, יש צעצועים בעלי מרקם מיוחד ואחרים קטנים וקלים מספיק על מנת שהתינוק יוכל לאחוז אותם ביד, ישנה מראה דרכה התינוק יכול לראות את עצמו ועוד. המתקנים השונים מעוררים עניין והתפעלות ומסייעים להתפתחותו של התינוק.

 

משטח נוח ופשוט לשימוש

מלבד למידה דרך משחק, לאוניברסיטה יש יתרונות רבים גם מהפן התפעולי. מדובר במתקן נייד וקל להרכבה ולכן ניתן לקחת אותו אתנו לכל מקום, לטיולים, לביקור אצל המשפחה, לחופשה וכך להבטיח שיהיה לתינוק מקום בו יוכל לשחק ולהירגע. כמו כן היות ומתקן זה מתקפל, גם אפשר לאחסן אותו כשהתינוק גדל ולהשתמש בו שוב בעתיד, כשתינוק חדש יגיח לאוויר העולם שוב. יתרון נוסף אליו כדאי להתייחס הוא התחזוקה הפשוטה. היות ומדובר בשטיח אותו אפשר להכניס למכונת כביסה, קל לשמור על המשטח נקי ונעים לשימוש.

 

על מה לשים דגש כאשר קונים אוניברסיטה לתינוק?

כמו בכל רכישה ובמיוחד כאשר קונים מוצר לתינוקות חשוב לשים דגש על הפרמטרים הבאים:

 • תו תקן – צעצוע התפתחות כמו אוניברסיטה צריך לעמוד בכל התקנים המחמירים מטעם מכון התקנים הישראלי.
 • אחריות – בל נשכח שכל המוצרים הללו דורשים השקעה כספית ולכן חשוב לבדוק שאנו מקבלים אחריות מהיצרן על המוצר.
 • בטיחות – על האוניברסיטה להיות כמה שיותר בטיחותית לשימוש. חשוב לוודא שהמשטח עבה מספיק, שהוא יציב ועמיד ועוד.
 • עיצוב – ככל שהמתקן יהיה צבעוני יותר, מה טוב. צבעים חשובים להתפתחות התינוק. כמו כן רצוי שהעיצוב יהיה נוח ופשוט לשימוש.
 • גודל – על האוניברסיטה להתאים לשימוש ביתי ולכן כדאי לשים לב שהיא אינה גדולה ונוחה לקיפול, נשיאה ואחסון.

 

אוניברסיטה יוקרתית דגם זחל וחברים Caterpillar and Friends

בייבי סתיו מעמידה לרשותכם אפשרות לרכוש אוניברסיטה יוקרתית של המותג המוביל בייבי איינשטיין. האוניברסיטה מתאימה לתינוקות בני יומם ועד תינוקות בני חצי שנה, היא מיוצרת מבדים איכותיים וניתן לכבס ולנקות אותה בקלות. משטח הפעילות המאויר של בייבי איינשטיין נחשב למפואר וצבעוני. הוא מאובזר במבחר בובות בד צבעוניות ומקסימות הניתנות לתלייה ומתאימות למשחק במנח שכיבה על הבטן או על הגב, כמו כן הוא כולל מראה גדולה וצעצועים נוספים. בנוסף בחלקה העליון של האוניברסיטה ישנו כוכב מוזיקלי המנגן 8 קלאסיקות של מלחינים נבחרים.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

בוסטר לרכב

היה הראשון לרשום תגובה הוסף תגובה
תוכן ההודעה:
  לכל המאמרים
  מחבר הבלוג
  אוהד גולוב
  מחבר הבלוג:
  אוהד גולוב

  מנכ"ל חברת בייבי סתיו, האתר המוביל למוצרי תינוקות בישראל ויועץ מוסמך להתקנת מושבי בטיחות לילדים מטעם ארגון SafeKids העולמי.

  כמו כן משמש אוהד כמנהל כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, Tau Innovation ומרצה מטעמם ברחבי העולם על חדשנות ויזמות.