עגלת תאומים מומלצת 2017

עגלת תאומים מומלצת 2017

קודם כל מזל טוב, אם הגעתם עד לכאן זה אומר שאתם הולכים להיות מבורכים בזוג תאומים מדהימים ואתם בטוח מתרגשים. חשוב לזכור משהו לפני רכישת עגלת תאומים ולרגע אחד לא נדבר על עגלות, בכל הקשור לתאומים עליכם להיות מוכנים טיפה לפני הזמן, אנו ממליצים לכם לעשות את הזמנת הלידה כבר לקראת סוף החודש השביעי על מנת שבמידה והם יגיעו לעולם טיפה מוקדם מהצפוי אתם תהיו מוכנים.

למרות המחשבה כי בהזמנת הלידה של תאומים ההוצאות הולכות להיות עצומות, ניתן לעשות את זה בתכנון מראש ולנהל את זה בהתאם לכל תקציב, עגלות תאומים מתחילות מאזור אלף השקלים ומעלה ככה שניתן למצוא פתרון מצויין בכל תקציב. אנו בבייבי סתיו שמים שגש למכור מוצרים "הנבחרים בפינצטה" ככה שאנו נדאג להתאים לכם עגלה מצויינת במחיר לכל כיס.

נושא נוסף שחשוב, ברב עגלות התאומים אין אופציה לאמבטיה, אין ספק שאמבטיה זה כדאי אך לא חובה, עד לפני כמה שנים לא היו כלל עגלות תאומים עם אמבטיה ולכן עלינו להבין שניתן להשכיב תינוקות מיום לידתם כבר בעגלות במצב שכיבה מלאה אך שימו לב כי כדאי לרפד את העגלה כמו שצריך שיהיה להם נוח.

לפני שניתן את המלצתינו חשוב לציין שלא בחרנו סדר מסויים, אין עגלת תאומים מושלמת ועליכם להבין שאיפשהו על משהו תצטרכו להתפשר.

 

עגלות תאומים מומלצות 2017:

עגלת אפה בייבי ויסטה

עגלת אפה בייבי ויסטה הינה העגלה הנמכרת ביותר בארה"ב, זכתה בפרס מבית המגזין היוקרתי MotherBaby 2017 לעגלת האחים והתאומים הטובה ביותר בעולם, זאת עגלה שניתן פשוט לעשות איתה הכל, ללכת ביחד או בנפרד, מתאימה לאחים כמו שמתאימה לתאומים, איכותית מאוד, גלגלים עשויים מגומי מוקצף הכוללים ליבת ספוג כמו כן ניתן להחליט האם מחברים לעגלה זאת אמבטיות, סלקלים ובשורה התחתונה תוכלו לעשות איתה כל מה שתרצו. משקל השלד הינו 8.9 ק"ג, כל מושב שוקל 3.1 ק"ג, כלומר אם תלכו איתה במצב של 2 טיולונים המשקל שלה יהיה  15.1 ק"ג'. קחו בחשבון שאתם ככל הנראה לא הולכים להרים את המשקל הזה אבל, זה אומר שכביכול יהיה לכם קשה יותר בצירוף 20 ק"ג של 2 ילדים לדחוף אותה, ולכן UPPABABY VISTA מתיימרת להיות העגלה שהכי כיף ללכת איתה, היא אומרת שהעגלות שלה נדחפות ולא דוחפים אותה ולכן שאנו צריכים ללכת עם עגלה כוללת ילדים במשקל 35 ק"ג (בערך) כדאי שתהיה עגלה שתוכל לעשות את זה בצורה המירבית ועגלה זו בהחלט עונה על נושא זה.

עגלת תאומים - בייבי סתיו מוצרי תינוקות

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

טיולון מקלארן טכנו 2017

חשוב קודם כל להדגיש שבשנת 2017, נעשה שינוי עצום בטיולון של מקלארן טכנו, הוא לראשונה מתאים למשקלים גדולים יותר של ילדים, עד 25 ק"ג לכל ילד, כלומר מיועד לסחוב 50 ק"ג של ילדים כמו כן משקל הטיולון ירד ל 11.8 ק"ג מה שמאפשר להרים אותו בצורה קלה יותר לרכב או במדרגות. איכות הבדים של מקלארן היתה ותמיד תהיה האיכות הגבוה ביותר, בדגם 2017 הוחלף הגגון גם של הטיולון מגגון פשוט לגגון איכותי וגדול, אומנם לעגלה זו לא ניתן להוסיף אמבטיות בצורה רשמית ומסודרת אך יש פתרונות רבים כמו אמבטיות רכות שיכולים להתאים, אנו מדגישים כי אין חובה באמבטיה מגיל לידה אך כן היינו מוסיפים ריפוד שלקטנטנים שלנו יהיה נעים יותר, בכל מקרה הטיולון מגיע עם כיסויי רגליים מה שמדמה אמבטיה ונותן את התחושה הסגורה אותה הילדים צריכים ומחפשים בחודשים הראשונים. הייתרון הנוסף של העגלה זה קיפול המטרייה, קטן מאוד ונכנס כמעט לכל מקום ומאפשר גם מעבר לרגע אחד במקומות צרים במיוחד ע"י "חצי קיפול" של העגלה ופתיחה במיידי חזרה, טריק השמור אך ורק לטיולונים המתקפליים מטרייה.

עגלת תאומים - בייבי סתיו מוצרי תינוקות

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

עגלת ג'ואי דגם אייר

עגלות ג'ואי מגיעות אלינו היישר מהממלכה הבריטית וכל פעם מדהימות אותנו מחדש, בשלב הראשון חשוב לציין שמדובר בעגלה בסביבות ה 1000 שקלים, מתאימה למגיל לידה ללא הצורך באמבטיות כלל, מגיעה במגוון צבעים, מתקפלת קיפול ספר קופמקטי ובקלות וקלת משקל, הרוחב שלה סטנדרטי 75 ס"מ מה שמאפשר לה לעבור בכל פתח סטנדרטי ומשקלה גם קל באופן יחסי 11.6 ק"ג. היינו מציעים להוסיף בהתחלה ריפוד ולקנות "כיסוי רגלים" אם אנחנו משתמשים בה מגיל לידה אבל גם אם נוסיף את הסכומים האלה עדיין נצא עם עגלה מדהימה במחיר זול באופן משמעותי מהרבה עגלות אחרות, גלגלי העגלה עשויים גומי מוקצף ונותנים אווירות טובה מאוד להליכה כמו כן אחד הצבעים של העגלה מאפשר החלפת צבע של המזרון כאשר הוא מגיע בצבע אחד ורוד ובצבע אחד תכלת, מה שמאפשר לשחק עם הצבעים ולהתאים לבנים, בנות או בן ובת.

עגלת תאומים - בייבי סתיו מוצרי תינוקות

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

עגלת בייבי ג'וגר מיני סיטי תאומים

מה אפשר להגיד על העגלה הזאת? היא רצה כבר כל כך הרבה שנים ולא נגעו בה, יש האומרים שהיא מושלמת, יש הטוענים שהם נהנים איתה ברמה כזאת שהיו הולכים איתה גם עם אחד, לעגלה ניתן לחבר אמבטיות רכות של בייבי ג'וגר, מתקפלת בטכנולוגיית המשיכה של בייבי ג'וגר ומשקלה 11 ק"ג, מה שהופך אותה לאחת העגלות תאומים הקלות שיש היום בשוק. רוחב העגלה הינו 75 ס"מ, סטנדרטי מה שאומר שהיא תעבור בכל פתח סטנדרטי. העגלה עצמה מתאימה מגיל לידה גם ללא אמבטיות אך היינו ממליצים להוסיף לה ריפוד במיוחד להתחלה במידה ולא משתמשים באמבטיות.

עגלת תאומים - בייבי סתיו מוצרי תינוקות

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

עגלת קוקו ביבה

עגלת קוקו ביבה נחשבת לעגלת התאומים הקלה ביותר שיש היום בשוק, רק 9.9 ק"ג כולל הטיולונים. העגלה זכתה בציון 4.89 ודורגה בציון הגבוה ביותר במבחן עגלות התאומים של ישראל. בשנת 2017 חל שינוי בעגלה והוא מגיע עם ציון הכולל הגנה מפני UV וידיות עור, העגלה עצמה מגיעה עם מזרון בסיסי + ריפוד + מקטין ראש, מה שמאפשר לשים שם ילדים מגיל לידה ללא צורך באמבטיות או ריפודים נוספים. על העגלה עצמה תוכלו לשים כל ילד במשקל של עד 15 ק"ג מה שאומר שאם תצרכו לסחוב אותם ביחד עם העגלה יחסית יהיה קל יותר בגלל המשקל הקל יותר של העגלה. באמת מדובר על עגלה איכותית במחיר של בסביבות ה 2000 שקלים מאפשר לכם איכות שווה אל מול תועלת.

עגלת תאומים - בייבי סתיו מוצרי תינוקות

 

אולי יעניין אותך לקרוא על :

בוסטר לרכב